Iphone 5S leather case - zkusenost

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od kotelník »

použij tapatalk, tam je to velmi jednoduché
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB


faithy
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát črc 23, 2010 3:09 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od faithy »

Nevite kde jej maji v CR? Idealne nekde v Praze?

havrdaj
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 680
Registrován: stř led 23, 2013 10:16 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od havrdaj »

Jsi ho objednej na primo...

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od byeen »

MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

havrdaj
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 680
Registrován: stř led 23, 2013 10:16 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od havrdaj »

To je pravda, na zivo to je jine. Lepsi ;)

havrdaj
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 680
Registrován: stř led 23, 2013 10:16 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od havrdaj »

Ten se opravdu povedl...

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od BiGFiSh »

case je uplne paradni..

krasnej, dobre se drzi, je tenkej, prijemnej do ruky, i kdyz jsem do nej udelal asi 2x zezadu vryp - v restauraci, nehtem apod.. tak jsem se zprvu lekl, ale po par hodinach uz po nem nebylo stopy.. tim nerikam, ze by obal umel nejaky "sebe zaceleni", ale mensi vrypy se bud zalesti nosenim v kapse nebo "vystoupnou" zpet na uroven v jake byla kuze predtim

spokojenost na stopro.. !

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od gulii »

geronimo_cz píše:ja mam 3. tejden hnedej.. je uplne supr.. jen ted musim zjistit jestli se spini od jeansu nebo jestli se dre ta kuze.. doufam ze to je ta prvni varianta..



u mě to byla ta druhá varianta... viz. foto výš.

Jinak věc se má tak, že jsem psal do německého apple a oni mi vůbec neodepsali. Takže skutečně nevím, jak mám postupovat. Vždyť i na příslušenství musí být jeden rok celosvětová záruka ne?

havrdaj
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 680
Registrován: stř led 23, 2013 10:16 am

Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od havrdaj »

Mam tyden cernej a vizuelne a na omak uz je citit, ze dopadnu stejne. Jenom s rozdilem, ze na cerne to nebude videt. Je to proste prirodni usen, nebo aspon me tak prijde...

Zavolej do ceskyho applu, znovu popis a v klidu to vykomunikuj. Trochu me prekvapilo, ze to apple takhle ohnul.

mike03
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: čtv dub 26, 2012 9:43 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od mike03 »

Dulezity je, ze se telefonu nic nestane ne? Me ma prijit v utery, pracuju v prostredi, kde se kryt urcite uspini, ale hlavni je, ze mobil bude chranen.
iPhone 5S 16GB Space Grey
Macbook Pro 13" Retina 2015

Viktor Čistič
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 318
Registrován: pon bře 17, 2008 2:59 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od Viktor Čistič »

Černá na černý je taky moc hezká kombinace ;-) Jinak ale pozoruju, že to pouzdro nesedí úplně dokonale po těch delších stranách. Je droboulince odchlíplé. Hlavně je to poznat, když se na ty strany zatlačí, tak teprve plně přilnou k iPhonu. Není to zase taková tragedie, ale můj dřívější TPU futrál seděl ja pr**l na hrnci ;-)
 iPhone 6S Plus Space Gray 128 Gb, iOS 11.3, No JB
 iPad Pro 10,5” 512 Gb Wi-Fi + Cellular, iOS 11.3, No JB
 MacBook Pro 15" 2017, 3.1 GHz Core i7, 16 Gb RAM, 2 Tb SSD, High Sierra 10.13.4
 Apple TV

havrdaj
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 680
Registrován: stř led 23, 2013 10:16 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od havrdaj »

Me teda sedi dokonale. Concused...

Viktor Čistič
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 318
Registrován: pon bře 17, 2008 2:59 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od Viktor Čistič »

Tak máš kliku a já smůlu ;-) Ale je to tek zanedbatelné, že si toho zatím nikdo nevšiml. Vysloveně jsem na to musel upozornit a i tak si pak všichni klepali na hlavu, že jsem detailista ;-) Ale to jsem!
 iPhone 6S Plus Space Gray 128 Gb, iOS 11.3, No JB
 iPad Pro 10,5” 512 Gb Wi-Fi + Cellular, iOS 11.3, No JB
 MacBook Pro 15" 2017, 3.1 GHz Core i7, 16 Gb RAM, 2 Tb SSD, High Sierra 10.13.4
 Apple TV

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od cuting »

Dnes jsem dostal 10 dni po objednani tento obal a jsem maximálně spokojeny. Cena více, než zajímavá, rychlá doprava zdarma a kvalita výborná. Mohu jen a pouze doporučit

http://m.ebay.com/itm?itemId=271276591726
 Apple hračky 

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od shimie »

Ten odkaz nefunguje, pravdepodobne si myslel:
http://www.ebay.com/itm/271276591726?ru ... 26_rdc%3D1
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od toncek »

Podobný za cca 200 Kč jsem koupil taky, abych iPhone měl do čeho strčit, když dělám něco kolem baráku :-) Za ty prachy dobrý, ale nedá se to srovnat s podobným obalem od SGP, který stojí 900 Kč.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

zdeno77
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: stř říj 02, 2013 3:08 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od zdeno77 »

havrdaj píše:Cervena a cerna looks sexy.

Taktak mam cerny i cerveny,ale k memu cernemu iphonu je hezci ten cerveny.Poradne jsem ho naimpregnoval at vydrzi.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od cuting »

toncek - nebudu se přít, ale SGP tohoto provedení jsem na iP 4 měl také, a tento levný se mu určitě kvalitou zpracování vyrovná. Příjemně překvapil.
 Apple hračky 

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od toncek »

Dneska jsem vyzkoušel červený leather case s mým stříbrným iPhonem a ta kombinace vypadá naprosto skvěle! Jediné co mi vadí je, že ten telefon se z toho obalu opravdu špatně vytahuje, ale nejspíš ho vezmu :D Ideálně kdyby byl v rámci black friday akce příští pátek...

@cuting
ten SGP mám stále doma, když vezmu oba do ruky, tak rozdíl je patrný na první dotek. Přirovnal bych to k rozdílům mezi trvdými plasty ve Fabii a nějakým měkčeným plastem v prémiovém autě. Ten od SGP není tak tuhý, na dotek působí příjmeněji, rohy má lépe zpracované - u toho levnějšího mám strach, že může v rozích trochu dřít..Toť mé postřehy. Taky si myslím, že ten levnější vydrží tak max rok..SGP používám víc jak 3 a stále v pohodě..

To ovšem nemění nic na tom, že za 200 Kč je to dobrý obal. :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od mrzic »

Nikdy jsem nebyl příznivcem tohoto druhu pouzder, ale tohle je elegantní a decentní a proto jsem zkusil černý pro černý iPhone 5 a jsem spokojen. Jediné s čím jsem nepočítal, že s pouzdrem nepůjde použít redukce lightning/30 pin, kterou používám pro dokovací budík na nočním stolku. Každý večer vyndávat telefon z pouzdra nebude správná cesta, časem by se pouzdro asi vytáhlo.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

inaký
Suspect
Suspect
Příspěvky: 62
Registrován: pát lis 22, 2013 1:19 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od inaký »

zdravim jsme tady novej. registroval jsem se kvuli jedne otazce. doporucil by nekdo z vas tohle pouzdro cloveku co travi hodnecasu ve vlhkem prostredi? pracuji v laznich a tak jestli by to trochu ochranilo iPhone nebo to nema smysl. predem dekuji

sima66
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 25, 2013 1:28 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od sima66 »

toncek píše:Dneska jsem vyzkoušel červený leather case s mým stříbrným iPhonem a ta kombinace vypadá naprosto skvěle! Jediné co mi vadí je, že ten telefon se z toho obalu opravdu špatně vytahuje, ale nejspíš ho vezmu :D Ideálně kdyby byl v rámci black friday akce příští pátek...


Dostal jsem Red Leather Case jako vánoční dárek a první zkušenost je spíše negativní. Pravda, padne jako ulité, ale problém nastal při připojení k JBL-ku. Lightning konektor je příliš krátký a case brání připojení. Původní 30pinový konektor na JBL-ku jsem vyřešil Lightning adaptérem, který ovšem nepočítá s použitím krytu. Podobný problém jsem četl i na zahraničních fórech.
Výše uvedené mne vede k myšlence, že na chybě není pouzdro, ale výrobce konektoru :D , což jinak skvělé jablečné značce nějak uteklo.

fAUSt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 347
Registrován: pon dub 11, 2011 11:16 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od fAUSt »

Prosím Vás nemohli by jste mi poradit, kde bych našel sériové číslo pouzdra? Je na krabičce/samotném pouzdru? Nemůžu ho nikde najít - kvůli záruce.

Díky
iPhone 6S 128 GB Space Grey
iPad Mini 2 16 GB WiFi Silver
MacBook Air 13" Early 2014, OS X El Capitan

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od seamaster »

Ja mam cervene na iphone space gray a ta kombinacia cervenej a ciernej je uzasna.

Osetril som ho prostriedkom na kozenu sedacku a tak sa ani nespini, ked sa trochu umaze, ocistim to prostriedkom na kozu a bude.

Inak obal sedi fakt dobre, telefon sa tazsie vytahuje, ale ja ho nevyberam, tak mi to je celkom jedno, hlavne ze poriadne drzi.

tOplOaDer
Host
Host
Příspěvky: 71
Registrován: stř led 08, 2014 6:20 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od tOplOaDer »

Pouzdro úžasný, mám černý na bílým 5s. Problém nastal, když jsem chtěl připojit telefon v pouzdře k Docku. Konektor příliš krátký, takže nejde to používat a vyndavat denně z pouzdra je kravina (navíc to vyndání je docela obtížné, sedí perfektně a silně a nechci ho vykloktat). Takže čekám, kdy se toho ujme Asie a na eBayi budou dělat Docky s prodlouženým konektorem kompatibilním s iOS 7. Zatím jsem zkusil objednat toto:

http://www.ebay.com/itm/2-Extension-Doc ... 1c3ae4fd97

Dám vědět, jak jsem dopadl.

mike03
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: čtv dub 26, 2012 9:43 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od mike03 »

Vykloktat?


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 5S 16GB Space Grey
Macbook Pro 13" Retina 2015

mikes192
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: čtv říj 27, 2011 4:30 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od mikes192 »

ma niekto skusenosti s nejakou kvalitnou napodobeninou tohto obalu? ebay, dx..hocico :) samozrejme necakam identicku kvalitu. ale ako studentovi by my padlo vhod najst ten obal do nejakych 10 € :D

mike03
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: čtv dub 26, 2012 9:43 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od mike03 »

Kup si origo. Jinak cistite ten obal nejakym pripravkem? Popripade jaky byste doporucili? Pracuji ve strojirenstvi kde mam vecne mastne ruce


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 5S 16GB Space Grey
Macbook Pro 13" Retina 2015

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od seamaster »

Masne ruky nevadia, ale spinave ano. Ja cistim normalne pripravkom na kozenu sedacku, ale staci mydlova voda, ten pripravok je len mydlova voda ;-) potom je dolezita impregnacia pripravkom na kozu. Moje sa ani moc nespini a mam cervene a mam ho stale v ruke.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od mike-biker »

Přesně tak, pouzdro sice ztmavne na rozích, ale vypadá pořád dobře. Samozřejmě ho neberu do rokou od šmíru či bahna, takže vypadá stále OK.
Kvalitní napodobenina neexistuje - levné pouzdro je většinou příšerná kvalita. :evil:
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od jackherrer »

tOplOaDer píše:Pouzdro úžasný, mám černý na bílým 5s. Problém nastal, když jsem chtěl připojit telefon v pouzdře k Docku. Konektor příliš krátký, takže nejde to používat a vyndavat denně z pouzdra je kravina (navíc to vyndání je docela obtížné, sedí perfektně a silně a nechci ho vykloktat). Takže čekám, kdy se toho ujme Asie a na eBayi budou dělat Docky s prodlouženým konektorem kompatibilním s iOS 7. Zatím jsem zkusil objednat toto:

http://www.ebay.com/itm/2-Extension-Doc ... 1c3ae4fd97

Dám vědět, jak jsem dopadl.


To budu rad kdyz das vedet, tenhle problem tak resim :)
I will maintain an attitude of open-mindedness.

mike03
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: čtv dub 26, 2012 9:43 am

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od mike03 »

seamaster píše:Masne ruky nevadia, ale spinave ano. Ja cistim normalne pripravkom na kozenu sedacku, ale staci mydlova voda, ten pripravok je len mydlova voda ;-) potom je dolezita impregnacia pripravkom na kozu. Moje sa ani moc nespini a mam cervene a mam ho stale v ruke.


Tak obcas mam spinave ruce a chte nechte se toho dotku. Ale dost pozivam rukavice takze se alespon snazim. Nevim co by udelaly spinave ruce obalu.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 5S 16GB Space Grey
Macbook Pro 13" Retina 2015

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od seamaster »

Asi by ho zaspinili, koza je dost nachylna, skus teda cierny, tomu by to nemalo vadit

buci
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 09, 2010 8:13 pm

Re: Iphone 5S leather case - zkusenost

Příspěvek od buci »

Zdravím, tí, čo máte červený Leather case na iPhone 5/5S/SE, aké máte produktové číslo obalu? Lebo na heureke som našiel nejaké obaly s produktovým číslom MF046FE/A už okolo 17€ a podľa popisu sa tvária ako originál (https://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=MF046FE%2FA).
Tak by som sa len chcel uistiť, že to je ten obal z jahňacej kože a nie nejaká napodobenina :)

//EDIT: bol som si ho ochytať na predajni a tváril sa ako originál (pozrel som veľa detailných videí s originálnym púzdrom a vyzerajú rovnako), tak som ho rovno vzal :) budúci týždeň ešte skočím do iStores do Auparku a skúsim to porovnať tam
iPhone 3gs 32gb, 6.1.6 JB | iPhone 4s 32gb, 9.3.5 | iPhone 5s 16gb, 10.3.3 | iPhone 5s 16gb, 11.2
iPhone SE 32gb, 10.3.3 | iPad mini 2 16gb, 12.1
Mac Mini (late 2012), i5 - 2.5GHz, 16gb RAM, Samsung 850 Evo 500gb

Odpovědět