Máte na iPhonu fólii?

Odpovědět

Máte na iPhonu fólii?

Ano - ochrana povrchu
250
46%
Ano - proti odleskům (antireflex)
14
3%
Ano - zrcadlovou (cool :) )
27
5%
Ne
254
47%
 
Celkem hlasů: 545

silencer

Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od silencer »

Koupil jsem ho s folií, ale řikám si, že ju asi sundám (mám jen obyč), že to minerální sklíčko vydrží a folie je zbytečná. Jak ste na tom?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

Přesně tak, minerální sklo je tvrdé sklo a jen tak ho nepoškrábeš. Fólie je zbytečná, navíc některé méně kvalitní pak poněkud omezují TouchScreen (není tak citlivý). Ta, co byla na novém tlf, je jen součástí transportního balení. Všechno je tam přeci krásně zabaleno. Když dostane displej ránu, ta fólie ho už moc neochrání.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

Diablo

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Diablo »

Ano Ano sklo ktere je pouzito u iPhonu je sice kvalitni a relativne odolne proti skrabancum to mate pravdu ALE . Nikdy Nikdy opakuju nikdy nezabranite tomu ze se vam bez folie display poskrabe. I kdyz se k iPhonu budete chovat sebelip tak tzv mikroskrabancum nezabranite, jasne mesic bez folie ok zadne skrabance asi mit nebude .... za 2 mesice , mozna 1 nebo 2 mensi skrabance , pul roku a verte ze tech mensich skrabancu tam bude relativne dost ani nebudete vedet kde jste k nim prisli. Folie je vyborna vec, pokud se bavime tedy o tech kvalitnich ( ne ty ktere davaji zadarmo napr k ruznym levnym obalum apod. ) tak ty vam ve vysledku usetri nekolik stovek korun pri pripadnem prodeji mobilu. Pokud budete chtit mobilni telefon prodat napr po 1 roce folie uz nebude v naprosto perfektnim stavu ... v takovem pripade ji pouze sundate a Iphone bude mit Display jako novy a verte ze pokud se ho budete snazit prodat , diky tomu ze jste po celou dobu jeho pouzivani meli nalepenou folii na displayi si budete moci vyrazne zvednout cenu .

Ja folii nalepil hned jak jsem si koupil iPhone ( nechtel jsem opakovat stejnou chybu 2x , kdyz jsem si folii nenalepil pred 3 lety na svuj iPod Video , i kdyz je pravda ze tam se jedna o trochu jiny material ) , a nikdo nepoznal ze tam ta folie je. Samozrejme ze pokud lidem reknete ze tam folie je tak ze si vsimnou tech okraju ale pokud o tom nevedi tak to fakt neni vubec poznat.

Tot z vizuelniho hlediska , co se tyce zhorsene kvality citlivosti , k tomu u kvalitnich folii absolutne vubec nedochazi , ba naopak muzu rict ze po folii kterou pouzivam prst klouze jeste lepe nez po samotnem skle navic se dispaly mnohem lepe cisti a mnohem mene se spini.

Takze folii doporucuju na 100% pokud pouzijete kvalitni folii jedine co muzete ztratit je par korun jinak nic . Naopak pokud si ji nenalepite muzete prijit o nadherny Display, ktery Iphone bezesporu ma.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

Hezký příspěvek (a hlavně dlouhý - taky přidám trochu delší). A to nosíš iPhone v pytlíku s pískem? To potom fólii potřebuješ, ale v kapse u košile a poškrábat? A třeba v koženém pouzdru? Mám skleněné brejličky po pradědovi a mají na sobě jen rýpance od tvrdých předmětů, žádný mikro škrábanec. A to není minerální (tvrzené) sklo. Přes rok jsem měl Samsunga D900 a nosil jsem ho bez pouzdra v kapse u košile. Ani škrábanec! A to si nejsem jist, zda plastové sklo na něm použité, nemá povrchovou úpravu jako plastová skla brýlí - jedná se laicky řečeno o obdobu nitridace oceli (tvrzení povrchu), ale používá se na plastová skla, kde vznikne slabá a velmi tvrdá průhledná vrstvička. A to je pořád jen plast. U iPhone jde o zbytečné obavy. Morálně zastará již po pár letech a kdyby byl sebelesklejší, prodáš ho s bídou za 2000. Pokud se vůbec poškrábe za těch pár let.

Diablo

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Diablo »

Ano to mas pravdu ja mam iPhone u sebe prakticky porad i kdyz napr pracuju na zahrade apod, on je rozdil kapsa u kosile a kapsa u teplaku kde jak rikas i ten pisek obcas muze byt :) . Bryle to je neco trochu jineho, ty po kapsach nosit nemuzes a na delsi cesty je prepokladam prepravujes v pouzdre ktere prakticky vsechny bryle maji , navic po brylich nejezdis kazdy den nekolikrat prstem. To sklo u iPhonu je sice opravdu kvalitni ale na druhou stranu pokud si tam tu folii dam co tim muzu ztratit??? Jak jsem psal vyse u kvalitni folie k tem negativni jevum nedochazi a jedine co tedy muzu ztratit je +/- 200 KC.

dextersvk
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: úte led 29, 2008 7:56 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od dextersvk »

zdravim.tak teda pridam aj svoj nazor.
Nemam iphone najdlhsie ale mam na nom foliu uz od zaciatku.
foliu som dostal k iMatII obalu ktory som si kupil tu na fore.
takze asi nebude moc najkvalitnejsia ale splna ucel.chrani displej dokonale.
Neodlepuje sa ani ziadne vzduchove bublinky a podobne.a vobec neobmedzuje funkciu ,,touch".Je uz na nej pekne vidno par skrabancov.ale radsej budem mat skrabance na folii ako na displeji:)takze jednoznacne odporucujem pouzivat folie.je to dobra vec!

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

To dextersvk: Fólie je plastová, proto na ní jsou škrábance. Nelze srovnávat s povrchem tvrzeného (minerálního) skla.
To Diablo: Budeš se divit, ale ty brejličky po pradědovi nosím jenom v kapse nebo na nose a čistím je tím, co je po ruce (šmirglem ovšem ne :D ). Takže prstem po nich nejezdím. Kdybych to dělal, tak bych jim jedině prospěl. Kůže (zde lidská kůže na prstech), pokud nejsi zrovna kamenolomec anebo pracovník v karborundovém průmyslu, je tak hladká, že leští, na co přijde. Podívej se na staré mosazné dveřní kliky. Používáním získaly nevídaný lesk. K leštění předmětů se jako nosič používá kůže a lešticí pasty. Prostě prsty displej nepoškrábou. Pokud chceš něco očistit, tak čistýma, suchýma rukama. Vím, že je to zbytečná diskuse, ale když už jsme ji začali...
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

oldrich.mladek

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od oldrich.mladek »

Používám bez fólie a nic, žádné mikroškrábance nemám. Nejnáchylnější na poškrábání je chromový rámeček kolem displeje. Displeji se u iPhonu v koženém pouzdře nic nestane. V Applu toto vyřešili k dokonalosti. Fólii bych používál pouze kvalitní antireflexivní.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

Další příklad: mám už přes tři roky hodinky Cassio. Mám je na ruce ve dne v noci. Sklíčko je plastové (!) vypouklé a kolem je chromovaný rámeček. Když se na to podívám lupou, vidím, že na rámečku jsou škrábanečky. Sklíčko je jako nové, pouze ho hyzdí menší vryp, který jsem vytvořil, když jsem hodinkami zavadil o futro dveří. Víte čím to je? Sklíčko se neustále leští o rukávy oděvních svršků.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

emkay
Host
Host
Příspěvky: 130
Registrován: čtv kvě 15, 2008 3:53 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od emkay »

ja taky nemam folii a nosim ho i s klicema v kapse, nebo nejakyma drobakama.. a je jako novy, jenom ta zadni strana je poskrabana no :lol: :(

Apple iPhone 4 / fw 4.2.1 NON JB Obrázek
Apple Macbook Aluminium / 2.4Ghz Obrázek

dextersvk
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: úte led 29, 2008 7:56 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od dextersvk »

to beaver2: mno hej je mi jasne ze na folii sa lahsie spravia skrabance ako na sklicku displeja...ale tak som aj kludnejsi ked tam tu foliu mam :D

hmm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od hmm »

folii nemam, ale zato mam po cca pul roce jiz prvni mikroskrabanec... a ted toho lituju... :(

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od xslide »

No já jsem ze začátku folii neměl tak měsíc a vznikl první malinký škrábanec, a to jsem se o iPhona fakt staral(s klíčema se v kapse nikdy nepotkal :lol: ).
Pak jsem si koupil drahou folii(asi 450Kč) a ta byla super.Po pár měsících používání ale byla dost poškrabaná tak jsem ji sundal a displej byl jako novej.
V pondělí jsem iPhona prodal kamošovi a druhej den přišel a má tam asi 5cm velkou rýhu o které neví jak vznikla.
Ale displej je každopádně odolnej.Přejížděl jsem po něm klíčema jako v těch crash testech a v pohodě:)
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Jaro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 216
Registrován: sob črc 19, 2008 8:05 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Jaro »

Nemam iphone ale uvazujem o nom a aj o folii ale chcem sa len opytat ci ma niekto tu zrkadlovu a ci sa oplati kupit ?
->Macbook Air 2013
->New Ipad 64Gb 4G White
->Iphone 4S White

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

Osobně bych ty peníze vrazil do nějakého fajn pouzdra (jsou toho plný internetový obchody), protože každá fólie časem zmatní od škrábanců (viz minulé příspěvky) a pak by se ti to nelíbilo. Na iPhone je údajně minerální sklo, je otázkou, kdy výrobce sklo nahradí plastem. Ovšem existuje povrchová úprava plastových skel, která vytvoří tvrdou odolnou vrstvičku (tak je to dělané u plastových brýlí - sklo se už téměř nepoužívá). Nošením v pouzdře se telefon nepoškrábe a při přejíždění po touchscreenu čistými prsty se neustále přelešťuje. O tom také předchozí příspěvky. Tohle je můj názor. Jak se podařilo některým majitelům vytvořit vrypy na skle je pro mě (a určitě i pro ně) záhadou, je ale fakt, že už jsem viděl značně poškrábaná minerální hodinková sklíčka a vyleštit to, je absolutně nemožné. Plastové sklo lze vyleštit vždy a dokonale, jedná-li se o mikroškrábanečky.

Diablo

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Diablo »

Jako ta cena folie vzhledem k hodnote celeho telefonu je opravdu smesna a to pouzdro je take samozrejmost , ja treba pouzivam jak pouzdro tak ochranou folii a krom par malych skrabancum na tom postranim kovovem ohraniceni kolem displaye bych mohl iphone po odstraneni folie prodavat klidne jako uplne novy :) . A za tu folii sem rad , kdo ji tam nechce je to jeho vec ale ja bych ji urcite kazdemu doporucil.

ytrewq

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od ytrewq »

Jaro píše:Nemam iphone ale uvazujem o nom a aj o folii ale chcem sa len opytat ci ma niekto tu zrkadlovu a ci sa oplati kupit ?



mam navic jednu folii bestskinsever, kdybys mel zajem

wiruzik

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od wiruzik »

Ja mam navic Invisible Shield od Zaggu.. Je to paradni, na 3gcko si ho davam na 100% take :) jen teda ta instalace trva dele nez nalepeni folie na display, ale zase za tu ochranu celeho telefonu to stoji..

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

Invisible Shield - tady je video k jeho aplikaci a použití http://www.youtube.com/watch?v=MmpFOUZoUX0

wiruzik

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od wiruzik »

Beavers: Asi jsi to na iPhone nikdy nedaval vid? :D Nejvic me tam totiz bavi ta cast, jak tam ten shield dava, vypada to jak sranda.. me teda aplikace shieldu stala spoustu nervu a asi tak rok zivota.. Na tom videu to vypada jak sranda, ale kdo nezkusil, tak nevi.. :D

Ale vysledek stoji za to 8)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

Máš pravdu nedával, ani dávat nebudu. Proto nevím, jakou to dá makačku. Ale dovedu si to představit. To video jsem nabídnul jako ukázku toho, jak to vypadá, když už je tam ta fólie aplikovaná.

befree000

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od befree000 »

každým dnem by m měa přijít invisibleSHIELD, kompletní fóliová ochrana.. jsem zvědav :D

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od parmin »

osobně fólii nepoužívám. founa nosím v pouzdře a zatím bez škrábanců.

je pravda, že jsem hodně opatrnej, na dovču do hor beru starou nokii :wink:
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

hmm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od hmm »

Almi: citát zmazaný. prečítaj si FAQ, ako správne citovať príspevky.

neni to o tom zda je clovek teoretik nebo ne... je to o tom jak je clovek se k telefonu zvyklej chovat... ale i kdyz je clovek setrnej - nahoda je ...

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

...mam iP od listopadu minuleho roku a neni na nem ani jeden skrabanec... tohle psal kdosi kdo je teoretik, ale at si kazdej pouziva co chce a jak chce...

Takže ten, kdo nemá jediný škrábanec na displeji je teoretik? Teoretik čeho, by mě zajímalo.

Yreg

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Yreg »

Jeden môj velmi dobrý kamarát bude mať teraz v septembri iPhone jeden rok. Minule som sa ho pýtal konkrétne na tieto fólie (lebo som mal pocit, že sú zbytočné) a prešiel som si jeho iPhone doslova milimeter po milimetri. Nenašiel som na displeji jediný škrabanec (na plechu zozadu, aj na kryte na anténu samozrejme áno, dokonca aj ryhy v tom kovovom ráme). Nikdy nepoužíval žiadne fólie, obaly, ponožky. Takže imo je to hlúposť.

To, že "tú fóliu treba, lebo po pár mesiacoch tam tie ryhy budeš mať" hovoria ľudia, čo si tam prvý mesiac nalepili fóliu a odvtedy ju vymieňajú. Ale to, že ju treba si iba myslia.

Takže hlasujem za nie.

hmm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od hmm »

to ze se nekomu telefon neposkrabal neznamena ze je neposkrabatelny... :) sklicko u iP vydrzi nepredstavitelne hodne, ale neposkrabatelny (prokazatelne) neni... sam mam sklicko skrable... ta ryha je ale tak drobna ze neni citit nehtem (je jen slyset) a je videt jen v urcitem uhlu proti svetlu... ani vyfotit se mi ji nepodarilo...

Yreg

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Yreg »

Ja viem. Ja len hovorím, že to riziko je pre mňa zanedbatelné a za trápenie sa s fóliou mi nestojí... Navyše keď mám ponožku :D

wiruzik

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od wiruzik »

Yreg: jsou i "folie", ktere jsou prijemnejsi nez sklo na iphonu a tak tenke, ze opravdu videt nejsou.. navic brani otiskum prstu.. k tomu jako bonus chrani telefon, tak si rikam, proc ne :)

Diablo

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Diablo »

Asi tak jak rikal Wiruzik , nemas co ztratit .... po te me Folii se mi opravdu jezdi lepe nez po originalnim skle a mira znecisteni je o dost mensi ,a navic jako bonus ta ochrana tak co vlastne muzu ztratit 200 korun??

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Julek »

hlavně je to obecně o tom jak se kdo k telefonu chová, podle toho potom to tak i vypadá ...

folii mám pro jistotu ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Paly »

Ja som si foliu na iPhone nedal a teraz to trocha lutujem lebo par-krat sa mi stalo, ze som dal kluce od auta do vrecka kde bol iphone, priatelka sa na mna pritlacila a na iPhone mam maly skrabancek, ale je to v pohode. Sklo na tomto super telefone je velmi odolne, az sa miestami cudujem. :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Maximus-CZ »

já až mi přijde iPhone tak jdu do ZAGG invisible shield, ktera chrani iphone po celem tele, tedy i zezadu, zestran atd, a je vyriznuta tak, aby ani kousek iphonu nezustal nezakrty (krome vyrezu na Home button, repracek, fotak a konektor...
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

wiruzik

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od wiruzik »

Home button je pokryty take, pokud chces.. respektive ta castecka se tam proste da nalepit :)
ale ja osobne to tam nedaval..

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od toncek »

wiruzik:

Ten Zagg mě taky hodně zaujal. Mám folii pouze na displeji, ale poslední dobou se mi objevují škrábance vzadu na tom logu applu a štve mě to..

Proto bych rád i něco dozadu. Ale mám strach, že jak tam nalepím tu folii, tak ten telefon bude dost "kluzký" nebo hladký. Tak se bojím, že by mi mohl lehce vyklouznout z ruky a spadnout. Celkem se mi potí ruce.. :)

Přece jenom ten hliník jako takový tak kluzký není. Jak je to s tou folií od Zagg? Klouže? A taky je to poznat, že tam něco je nalepené? Myslím tím normálním pohledem, a když to člověk vezme do ruky..Ne, že to někdo bude 10 minut ohlížet ze všechn stran, aby našel konec té folie :wink:

A taky, již si ji sundával? Zůstavají potom na iPhonu nějaké stopy folii? Rychle jsem jenom proletěl ty videa na jejich webu, a tam něco na tu folii stříkali, ale netuším co to bylo :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

wiruzik

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od wiruzik »

toncek:
Ruce se mi take dost poti a musim rict, ze iphone prvni generace mi po nalepeni Zaggu v ruce trosku klouzal..

Momentalne mam nalepenou BestSkinsEver na novem iphonu a v ruce mi zatim nijak neklouze, ale to povi az cas.. asi to je diky lepsimu tvarovani noveho iphonu, proste se v te moji pazoure daleko lepe drzi..

Co se tyce toho, jestli nekdo pozna, ze tam je neco nalepene na prvni pohled, tak to mohu rict ze ani nahodou (pokud se vse nalepi dobre)..

To co na to strikaji, tak to je obycejna voda s troskou mydla, neni to zadny lepivy pripravek.. dava se to tam proto, aby folie dobre klouzala po povrchu, kdyz se to tam lepi.. zkratka aby to tam clovek mohl pohodlne umistit, aby vse bylo v poradku a nebylo to nakrivo..

Kdyz se to sunda, tak po tom zadne stopy nezustavaji, neni se ceho bat..

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od toncek »

No právě toho klouzání se bojím, aby místo ochrany iPhona nebyl pořád na zemi a za chvilku rozflákaný :D

Chtělo by to vyřešit nějakou ochranu pouze na to jablíčko na zadní straně, protože ten hlinikový zadní kryt se mi poškrábat zatím nepodařilo.

A k BestSkinsEver - koukal jsem na jejich web a je výrazně levnější jak Zagg. Kvalitou se dají srovnat?
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

wiruzik

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od wiruzik »

Toncek: Na nejake diskuzi (asi macrumors.com) jsem cetl, ze se da BSE poskrabat opravdu snadneji nez IS (zatim nemam zkusenost).. take jsem cetl, ze minimalne ta jejich prvni serie tak za 4 mesice zezloutla..

zatim jsem s tim spokojen, perfektne to na iPhone sedlo a neni to tluste.. ale az cas povi, jak je na tom BSE s kvalitou..

osobne mi prijde nejlepsi Bodyguardz ci mozna SGP, ale zkratka vyjdou dost draze s postovnym do cr..

bead
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: úte čer 03, 2008 10:38 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od bead »

ja mam iphone cca 3mesice. folii jsem nalepil v 1. tydnu a zřejmě se jedná o kvalitní folii protože skušenost je vyborna.
1, Mel jsem strach ze budu mit problem s nalepenim abych nemel bublinky, ale folie se krasne "pricucla jako po másle" sama a nikde ani bublinka.
2, nosim telefon obcas i s klicema a nikde na folii zatim nemam skrabanec, narozdil od folie ktera byla v orig. krabici tzv. převozní, kterou jsem mel poskrabanou hned druhý den.
3, ani jsem nepostřehl že by to nějak zhoršilo citlivost dotykového displeje.

zkrátka doporučuji. Jedná se o fólii značky MARWARE. zakoupil jsem u Apple stánku a byla součástí silikonového pouzdra.
http://www.macwell.cz/macwell/marware-sport-grip-backwinder-silikonove-pouzdro-a-folie-pro-iphone-4-8-16gb-ruzove.html
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od masklin »

Ja mam na iPhonu folii jen na zadni strane kvuli pokladani na stul, na predni strane nemam nic a nemam jediny skrabanec. Staci si davat pozor aby ho clovek nedal do kapsy ke klicum a pokladal ho na zada.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Odpovědět