Máte na iPhonu fólii?

Odpovědět

Máte na iPhonu fólii?

Ano - ochrana povrchu
250
46%
Ano - proti odleskům (antireflex)
14
3%
Ano - zrcadlovou (cool :) )
27
5%
Ne
254
47%
 
Celkem hlasů: 545

Lenicka1313
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: ned led 16, 2011 9:33 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Lenicka1313 »

Jsem spamerka a dostala jsem za to BAN! Toto je varování pro ostatní, jak skončí.

Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Lukyisek »

Rychly dotaz, ma nekdo zkusenost s folii ScreenShield?

http://www.alza.cz/screenshield-apple-i ... .htm#popis

Taky nevypada vubec zle...
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

Kikos

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Kikos »

Jen info abych se podělil o zkušenosti a jestli někdo nenarazil na stejné :
Zrcadlová folie u IP3GS perfektní ostrost display chráněn na 100%
podobná folie u IP 4 snížená ostrost první folie vrácena házela modrou barvu a ztmavovala display po výměně druhá hází žlutou barvu ostrost snížena ale ne tolik. Pokud má někdo odkaz na bezproblémovou zrcadlovou folii na IP 4 dík za případné zaslání. :Search:

hannawald

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od hannawald »

ja jenom doplnim- sam pouzivam bestskinsever.com za 10 usd komplet predek i zadek i boky, je to stejne jako zagg. akorat nedostanete gumu a rozprasovac v baleni, hadam ze vodu s kapkou mydla si umi kazdy sam vyrobit.
podle me ochrana boku je dulezita, ten kov se poskrabe celkem snadno..na displej preferuji spise tvrde folie typu brando nez mekke typu zagg..gelaskins jsou vyborne, muzu doporucit.
nemuzu doporucit bumper, mne poskrabal horni vypinaci tlacitko:( asi se tam dostal nejaky prach a postupne to odiral..kdyz je bumper sundal, dost nemile me to prekvapilo.

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Marek »

Mám nejakú fóliu za 3 eurá a sedí parádne. Keď sa s ňou niečo stane, tak proste kúpim dalšiu za 3 eurá a nieje mi to ani ľúto :) keďže som menil už raz sklíčko, nechcem ho meniť znova, zatiaľ je bez škrabančeka, ale na tej fólii pekne vidno už dosť škrabančekov
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

TommyS

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od TommyS »

Mám fólii z DX za 20kč (2 v balení). Je super. Daleko lepší než fólie Zagg.

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Sphyn0x »

Nemáte niekto skúsenosti s fóliou, ktorá by prekryla škrabance?
Na iPhone 2G.
[edit=BEAVERS]Copak, ty neumíš hledat? Zkus to.[/edit]
ZAGG nechcem, moc drahá a pre mňa nepohodlná.
EDIT: Thy vole, tu som našiel za super cenu: http://www.ipshop.sk/ochranna-folia-zag ... -1421.html
Len škoda, že je tak drsná..
Nejaké nápady?
///M

Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Lukyisek »

O par radku vyse jsem se ptal na folii ScreenShield, mozno sehnat napr. na Alze. Ma s ni nekdo zkusenost? Jaky ma predevsim povrch? Je hladka a neposkrabe se? Vypada hodne podobne Zaggu, ale treba bude "lepsi"...
Diky
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od M29 »

Já mám ScreenWard za osm pětek a předtím jsem měl ScreenGuard Professional za kilčo. Žádná láce...

junrai
Host
Host
Příspěvky: 129
Registrován: stř úno 27, 2008 12:53 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od junrai »

Taky přidám pár poznatků. iPhone používám cca rok a půl ( běžné používání, nošení telefonu po kapsách... ) a na zádech fólii mám od začátku, ale na displeji jen občas. Jenže když na iPhone dáte matnou fólii, tak akorát rozostřuje displej a ta normální se hned poškrábe. Suma sumárum - iPhone po roce a půl používání ( více méně ) bez fólii a pravda je, že na displeji jsou mikro škrábance, ale jsou vidět je při určitém úhlu, takže bych to vůbec neřešil.

fido_cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 195
Registrován: pon bře 10, 2008 5:33 pm

Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od fido_cz »

Zalezi jaka folie. Ja mam vpredu cirou Brando uz skoro rok a neni poskrabana vubec. Vzadu mam imitaci kuze, je to prijemne do ruky.

Mari.Shinzon

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Mari.Shinzon »

Já fólii cca 4-5 měsíců nemám a bez škrábance. Nosím ale iphone v koženém obalu, takže ho nenosím jen tak volně v kapse. Každopádně na něj dávám pozor a jsem rád, že zatím bez škrábance.

dodiktoval

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od dodiktoval »

ja jsem folii mel nekoli ale pokazde se mi zacali loupat nebo se tam dostali vzduchove bubliny, porad s tim byli problemy ale i kdyby nebyli tak ted uz bych foli nechtel protoze to vypada neestteticky a zas az tak moc se ten displej preci neskrabe, ne?

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od M29 »

No, to je dané mastnotou na rukách. Musíš si předtím důkladně omýt uce a fólii držet jen za hranu, pak perfektně sedí i na okrajích a neodchlipuje se. (nebo jsi koupil nějaký šunt)

Dajlr
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 30, 2008 3:33 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Dajlr »

Máte někdo Screenshield ?
http://www.czc.cz/screenshield-folie-na ... 43/produkt

Stojí za ty prachy ? Respektive neodlepujou se boky? Co přechody na zádech mezi sklem a kovem (kolem jabka), když sem lepil obyčejnou folii tak to vypadalo děsně.
IPhone 3G
IPhone 3GS
IPhone 4 sn0wbreez CFW 5.0.1 + Redsn0w unt. JB + Gevey PRO

IPhone 5

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od TDa »

Má někdo osobní zkušenosti s těma tvrzenýma sklama místo folie? Viděl jsem, trochu mě to zaujalo ale nechtěl jsem zkoušet něco pro mě nového.

Johny_F
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 04, 2011 9:58 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Johny_F »

Já první iPhone nosil bez folie v kozenem pouzdru - bugatti, takový zasouvací, co tam telefon drží celkem festovně. No a výsledek? Ty měkké plochy co měly ten telefon leštit, na něm po roce vyšoupaly matný pruh :-( a ještě jedna nevýhoda zasouvacích pouzder - jakmile se vám tam dostane nějaká tvrdší nečistota, tak jsou škrábance hned na světě, protože jak je to všechno na přesno, tak ty nečistoty nemají kam utéct... Jsem opravdu opatrný člověk, ale za mě folie ANO. Těch 200 kč za to stojí a že by to hyzdilo telefon to teda fakt nevím... vždyť dobře nalepená a slícovaná folie není vpodstatě vidět...

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od kotelník »

TDa píše:Má někdo osobní zkušenosti s těma tvrzenýma sklama místo folie? Viděl jsem, trochu mě to zaujalo ale nechtěl jsem zkoušet něco pro mě nového.

Ma ji kamarad, prijemne po tom klouze prst, je plasticke, ale hodne se spini home button a reprak, jsou hodne zapadle...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Kudli3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 17, 2008 2:44 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Kudli3 »

Tak na první 5ce jsem folii měl, po té co jsem jí dal dolu, mi zůstal kousek na displayi..
Teď mám novej a už jsem ji tam nedával, když má tu GG2. Používám jen Bumper a jsem spokojenej, neleží ani na displayi ani na zádech, ale na té gumě. A po obvodu telefonu, na tom kovu jsem oděrky skoro za půl roku neměl.
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse

lunov
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát čer 28, 2013 4:24 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od lunov »

Mám fólii Belkin ScreenGuard celotělová a jsem s ní spokojený. Její nalepení je snadné a je otázkou několika minut. V balení je po dvou kusech. Jsem zvědavý na její výdrž.

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od ABAB »

Ahoj vždy jsem kupoval tuto fólii na předek i zadá.
iPhone 6s Screen Protector Ultra Crystal Dual
http://www.spigen.com/products/iphone-6s-screen-protector-ultra-crystal-dual

Nyní jsem si pořídil iPhone 7 a Spigen už ji nedělá. Vyhovoval mi povrch i materiál . Můžete mi pradit? Hlavně ať je kvalitní. Děkuji
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od cuting »

IPhony používám 10 let od prvního, také jsem různé folie zpočátku používal ale pak jsem přišel na to, že nejlepší fólie = žádná folie. Používám v posledních letech flip pouzdra a jakékoliv folie nepotřebuji. Chovám se k telefonu jen slušně :)
 Apple hračky 

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od ABAB »

Já také slušně, ale občas ho pokládám na různá místa a folie mi iPhone ochrání proti poškrábáni a navíc tolik nezmění jeho tvar jako třeba obal.
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

Odpovědět