Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Odpovědět
Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

2 iTukan: On neni problem v datech u inpočasí, me odepsali že to asi ani neposíla na verejné uložiste data - proste je to nezajímá :(
Jasne, treba bude update...

2 dmi: Na jednom odkazu co ma ve jmene domeni počasi :-) ( nechci delat reklamu ) už naskladnuji nova čidla a maji peknou cenu celkove. Odsud to ber! poštovne zdarma! Já do toho taky pujdu, ale asi až pozdeji.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

dmi
Host
Host
Příspěvky: 69
Registrován: čtv zář 09, 2010 11:08 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od dmi »

A ten odkaz s pocasim v dimene nerozlustil, jsem natvrdly, prosim o napovedu ;)

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od xslide »

Napadlo mě, že by jsme udělali aplikaci, která by zobrazovala veškeré teploty z těchto stanic na mapě. Ovšem Netatmo má zatím jen API pro přístup k vlastním datům, nikoli k datům ostatních uživatelů (co mají nastaveno odesílání dat jako public).

API by mělo ale být dostupné v roce 2014, takže se o tom dá uvažovat. Rozšíření stanic je obrovské a myslím si, že by taková aplikace byla vítána.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Ano já si myslím že by to za to stálo! To by bylo moc fajn.
2 dmi až budu na svém PC poslu Ti odkaz.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od xslide »

Jsem docela překvapenej, kolik těch hraček po světě (a aji u nás) je. Na to, že je to celkem drahý a novinka se to dost rychle rozšiřuje.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

Tea Racer píše:2 iTukan: On neni problem v datech u inpočasí, me odepsali že to asi ani neposíla na verejné uložiste data - proste je to nezajímá :(
Jasne, treba bude update...

2 dmi: Na jednom odkazu co ma ve jmene domeni počasi :-) ( nechci delat reklamu ) už naskladnuji nova čidla a maji peknou cenu celkove. Odsud to ber! poštovne zdarma! Já do toho taky pujdu, ale asi až pozdeji.


Zobrazovat na ikone teplotu asi neni prilis koser, mozna je to i nepovolena praktika, on je to oficialne udaj: "pocet novych polozek" a kdyz to das do slozky...

A ze router zere vic? Ale vzdyt ten kdyz nepobezi, tak ti Netatmo bude k ....

Me se ekluje dalsi globalizace a posilani privatnich dat nekam, to je zkratkadalsi hrebik do rakve a ztrata obezretnosti. Vzpomenete si a 15 20 let a zaplacete a vase deti ...

Tukan: ja se bavil o desetinach ve weatherpro- viz obrazek, na ktery jsem reagoval... Poustet si specialni aplikaci nechci. Jsem priznivec hraček, ale tohle je uz silna kava :-)

Jo mapa je dobra mapa lidicek, co maj snobsky hracky, dobra mapa pro typare - koho vykrast :-) jde to vypnout? Predpokladam e ano.

Ps: od 6/2013 jsou ve vyrobe NWS02IN a NWS02OUT, komunikuje to na 916MHz - sice to testuje kvalitu vzduchu, ale pridava dalsi radiovy smog, bravo...

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od iTukan »

Ano zveřejnění údajů jde vypnout a pro paranoiky se dá upravit i poloha. 8)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

Novy model:
Obrázek
A to nahore, s dirkou, je zjevne vzdusny senzor INterniho cidla...

A nize nasleduje externi cidlo...
Prihodte nejake fotky, jak to mate chycene na baraku
Obrázek

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Zajímalo by me taky, jeslti je k tomu nejaky gadget na plochu nebo tak neco.
Ta notifikace na ikoně by dle me nebyl problem, to by tu zvládl nekdo jiste :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

dmi
Host
Host
Příspěvky: 69
Registrován: čtv zář 09, 2010 11:08 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od dmi »

Psalo se tu o druhe generaci venkovnich cidel, ktera uz jsou vodotesna, ted zase o novych co komunikuji ma 916 MHz - to je totez? Nove = vodotesne a 916 MHz? A pak musim dokoupit pridavne take nove aby si rozumneli na 916? ;)

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Já to pochopil tak, že komunikují jen spolu na te frekvenci ale na wifi to už jde klasicky.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Killingman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: stř úno 13, 2008 7:36 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Killingman »

Tak jsem neodolal a pořídil to taky, měli to skladem tak jsem koupil (4.5kk) :-)

Instalace je klasicky - připojíte kabelem k macu, sosnete dmg, vytvoříte účet a jede to. Nic jednoduššího snad ani být nemůže.
Venkovní čidlo jsem umístil na balkon, teplota na něm pomalu klesá. Je na 2xAAA baterky.
Webový rozhraní toho umí šíleně moc, grafy jsou parádní, u nás jsem už 4tý kdo to má (podle mapy :-) )

Pokud někoho bude cokoliv zajímat, jsem plně k dispozici...

BTW: v další verzi by mohli doplnit nějaký pěkný displej přímo na tu stanici, který by ukazoval navolené hodnoty venku/uvnitř, takhle je nutný pokaždý šáhnout pro iPhone a podívat se, kolik vlastně venku je
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Ano, to bych taky rád kdyby to melo displej! To mi malinko vadí, jinak myslim super! Už abych ji měl :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

dmi
Host
Host
Příspěvky: 69
Registrován: čtv zář 09, 2010 11:08 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od dmi »

Uz bych potreboval definitivne rozlousknout ty verze.. NWS02IN a NWS02OUT predpokladam jsou ta nova, externi tedy vodotesne i komunikace na 916 MHz - a pridavna tedy musim koupit take NWS02 (aby 916 MHz;), je to tak?

Kupoval uz nekdo ta pridavna? A meli nove? Diky za pomoc, nerad bych koupil starou verzi nebo mix ;)

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od iTukan »

Něco na zobrazení dat z netatmo na macu - http://www.tempsapp.com
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

dmi píše:Uz bych potreboval definitivne rozlousknout ty verze.. NWS02IN a NWS02OUT predpokladam jsou ta nova, externi tedy vodotesne i komunikace na 916 MHz - a pridavna tedy musim koupit take NWS02 (aby 916 MHz;), je to tak?

Kupoval uz nekdo ta pridavna? A meli nove? Diky za pomoc, nerad bych koupil starou verzi nebo mix ;)


Mám potvrzeno že to je mezi sebou kompatibilní 01 a 02 verze a čidla.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

IN a OUT, umis anglicky? Out je podle me to venkovni :-)

Hadam ze do kvetna bude verze 03 :-)

Displej? No jo ale to zvedne vyrobni naklady (odhadem 15€ - nevim kolik stoji co2 soucastka?) vnitrniho modulu nejmin o 150%!!! ;-) Aneb proc myslite, ze tam neni ...

Ps: 916 mhz maji vsechny verze (vnitrni-vnejsi-verze1-verze2), jde o komunikaci mezi cidly (prece jen frekvence vhodnejsi na prostup zdi), wifi jde pouze do internetu z hlavni vnitrni jednotky.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Umíš číst? Bavíme se o kompatibilite 01 a 02, je uplne jedno jestli to je out nebo in. Jelikož můžes mit vnitrni modul i venkovní 01 verzi a pak si můžes prikoupit další vnitrni 02 verze a ten by nemusel šlapat. ( výše jsem psal že to kompatibilní je ), nicmene ta frekvence 916MHz neni u nás dle prodejce schválená ani, takže ji neprodává ;-) ( to neznamená že to nemůžeš koupit jinde..
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

A proc by to nemelo byt kompatibilni? Novejsi verze 02 je zase o neco ocesanejsi, vyroba se prece zlevnuje...

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

2 Smrdáky, nejak nevím co řešíš :-) Jeden se tu ptá jestli to je kompatibilní, já říkam že ano, jelikož mi to psal prodejce. Ty pak napises že neumím číst a problém je vyresen, jelikož si prehledl prispevek. Ale uplne to nechápu, co se zlevnuje? Oč je očesaná? :-)

BTW: Už to mám doma a testuji to :-)
Neví nekdo jeslti se da vypnout notifikace když stisknu demant tlacitko na okamžité hodnoty?
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

No, vetsinou je to tak, ze novejsi verze je vysledkem cut costs, a ze primarne vyrobce zlevnil seriovou vyrobu, zvlaste v pripadech, kdy bombasticky neupozornuje na NOVE vlastnosti u sve nove verze...

Pokud jsi zaznamenal, oc se lisi, tak sem s tim... Jak to ypada vevnitr jsem daval o par postu vyse, po prostudovani API mam za to, ze plati hlavne za servis-sluzby a zisk.

Dotaz jsem (mozna mylne) pochopil jak pozna vnitrni a vnejsi cidlo... Tak jsem napsal IN OUT... Coz je obsahem nazu cidla

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od iTukan »

Tea Racer píše:Neví nekdo jeslti se da vypnout notifikace když stisknu demant tlacitko na okamžité hodnoty?

Myslím, že to nejde, prostě push. :(
Jaká firmware máš na jednotkách? (jen pro zajímavost)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

2 smrdaky: Možná doslo k inovaci, ale neliší se jedinou funkci co já vím :-) Krom vodotesnosti a jen 2 baterie, to jsme již psali.

2 iTukan: Ono si to vzdy stáhne nejnovejsi FW - na indoor mam 38 a na outdoor 87. :-)
a ty?

Lze tam nastavit cokoliv na push, ale vypnout ten demant nejde :-)))
Delam kalibraci CO2 jak je doporuceno pri prvnim zapnuti a pry to bude trvat minimalne 6h :-)))
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od iTukan »

FW mam stejny. Nikde tam neni nabidka na aktualizaci, tak jsem se radeji zeptal, kdyz jsi to ted instaloval "nově". Tuším to aktualizovalo FW, když jsem prováděl první instalaci. Včera jsem si všiml, že trochu předělali design setings nabídky na webu.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Aha, no já to znám jen po novu :-) Jinak koukám to CO2 jak okamzite stoupá když zavru pokoj a jdu spát :-)
Normálne tu mam 400-600 a behem 2h jsem mel asi 1600 :-)
Ráno jsem vetral 5 minut a sel do prace, okamzite to bylo na 600 a klesalo to...
Laboruji o nejlepší umístení venkovního čidla. Pod strechou jak maji nakresleno to je uplne o nicem, tam je teplota o 5°C vetsi, neproudí tam vzduch, na balkone paradoxně to je parádní.

Můžete sem nekdo hodit obrazky z tech dvou aplikaci krom netatmo? Nebo napsat co to umí z toho sbírat.
iTukan: Dával jsi sem obrázek, ale nejak nefugnuje :-)

Data to odesílá každych 5 min, ale to vidim jen v grafu v detailu v aplikaci, na te webstrance to vidim jen každch 10 min, stejne jako v aplikaci na hlavni strane netatmo, také to máte tak?
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od iTukan »

Dával jsem odkaz na weather pro. Ještě nějakou app myslíš?

Obrázek
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

Tea Racer píše:Můžete sem nekdo hodit obrazky z tech dvou aplikaci krom netatmo? Nebo napsat co to umí z toho sbírat.?


Tak to ti povim naprosto presne, prostuduj si API, je pro iOS, PHP, Javu

http://dev.netatmo.com/doc/restapi/getmeasure


Tea Racer píše:Laboruji o nejlepší umístení venkovního čidla. Pod strechou jak maji nakresleno to je uplne o nicem, tam je teplota o 5°C vetsi, neproudí tam vzduch, na balkone paradoxně to je parádní.


Mrkni na nejakou literaturu o meteorologii, weather pro ukazuje pocitovou teplotu, ktera je prave na slunku vyssi a na vetru nizsi, nez ta skutecna ve stinu v bezvetri...

Ano, referencni prikladna fotka umisteni cidla netatmo chybi, ale asi jde jen o hracku nez aby to vyrobce resil?
Naposledy upravil(a) Smrdaky dne čtv úno 06, 2014 8:30 pm, celkem upraveno 1 x.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

No jeste je INSTAWEATHER PRO, práve ten tvuj obrazek zmizel a chtel jsem to videt takhle hezky :-)
Takže to ukazuje vse, to je také dobré.
Ty aktualizace máš taky tak? Že na časove ose 5 min ale aplikace na webu a netatmo hlavni obrazovce 10 min?

2 smrdaky: Já nejsem programátor :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

Pridal jsem ti link primo na metodu getmeasure, z toho vyctes, jaka data lze z databaze netatmo vycitat (do prakticky libovolne aplikace).

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Ale musi to ta aplikace podporovat a to pokud vím umí jen 3. :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

Ale neni problem si takovou apłikaci napsat/pozadat autora tve aplikace (odkazem co jsem pastnul yse), aby to dodelal, prace na chvilku :-)

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od iTukan »

Tea Racer píše:Ty aktualizace máš taky tak? Že na časove ose 5 min ale aplikace na webu a netatmo hlavni obrazovce 10 min?

Mám to stejně, na webu vlevo á 10 minut, po zobrazení grafu se dá myší jít po pěti minutách.
Jinak weather pro zobrazuje i historická data 14 dní zpět.
Obrázek
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Jptak
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 17, 2014 12:20 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Jptak »

Jinak ještě poznatky z počátků užívaní stanice.. Myslím si, že koupené ukazují špatně vlhkost (četl jsem i na zahraničních webech). Můj venkovní teploměr ukazoval také jiné hodnoty. Ten NETATMO ukazuje víc. Ale není to problém. Napsal jsem jim, že se mi zdá že ta vlhkost ukazuje víc než by měla a o kolik si myslím že by měla ukazovat jinak. Napsala mi Anna od Netatmo ať dám tu venkovní stanici k té domácí a ať jí pošlu Mac adresu té stanice, že mi to zkalibruje. Dal jsem k sobě a napsal jí že je vše připraveno. Druhý den mi psala, že to mám překalibrované a od té doby je to OK. Takže dokážou i vzdáleně dělat kalibrace.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

2 smrdaky: Psal jsem na inpočasi, druhy mail od nich už nebyl tak strohý, ale asi se na ten odkaz nepodívali. Tak jsem jim ho poslal znovu :-) Díky

2 iTukan: Tak to je paradní, ale to umí přece i netatmo ne? Nebo co myslíš? JInak webstranka nejde nijak prohližet zpetne grafy vid? Jen zapnout, vypnout...

2 Jptak: Me to pravde podobně ukazuje dobře, meřeno jinou stanicí. Kalibrace na CO2 trva pres 6h, ale ted jsem dal stanici do jiného pokoje a zase to samo kalibruje, to je hrozný :(
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od iTukan »

Jistě, netatmo app to umí taky, ale já jsem tak nějak zvyklej na weather pro, už je kvůli tomu, že tam mám více lokalit na předpověď počasí. Takže alespoň jsem "v jedné aplikaci".
Na web stránce se dostaneš ke všem historicky odeslaným záznamům. Nad grafy máš možnost prohlížet po dnech/týdnech/mesících/letech a vedle je možnost vracet se v histori.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Což to ano, ale já myslel plynulý přechod jako v grafech v mobilu :-)

Ještě jestli má nekdo tu druhou aplikaci, uvidíme no. :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

Jptak: anebo nejspise upravila napocet v databazi pro dane cidlo tve stanice podle hodnoty, kterou jsi ji sdelil :-)
ted jde o to, jestli si mel presny etalon :) jak vis kolk je spravna hodnota?

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

A když jsi dal čidla k sobe tak jaký byl rozdíl?
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Jptak
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 17, 2014 12:20 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Jptak »

To Smrdaky: určitě opravila napočet v DB. Ale to je jedno. Podstatné je, že to měří "skutečněji". Jestli je to úplně správné co tam teď mám nevím, ale používám různé stanice od TFA a i sousedi a jejich vnitřní i venkovní čidla ukazují léta toto a podle i internetových stanic to cca odpovídá. Přece jenom vniřní pořád téměř 70% a vnější dost často 100% mi nepřipadalo až tak super :-) . Já jsem to četl i na zahraničních webech kde si lidi stěžovali na to že jim to tu vlhkost měří větší než by mělo.
To Tea Racer: bohužel už si moc nepamatuji, ale myslím že hodnoty byly podobné.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Už pár dní mi nechodi notifikace na over 1000 ppm u CO2, Vám ano?
Z inPočasi se už neozvali :(
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Odpovědět