Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Odpovědět
iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od iTukan »

Já jsem si je vypnul, takže nevím. Ale klesl ti stav pod těch 1000ppm?
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Ano, samozřejmě že klesl a to i nekolikrat za den. Spiš se pres ten 1000ppm dostanu jen v noci. Nebo když jsem dele doma.
Je to divné, ale je to od patku co posilali ty statistiky, to mi prijde takové také divne, kdyby to poslali na mail nejak souhrne, takhle je to nic moc.
Kontaktoval jsem zákaznickou podporu, tak uvidíme.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od iTukan »

K tomu dotazu zoomování grafů na webu...
Při ročním zobrazení kliknutím na část zobrazí patřičný měsíc, u měsíce víkend a u víkendu den. A potom u dne jde myší vybrat časový úsek (tažením myši přes graf), kdy nazoomuje vybraný časový interval.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Ano to vím. Nepříšel jsi na to, jestli jde vytáhnout roční nebo měsíční např. nejvyšší teplotu a nejižší?
Jinak koukám, jsou na to zajimave fičury a problemů také mraky..

http://forum.netatmo.com/
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Tak mi odpovedeli z supportu, prý jestli už to funguje ( nevím co delali ) začaly notifikace chodit, nicméně jen 2 dny, v sobotu večer už ne, neděle také nic. V pátek mi nepřisly ani ty souhrny, vám jo? Na mou otázku co s tím dělali ani neodpověděli...Tak jsem v prozpacích, proč tak drahá věc funguje jen sporadicky. :(
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

Desto metr bude v dubnu a vetro metr do konce roku.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Tak to je super, také jsem to slyšel od prodejce, víš vice info, pripadne link?
Jejich support je hrozný, odpovedl mi kdosi, šílenou angličtinou, že je v poradku když mi někdy neprijde notifikace, tak mu píši, že mi neprijde normalni že mi 6. den neprisla ani jedna. Odpovedel, že je nemam nastavené jako personální ( navíc ) tak mu pisu že mi nechodi ty defaultni ( jak jsem mu i psal předtím ) tak mi odpovedel prázdným emailem :-) Práve mi prisla notifikace o překročení CO2, tak bude se to samo rozbehlo, nebo začali něco dělat :-))))
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Tak nevím jestli to dělá jen mě, ale když nastavím jakoukoliv personal notification, jakoby ji nevidim nikde. A přijde mi, že funguje jen jedna? Nastavím z roletky, posunu jezdec a dám save. Ale nic se nestane. :-) Možná si to system pamatuje a nstavuji dalsi, ale neni moznost nikde videt přehled. Lze tam jen jako smazat, ale tu aktualni co nastavuji.

Jelikož support je absolutně neschopný a odpoví jen lakonickou zpravu a nehodlaji řešit ty CO notifikace tak jsem nastavil privátní.
Od soboty do středy odpoledne mi ani jedna nepřisla, limit byl prekročen asi 30x. Ve stredu večer jedna prisla. A Pak už zase nic. Support mi odpovedel, jen " zdá se že to funguje? ". Takže z 35 notifikací přisla jedna a oni maji pocit že je vše ok. :-))) Mužete nekdo zkusit jestli se Vám to taký takhle zobrazuje že jako upravujete jen jednu?

Dekuji
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

A jak se stastne zije bez tech siditek a clovek se ani nerozcili (kdyz se nekouka na stupidni TV)...

Jako merit srazky venku mi prijde ujete uz uplne... K cemu to je/bude dobre, he? Info mam toliko od te podpory :-) pokud by to ylo bezdratove, tak checkuj fcc db, tam to musi opublikovat pred prodejem v usa, vcera tam NIC noveho nebylo...

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Tak musíš to brát tak, že je to kvůli statistikám a meteorologové si proste vymenují data, osobně si človek rekne, prší dost nemusim zalévat rajčata a je mu jedno kolik :-) Já osobne se obejdu bez srážkomeru i vetromeru, ale zajíma mě to tak nejak obecně, myslím že bych to ani nemel kam dát :-) Ale treba pro zemědelce a kvuli povodním, je hlavne srážkomer stežejní. :-) Já vidím na louži a říkam, si, prsi dost. :-)

TV nemám, pro mě zbytečná věc. Ale to že mi nefunguje jak má ta stanice mě docela štve, laxni podpora jeste více. :-) Již 14 dní mi neprisly statistiky co maji chodit v patek, pochopitelně bez toho mohu žit, jde spíš o princip, proč to nefunguje...
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

Tak to reklamuj, ne?

A ty okamzite srazky a varovani, nevidis ve WeatherPro?

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Ted jsem prisel na to, že když si natvrdo nastavím osobni notifikace tak to maká tak z 90%, ale ty defaultní proste např za 7 dni jednou a melo to přijit 35x. Reklamoval bych to, ale myslím že není chyba v HW, ale v jejich databázích. Hlavne když napíšou jednou za týden, angličtinou jako z 5. třídy. Jednou za tyden mi prisla defaultní notifikace a oni hned psali, že " zdá se že to už funguje že? ", ale že to mělo přijít 35 x to už neřeší. V patek opět nepřišel přehled co má chodit každy tydne. A ten si nenastavíš, to je defaultní.

Srážky možná na WeatherPro vidíš, ale nekde uplne jinde :-))) tady není meteostanice, nejbližší je snad 60 km nebo více daleko a 2 km vedle už to muže byt rozdil stovek procent. V CB spadne 2mm a tady treba 20mm. :-) Ale jak říkám, já bych ho nemel kam umístit ten srážkoměr ani. Mě by stačilo že by mi ta stanice makala jak má. Ted vyrábím radiační štít kvuli teplotám. Hodne lidí to dela, neni to težké a je to temer nutnost. :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

Co to? To asi nemate doma balkon a stin? Radiace je svina :-)

Oni k tomu ani nedavaji vyloznik, na ktery bys to OUT cidlo uchytil :-(

Jo a byls nekdy ve Fr? Tam se musi hodne premahat, aby mluvili jinak nez francouzsky...

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Balkon mám, ale davat to na stěnu baraku k okapu je trochu usmevné, to Ti bude měřit teplotní anomalie kolem baráku, je treba to dat aspon 40 cm od zdi domu. Zkousel jsem to, jelikož jsem neveril radám meteorologů a presvedcil jsem se že rozdily 5°C a více jsou na denním porádku. Takže to dam na zábradlí baráku. Mam balkon na jih, takže pochopitelně je tam i za tím madlem stín, ale ne 100%, v létě je slunce vysoko a částečne tam svítí, navíc radiační štít je jednoduchá vec a meřeni hodne zpřesní, tak proč to nevyužít že? :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Ted je ve sleve Instaweather Pro, co umí číst data z Netatmo.
http://appshopper.com/weather/instaweather-pro
Zkoušel jste nekdo, jestli to čte všechny hodnoty?
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od iTukan »

Ano, čte všechny hodnoty. ;)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Jptak
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 17, 2014 12:20 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Jptak »

Koupil jsem v meteoshopu radiační štít a dal Netatmo na zahradu. Řekl bych, že hodnoty jsou docela přesné. I když je slunce tak se proti teplotám na netu liším 1 - 2 stupně a to nevím který je pro mě úplný etalon. Odkaz
http://youtu.be/SYV88j7k7vY

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Já jsem si radiační štít delal, dvoupláštový a aktivní na solar a vetrak z PC. Hodnoty oproti stínu se téměř neliší do 0,5 °C. S teplotami na netu to nesrovnávej, to je jen odhad a algoritmus. To změř cejchovaným teploměrem nejvíce 10 m od umístění stanice.

Jinak jsem opravdu spokojen a dnes jsem koupil i Weather Pro, sice mi to přijde málo přehledné oproti aplikaci od Netatmo, ale zatím si zvykám. :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Jptak
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 17, 2014 12:20 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Jptak »

Mám ještě jeden teploměr na severní straně baráku umístěný na zdi a myslím, že měří dobře. Ráno ukazuje Natatmo o cca 2 stupně míň. Dopoledne se cca srovnají. Kolem poledne ukazuje Netatmo o cca 1 - 2,5 stupně víc a k večeru se zase srovnají. Myslím, že na tom baráku to ukazuje míň protože je to ještě v závětří a může tam být vliv i toho studeného baráku. Na netu jsem bral měření stanic v okolí, ale máš pravdu, že to člověk musí brát s rezervou. Pokud bych to chtěl přesnější musel bych udělat odvětrání toho štítu.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

To odvětrání štítu je sranda, mě to stalo komplet do 300 kč. Koupil jsem kšiltovku na solarni napajeni s vetrákem ( najdes na google ) plus vetrak do PC. To je vše.... na netu je mnoho návodů. Mě na severní straně do dvora, kde je divné klima ( sníh tam je treba o 14 dní dele než jinde, ukazuje od 4 °C, ale pokud tam dám netatmo, ukazuje stejně. Je nutné to testovat u toho štítu, jen dát teploměr prostě do stínu. Klidne za ten štít, za 2 min. to je změřené.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Tak netatmo už má i srážkoměr. :-) Kdo to testne jako první? :-)))
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

Grand Total Incl. Tax a doprava: €84.00
Dodani do 16-18 dnu :-). Podle fotky to vypada jako popelnik na stul, jde to prodat nekam na tycku? :-)

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Prodat proč bys to prodával? :-) a jeste na tyčku? Jak to myslíš?
Narozdíl od jinych srážkomerů to aspon vypadá nejak :-)
Mělo by to mít nožičky ktere se nekam prisroubují. Je to srážkomer, takže na tyčku to asi i dáš... (jestli si to tak myslel).
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

Přindat, přidělat na stanoviště k (budoucímu) anemometru a teplo metru - prostě mimo stůl, zda to má příchyty...?

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Mě bylo jasný že jsi se preklepl, ale nemohl jsem rozluštit jak :-)
Každopadáne to má nožičky které se dle prodejce daji žašroubovat na nejakou desku. Já bych prave uvital nejaky nenapadny design, takhle to bude akorát nekoho lákat....
Nevím jak moc to chceš prichytávat, ono to má byt na rovně ploše. :-) Ikdyž nic nezkazíš jestli to k nečemu prichytnes.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Už se aktualizovala aplikace, takže už snad uvidíme jak to měří a vypadá...
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Clon »

Mimochodem, jak jste tu mluvili o tom Zobrazovadle - displeji, ja mam satelitni prijimac VU+DUO2 s Enigmou 2 a je mozno do toho stahnout plugin, ktery pak zobrazuje hodnoty z netatmo na displeji prijimace nebo na televizi.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Zajímavé, ale já nemám TV. Někomu se to může hodit :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Jptak
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 17, 2014 12:20 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Jptak »

Tak už mám srážkoměr doma. Krása. Teď akorát musím vymyslet kam to umístit a připevnit. A ještě musím počkat na déšť :D

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Já ho budu mít pondělí! Jak je vyřešené uchycení? Bojím se že mi nedosáhne signál :( Kam ho dás?
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Jptak
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 17, 2014 12:20 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Jptak »

Udělal jsem si držák na zábradlí (takové L). Problém jenom se závitem. Je tam zespodu 1 závit 1/4" (je třeba i na stativu). Ale našel jsem u souseda tento nestandardní šroub. Takže u měřím. Dosah to má stejný jako venkovní modul. Zkoušel jsem to dát cca 25 - 30 m na zahradu a přes zeď a tu dálku dal 2 čárky. Teď už jenom ten déšť :D

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Tak už to mám taky doma, jasný tam je stativák. Akorát jsem tedy zvědav na ten dosah, protože zahradu nemám, musím to dát na střechu :-) Jinak to pošlu zpět. Ale uvidíme. Čekal jsem to bytelnější, hlavne ukotveni toho šroubu a jeden šroub jestli to udrží no nevím :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Tak už to mám na dřevěném stožáru, žádny srážkový stín. Ale singál opravdu nic moc 2-3 čárky 15 m od domu a 2 zdi s okny a dveřmi. Prosímte, jak ti drzi ten sběrný koš a základna? Jsou tam 4 klapky, ale jak za to vezmu rozdelá se to i malou silou, prijde mi to chatrný, proč tam nedali závit třeba...
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Jptak
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 17, 2014 12:20 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Jptak »

Jestli myslíš to spodní víko (jak se vyměňují baterky) tak mě to připadá pevné Když to chci otevřít tak musím zatočit jako zavit aby se to vycvaklo z těch 4 příchytek. A když to chci zavřít tak to musím zacvaknout až to lícuje. Připadá mi že to ale nemůžeš zacaknout jak chceš ale že musíš najít jak to natočit. Vypadá to jako by to mělo zámeěek. Takže to třeba zkus zacvaknout jinak pootoěené. Ještě jsem nic nenaměřil. U nás ještě nepršelo.

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od xslide »

Nevíte někdo o nějakém pluginu např. pro Mac OS X, který by nějak zobrazoval jedoduše data třeba na ploše?
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od shotik »


iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Jptak píše:Jestli myslíš to spodní víko (jak se vyměňují baterky) tak mě to připadá pevné Když to chci otevřít tak musím zatočit jako zavit aby se to vycvaklo z těch 4 příchytek. A když to chci zavřít tak to musím zacvaknout až to lícuje. Připadá mi že to ale nemůžeš zacaknout jak chceš ale že musíš najít jak to natočit. Vypadá to jako by to mělo zámeěek. Takže to třeba zkus zacvaknout jinak pootoěené. Ještě jsem nic nenaměřil. U nás ještě nepršelo.


Zkoušel jsem to všelijak a nic moc. Nakonec jsem dal kolem izolepu. Jakmile silou jako bych vyndaval USB zatáhnu, tak to proste vyjede :( Pak jsem psal prodejci, ten uznal že to je vyřešené dost divně a že jsou všechny takové a doporučil mi také izolepu. To jsem to ale měl už na stožáru. Jinak v noci poprvé pršelo a měři to parádně. Stejně jako meteostanice v blízkosti. Takže spokojenost!
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od iTukan »

Vyšla aktualizace aplikace, která umožňuje na mobilním zařízení zobrazit Netatmo World Map.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Tea Racer »

Škoda že WaetherPro není schopen aktualizovat aplikaci tolik mesiců aby tam byly srážky u netatmo. :(
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Meteostanice pro iOS - Netatmo Urban

Příspěvek od Smrdaky »

Tak jim napis, ne?

Odpovědět