Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Odpovědět
toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od toncek »

Tak já nakonec objednal Fostex TH-7. Všude jsem na ně četl samou chválu, tak jsem zvědav jestli opravdu budou hrát tak, jak se o nich tvrdí. :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Matko882
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob zář 14, 2013 7:38 am

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Matko882 »

Fostex hrajú naozaj výborne! Som ich vlastníkom.

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od cicolably »

ja som si upravil Apple :D
zlepšenie - izolácia od okolia,určite,primerane basy a aj sedia a nebolia uši ,siligum pomôže
Obrázek
PS: nuda doma
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Beavers »

Dnes mají v Lidlu špuntová sluchátka (bez mikrofonu) včetně pouzdra na telefon nebo iPod ve třech velikostech. Překvapila mě jejich kvalita zvuku. Při běžném poslechu nepoznám rozdíl mezi nimi a svými AKG za 1500 Kč. A cena i s pouzdrem a dvěma páry náhradních náušníků různých velikostí? 129 Kč!
http://www.lidl.cz/cps/rde/SID-BB417A76 ... il&id=9145
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

tOplOaDer
Host
Host
Příspěvky: 71
Registrován: stř led 08, 2014 6:20 am

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od tOplOaDer »

Dneska mi u rakosnika v Praze na Letne zazvonil telefon. Kdyz videl, ze mam iPhone, vytahl z nejakyho skladu tohle a říkal, že exkluzivní zboží, perfektní hudba :D... Ukecal jsem ho na 300 CZK a fakt nehrajou špatně, k PC dobrý :)..

Obrázek

witkoj
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 170
Registrován: sob led 24, 2009 9:06 am

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od witkoj »

No ja mám uzavreté supraaurálne Philips Fidelio M1. Hrajú veľmi fajn, som spokojný - hlavne perfektné odhlučnenie od okolia, a v zime netreba čapicu, dobre zahrejú uši :-)

Ale dnes mi prišli špunty - Xiaomi Mi Piston - ešte nie sú poriadne zahorené, ale ten zvuk je výborný, priestor, basy, výšky, som neskutočne prekvapený. Stáli 15 Eur, výborne mi držia v ušiach - čo je u mňa večne problém pri špuntoch. Spracovanie luxusné. Hrajú z môjho pohľadu lepšie, ako Klipsch X10 (to je najlepšie zo špuntov, čo som mal), boli príliš basové.

Má niekto skúsenosť so silikónovými "návlekmi" pre Earpods? EarSkinz alebo Acoustibuds od Burtontech?
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Smrdaky »

Ahoj, pouzivate nekdo kvalitni (tim myslim spise robustni, co vydrzi) dratova hifi sluchatka (ne spunty, ty mi vypadavaji) i s moznosti mikrofonu (telefonovani a ovladani)? Cena by mohla byt rekneme <=1100,- v eshopu - max 2000,- pokud to bude fakt extra kvalita...
Diky za vsechny tipy...

Ej.Kej.Ej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát črc 12, 2013 4:17 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Ej.Kej.Ej. »

Rozmýšľam nad kúpou nových slúchadiel a veľa ľudí si pochvaľuje AKG. Má niekto skúsenosti s K323XS iOS Black?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Beavers »

I když jen teoreticky, ale nemyslím si, že u této značky bys udělal chybu, kdybys ji zvolil.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od next751 »

Mozno kusok OT, ale aky mate nazor na Beats? Dik.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Jadro »

Znacka. U nekterych kusu hezky design. Vynikajici, ale opravdu vynikajici marketing a propagace. Dobre propojeni s umeleckym svetem a svetem celebrit. Bohuzel co se tyce techniky a zvuku, tak tragedie... Toto je muj osobni nazor

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od next751 »

Tak je to v podstate pravda, myslis, ze ten zvuk je fakt az taka tragedia?

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Jadro »

Ja se nepovazuju za audiofila, nebo znalce... Ale za me ty basy jsou strasne vyhnany, premrsteny... A to ja mam basy rad (mam citlive usi na vysky, takze preferuji trochu mene vysek a vice basu). Si nekdy zajdi do obchodu a zkus si poslechnout Beats vs. Bose, Sennheiser, AKG, nebo podobne znacky

witkoj
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 170
Registrován: sob led 24, 2009 9:06 am

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od witkoj »

Beats iba ak kvôli image.
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004

Ej.Kej.Ej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát črc 12, 2013 4:17 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Ej.Kej.Ej. »

Doteraz som počúval hudbu cez earpody. Neprišli mi vôbec zlé, veď ani nie sú. ALE! :wink: Slúchadlá som nikdy dajak neriešil, až teraz. A dnes som si bol pre AKG K323 XS a teda pááááni poviem Vám, že také zimomriavky pri počúvaní Floydov, Stounov, Dylana a podobným mojím ušiam lahodiacim hudobným skvostom v mojej zbierke som ešte nemal. Za tých 50€ neskutočný rozdiel oproti earpodom, ktoré rád nechám zapadnúť prachom :)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Beavers »

Vůbec se ti nedivím :) AKG také jako značku uznávám, viz moje posty v tomto rozsáhlém vláknu.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

Ej.Kej.Ej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát črc 12, 2013 4:17 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Ej.Kej.Ej. »

Práve vďaka tomuto vláknu som sa o AKG dozvedel, za čo veľmi pekne ďakujem :wink: Úplne som z nich hotový, také malé, šikovné a parádne. Až teraz je radosť počúvať muzičku. Škoda, že mi cesta do práce trvá len 25 minút :)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Jadro »

OT: Ja si snad ty AKG budu muset zajit nekam poslechnout...

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Lipon »

jj, taky jsem s údivem poslouchal, co je s novýma sluchátkama ještě všechno slyšet ve skladbách, který jsem už slyšel x-krát, tuhle cinkne navíc piáno, detailněji je třeba slyšet cello apod.;
sem si udělal radost a koupil Bowers&Wilkins
mě třeba earpody vůbec nevyhovují, nedrží mi v uších - když jsem to srovnával třeba s Jays qJays, tak earpody maj důraznější basy, ale zas jim chybí vejšky a zvuk se víc slejvá dohromady

Ej.Kej.Ej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát črc 12, 2013 4:17 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Ej.Kej.Ej. »

Pri earpodoch som okrem hudby počul aj všetko ostatné okolo. Teraz len hudbu a ako píše Lipon tak zrazu počujem aj tóny, ktoré som doteraz pri miliónkrát obohraných skladbách nepočul.

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od ssslnieckooo »

Ahojte chalani, aj ja uvažujem o nejakých štoploch do uší a teda AKG sa mi pozdávajú, konkrétne tieto: http://www.techhouse.sk/sluchadla/do-usi/akg-q350-lime
Máte niekto skúsenosť? Dikes :)

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od sharkee »

Souhlas, tyto AKG jsem si koupil díky testu ve Stereo&Video a byla to dobra volba za tech 999 Kč
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od ssslnieckooo »

Tak som sa po kvázi dôkladnejšom prešprtaní internetu rozhodla investovať troška viac a dnes som si objednala Etymotic MC3. Chvália ich, a ja som hľadala presne niečo také, čo nie je zbytočne prebasované a touto vlastnosťou sa vyznačujú. Som v očakávaní kedy dorazia a strašne sa na ne teším :-) jediné čo ma mrzí je, že sú len v čiernej farbe a bola som zvyknutá na bielu, ale tak nejako to prežijem. Snáď som spravila dobre :-) Máte s nimi niekto konkrétne skúsenosti?

witkoj
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 170
Registrován: sob led 24, 2009 9:06 am

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od witkoj »

Tak to si mi dala tip na ďalšieho finalistu pre moje nové špunty, som zvedavý, ako ich ohodnotíš.
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od pegas »

Sice to nejsou sluchátka do 1K, ale je to asi to nejlepší, co může být, viz http://www.mobilmania.cz/bleskovky/beats-solo2-prvni-sluchatka-predstavena-v-rezii-applu/sc-4-a-1328870/default.aspx

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od ssslnieckooo »

Dnes mi majú konečne prísť tie Etymotic, strašne som zvedavá ako budú hrať, potom dám vedieť keď ich poriadne rozohrám :)

Možno len subjektívny názor, ale za mňa od Beats jednoducho veľké nie. :(

EDIT: Tak už som vo fáze testovania slúchadiel a teda poviem vám peckaaa :Yahoo!: Hrajú neskutočne krásne oproti earpodom, ten čistý zvuk, basy absolútne primerané, nič nikde zbytočne nevrieska ani nebúši, izolácia hluku na vysokej úrovni, proste paráda. Som veľmi spokojná s výberom a rozhodne odporúčam každému :good:
Naposledy upravil(a) ssslnieckooo dne pát lis 14, 2014 10:47 am, celkem upraveno 1 x.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od pegas »

Tak tomu rozumím, na ženských uších nejsou Beats kdovíjaká paráda ... ale jinak, pokud budeme posuzovat pouze reprodukci hudby, tak samozřejmě pecky nebo špunty se nemohou vyrovnat velkým sluchátkům (supraaurální a circumaurální sluchátka).

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od ssslnieckooo »

Jj viem o akom type hovoríš, mám náhlavné slúchadlá konkrétne tieto Sony MDR-10RBT. Tie som dostala niekedy na jar keď som strašne prahla po bt slúchadlách a nemala ešte iphone ale xperiu Z2, tak to bolo super. Síce nepatria k "špičke" ale mne poslúžili a stále slúžia celkom dobre.
Tieto Etymotic som si kupovala hlavne kvôli tomu, že chodím behávať alebo na prechádzky s kočíkom a pritom počúvam hudbu a s náhlavnými slúchadlami by som vyzerala dosť smiešne :-)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Jadro »

Koukam, ze to mame podobne. Mam Sony MDR-1R (nechtel jsem dalsi dobijeci kram :-) ). Mel jsem je za super cenu (mel jsem darkovou karticku) a lepsi v tom obchode nemeli. Nicmene se mi stejne dlouho libily na oko, jsou prijemne na hlave a zvuk je paradni.
Pecky mam porad Bose MIE2i, ty jsou na pecky bezkonkurencni ;-)

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od ssslnieckooo »

Pozerala som aj Bose, ale tam už cena bola cez 100 eur a to som si už nemohla dovoliť. Dnes som testovala tie moje nové Etymotic a teda dve hoďky v ušiach na prechádzke, to bol zážitok. Fakt som milo prekvapená a myslím, že som sa pre ne správne rozhodla. Čo sa týka tých soňákov tiež som spokojná ako som spomínala vyššie, len pri iphone ma už "obmedzuje" ak sa to dá tak povedať kábel, lebo ich kvôli nefunkčnému NFC s iphonom nespárujem. Ale ak môžem porovnáť Etymotic s nimi, tak Soňáky sú výrazne basovejšie, štople sa mi počúvajú aspoň pre túto chvíľu lepšie :-)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Jadro »

Tak nelze srovnavat basy u pecek a uzavrenych musli :-)

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od next751 »

Ma niekto velke (on/over ear), bezdrotove sluchadla? Ako funguje to bezdrotove spojenie, ma zmysel za to doplatit?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od ls8 »

Mám Sennheiser MM-500X a jsou naprosto super. Spolupráce s iPhonem bezchybná, kvalita fantastická. Přestože iPhone nepodporuje APT-X (sluchátka ano), je zvuk přes BT kvalitou nerozeznatelný od připojení po kabelu (lze k nim i připojit kabel, mám i čistě drátovou variantu těchhle sluchátek - PX-360 - takže mám srovnání).

http://www.digitaltrends.com/headphone- ... -x-review/

Když jsem je kupoval, strávil jsem asi hodinu v prodejně, kde mě nechali vyzkoušet asi 10 různých modelů (drátové i bezdrátové) od různých výrobců (jiné typy od Sennu, Marshall, Technics, Harman Kardon a další) v ceně cca do 7000Kč, chtěl jsem uzavřená, pokud možno přenosná sluchátka, rozhodoval jsem se nakonec mezi MM500X a HD380Pro, v kvalitě nebyl rozdíl, vyhrály MM500X právě kvůli možnosti bezdrátového poslechu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Petrt »

ssslnieckooo: přibalené nástavce vyměň za Shure Black Foam (ženské v okolí mají velikost S, stojí cca 100kč). Budou ti lépe těsnit a zvuk bude ještě o něco lepší.
Osobní názor - na MC3 se mi nelíbí jejich veliké tělo, HF3 jsou štíhlejší a lépe mi pasují do uší (páč se zasunují opravdu hluboko).

Pro ostatní: Ety jsou krásně neutrální, kdo rád slyší co si autor přál aby posluchač slyšel, měl by je vyzkoušet ;-).
(jen pozor ať vás to nenamlsá, já pak "musel" kupovat i kvalitnější velká sluchátka a externí DAC).

PS: pokud někdo používáte Apple In-Ear, výše uvedené nástavce na ně také pasují. Najednou ty sluchátka získají i basy.

pegas: s tvou poslední větou až tak nesouhlasím. Pokud nebudu vysazený na podání prostoru (který bývá u špuntů slabší), tak hrají špunty lépe jak stejně drahá velká sluchátka. Rozdíl poznáš IMHO až u hiendu, na pořádném zdroji i stroji. Navíc je to už oblast osobních preferencí a nejde kvantifikovat co je a není lepší.
Naposledy upravil(a) Petrt dne úte lis 25, 2014 7:33 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od next751 »

ls8 píše:Mám Sennheiser MM-500X a jsou naprosto super. Spolupráce s iPhonem bezchybná, kvalita fantastická. Přestože iPhone nepodporuje APT-X (sluchátka ano), je zvuk přes BT kvalitou nerozeznatelný od připojení po kabelu (lze k nim i připojit kabel, mám i čistě drátovou variantu těchhle sluchátek - PX-360 - takže mám srovnání).

http://www.digitaltrends.com/headphone- ... -x-review/

Když jsem je kupoval, strávil jsem asi hodinu v prodejně, kde mě nechali vyzkoušet asi 10 různých modelů (drátové i bezdrátové) od různých výrobců (jiné typy od Sennu, Marshall, Technics, Harman Kardon a další) v ceně cca do 7000Kč, chtěl jsem uzavřená, pokud možno přenosná sluchátka, rozhodoval jsem se nakonec mezi MM500X a HD380Pro, v kvalitě nebyl rozdíl, vyhrály MM500X právě kvůli možnosti bezdrátového poslechu.


Dakujem za odpoved. Ja sa pozeram po AKG K845BT. Nasiel som ich v akcii z 269 eur na 209 eur. Pozeral som tie
Sennheiser MM-500X, vyzeraju fajn. Prosim ta, ako sedia na usoch? Dik.

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od ssslnieckooo »

Ja mám ako som vyššie spomínala od SONY bt slúchadlá a som s nimi veľmi spokojná. Hrajú krásne a neboli ani najdrahšie, skôr primeraná cena.
Manžel mi doniesol zo služobnej cesty Apple In-Ear, tak porovnávam s Etymotic a teda hrajú dosť dobre, ale Etymotic stále No1. Nemenila som zatiaľ nástavce, necítim potrebu, dobre mi sedia v ušiach. Zvuk neskutočný, krásny, neopísateľný. Ale ako píšem aj In-Ear od Apple je iná káva oproti earpodom :-)
Zrazu mám toľko slúchadiel, že neviem čo s nimi 8)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od ls8 »

next751 píše:pozeral som tie Sennheiser MM-500X, vyzeraju fajn. Prosim ta, ako sedia na usoch? Dik.


Podle specifikace výrobce jsou cirkumaurální, tedy kolem uší, ne přes uši. Velikost náušníků je ale tak na hraně, kdo má trochu větší uši, už se mu celé pod náušníky nemusejí schovat, dost lidí to zmiňuje v diskuzích. Já mám asi uši menší, protože mě sedí perfektně, mám je často několik hodin v kuse a jsou mi velmi pohodlné. Rozhodně bych doporučil někde si je v obchodě nejdřív vyzkoušet.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od Petrt »

In-Eary hrají dobře? V porovnání s Etama? Já na Ety (HF3) přešel právě z InEarů a zpětně považuji nákup InE za vyhození peněz.
Ad nástavce v balení Ety: silikonové netěsní (a to ani ty u InEarů) a pak přicházíš o basy. Pěnové jsou dost drsné a po pár desítkách minut v uších tlačí. Nejlepší na izolaci byl ten "hříbek", ale mě po hodině bolí uši. Ty Shure nástavce imho kombinují pohodlí silikonů a těsnost hrubé pěny Ety.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od ssslnieckooo »

Ja nie som audiofil, ale zase ani úplne "hluchá" nie som, toto všetko sú moje prvé slúchadlá, tak porovnávam v krátkom časovom úseku a ako som napísala Etymotic sú stále najlepšie hrajúce, no keď porovnávam earpody s in-ear od applu, tak hrajú in-ear o dosť lepšie a hlavne mňa z nich nebolia uši. Ale to sú všetko subjektívne názory :-)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Příspěvek od next751 »

ls8 píše:Podle specifikace výrobce jsou cirkumaurální, tedy kolem uší, ne přes uši. Velikost náušníků je ale tak na hraně, kdo má trochu větší uši, už se mu celé pod náušníky nemusejí schovat, dost lidí to zmiňuje v diskuzích. Já mám asi uši menší, protože mě sedí perfektně, mám je často několik hodin v kuse a jsou mi velmi pohodlné. Rozhodně bych doporučil někde si je v obchodě nejdřív vyzkoušet.


Dik, ale mam na teba ziadost, kedze u nas nikde nie je moznost ich skusit. Odmeral by si prosim ta priemer nausnikov? Doma mam herne sluchadla, tie maju priemer nausnikov 5 cm a su mi dobre. Dakujem.

Odpovědět