Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Příspěvek od Roman_Pe »

Lubo1980: je to Chorvatsko, bolo krásne a tomu nasvedčujú i fotky a videa čo som urobil. Uvidím kam ma to zaveje za rok :)

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

Sten
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: ned zář 07, 2008 5:50 pm

Re: Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Příspěvek od Sten »

Já na své pětce používám lifeproof, původně jsem ho koupil pouze na dovolenou, ale od dovolené jsem ho z pouzdra ještě nevyndal :D ještě že tak - nedávno telefon absolvoval takový pád, že by bez pouzdra 100% nepřežil :)
[*]iPhone 5 16GB • iOS 6.0.1
[*]iPad 2 (Wi-Fi) 16GB • iOS 5.1.1 JB
[*]Macbook unibody (late 2008)
[*]Macbook pro (mid 2012) SSD

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3511
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Příspěvek od mirmo80 »

Prosím vás tí, ktorí máte originál Lifeproof, tak je možné ovládať displej pod vodou? Pozerám kopec videí na YT a nikomu to nejde. To naozaj? :unknown:
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Lubo1980
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 66
Registrován: pon říj 07, 2013 12:01 pm

Re: Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Příspěvek od Lubo1980 »

Ja som si dnes kupil puzdro Puro a ovladanie pod vodou nulove!! Teda aspon vo videu. http://youtu.be/827vmNhVT90 Neslo mi to ani s iP4. Potom mi mirmo poradil nechat v puzdre trocha vzduchu (vo videu vsetok vytlaceny von) a plocha sa da "ako tak" ovladat, no zaostrenie pri foteni, resp uz len spustenie aplikacie na displeji je dost obtiazne. Zaver: fotenie a kamerovanie - spustit aplikaciu este nad hladinou a nasledne pouzivat + button, ale s tym nezaostrite, cize funkcnost je na bode mrazu.. No ale zase co by clovek chcel za 11€, vsak? No s tym Liveproof som zaskoceny, pretoze ta cena sa uz pohybuje niekde inde, cize by fungovat uz malo.. Ci?

Lies
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 218
Registrován: pon dub 20, 2009 8:59 am

Re: Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Příspěvek od Lies »

mirmo80 píše:Prosím vás tí, ktorí máte originál Lifeproof, tak je možné ovládať displej pod vodou? Pozerám kopec videí na YT a nikomu to nejde. To naozaj? :unknown:



Bohužel nejde. Nevim jak je to u nuud ale klasický s folií nefunguje dotyk. Myslim, že to nepude i u toho druhého.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Příspěvek od Smrdaky »

Tuhle pri desti jsem dal iphone do normalniho mikrotenovyho sacku a dotyk fungoval... na iphone je jeste nalepena folie...

Akorat to ylo neprakticky

Co tohle? 4S? za kolik pude? mate ho nkdo?

http://www.ebay.com/itm/261548452165

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3511
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Příspěvek od mirmo80 »

Kupil som nieco podobne vid. niekolko prispevkov vyssie. Proti striekajucej/padajucej vode (teda najma dazd) v pohode. Ale potapat by som sa s nim bal.
To druhe, co potom postujem nizsie, minule v bazene uplne OK.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

honzarysavy
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: čtv zář 26, 2013 6:37 am

Re: Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Příspěvek od honzarysavy »

Zdravím, máte nějáký tip na vodotěsné pouzdro na iPhone 6, ideálně koupě v ČR, případně nějáký ověřený eshop v zahraničí, z ebay a jiných "čínských" webů mám trochu strach, kvůli záruce, když by do telefonu náhodou zatelko.

Pouzdro chci na focení a natáčení hlavně u moře, celkem se mně líbilo toto: http://www.applemix.cz/iphone-5s/3740-vodotesne-pouzdro-s-odolnosti-do-40m-hloubky-ipx8-pro-apple-iphone-5-5s-5c-cerno-pruhledne.html, ale nikde jsem nanašel nic podobného pro iPhone 6

Díky za tipy

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Příspěvek od Unown »

Vždyť tam mas v nabídce přímo pro ip6 jedno

honzarysavy
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: čtv zář 26, 2013 6:37 am

Re: Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Příspěvek od honzarysavy »

Jojo vím, že jedno tam v nabídce je, ale spíš jsem si říkal, jestli někdo už na ip6 má, tak že napíše zkušenosti a tip kde koupil, prostě bych rád vybral něco, třeba i dražšího, ale co bude stát za to.

Díky

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Příspěvek od xslide »

Ahoj, používáte někdo nějaké pouzdro na iPhone 6S? Koupil jsem si Catalyst ale hned po prvním ponoření do vody do obalu nateklo (naštěstí né moc a telefon normálně funguje). Pouzdro jsem vrátil a rád bych si pořídil nějaké kvalitní.

Máte někdo vyzkoušené něco, do čeho opravdu neteče?

Děkuji
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3511
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Jaké pouzdro pro iPhone pod vodu

Příspěvek od mirmo80 »

Ja mam toto a no problem http://www.innocentstore.sk/apple-acces ... -iphone-6/ Ale nepotapal som sa s nim do hlbky. Len bazen, tobogany a pod.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět