Gelaskin - folie pro iPhone

Odpovědět

Kto?

Spigen
1
100%
Zagg
0
Žádná hlasování
Moshi
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 1

5L4V

Gelaskin - folie pro iPhone

Příspěvek od 5L4V »

//spachal: původní název 'Gelaskin'

Zkousel nekdo oblect iphone do neceho takovyho?
http://www.gelaskins.com/catalog.php?De ... ory=16&p=1

a tady je to ale jenom pro ipod touch tam by mohla stacit akorat dirka pro cocku
http://apple.x-store.cz/1/gelaskins/iPo ... talog.aspx

Pupca
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: stř led 02, 2008 8:12 pm

Příspěvek od Pupca »

Objednavam :) Fakt blbost.. asi jako lepit na snow-white macbook nalepky.... navic je to nalepka, podle ceny nekvalitni, takze bych rekl ze se to velice rychle odre....

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Někde v této sekci hledej, tuším nějaký uživatel toho chce přivést více do ČR třeba se s ním dohodneš, nevím zda to je přesně tohle ale něco na ten způsob.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Re: Gelaskin - folie pro iPhone

Příspěvek od pechino »

ted jsem narazil na šikovnýho borce.... http://www.mobilytomas.cz dotáhne cokoliv co si zamanem co se někde prodává. objednávám u něj pouzdra a gelaskiny...

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: Gelaskin - folie pro iPhone

Příspěvek od PetrK »

pechino píše:ted jsem narazil na šikovnýho borce.... http://www.mobilytomas.cz dotáhne cokoliv co si zamanem co se někde prodává. objednávám u něj pouzdra a gelaskiny...


no mozna jsme slepej ale zadny gelaskiny na webu nevidim, ma nejaky na prodejne?
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Re: Gelaskin - folie pro iPhone

Příspěvek od pechino »

PetrK píše:
pechino píše:ted jsem narazil na šikovnýho borce.... http://www.mobilytomas.cz dotáhne cokoliv co si zamanem co se někde prodává. objednávám u něj pouzdra a gelaskiny...


no mozna jsme slepej ale zadny gelaskiny na webu nevidim, ma nejaky na prodejne?
písni mu který chceš a on je sežene

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Příspěvek od PetrK »

no jenze ja chci videt jak by to vypadalo prilozeny, objednavat neco ze se me libi obrazekl a pak schytat neco co nebude "jak na obrazku" to fakt nechci :) nicmene na holesovicich jsme denne , holt se projdu
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

ilijusin

Příspěvek od ilijusin »

ja mel neco podobneho na iPodovi, to co sem mel sem si osobne koupil v US na malem pojizdnem stanku za 10dollaru, kvalita byla dobra ale ma to 2 nevyhody:
1) jestli to je teda podobne tomu co sem mel ja, tak to prida na tloustce, bude to takove robustnejsi
2) po nake dobe se na okrajich zacne usazovat spina a prach a vypada to pak celkem odpudive

ma to ale i sve vyhody:
1) myslim ze to pristroj celkem slusne chrani

2) az to sundate, tak bude pristroj bude vypadat jako novy a nalesteny

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Příspěvek od PetrK »

ano ja to znam take z ipoda a prave proto to chci videt nazivo :) mno uvidime
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

Styxer

Příspěvek od Styxer »

Gelaskin mám na iPodu od léta a žádnej prach se mi nikde neusazuje ;) S folií na displej je to nejlepší ochrana našich "applíků"
Pokud to u nás bude na iPhone, jdu ihned do toho.

drol

Ochranné fólie na obrazovku iPhone

Příspěvek od drol »

Zdravím,
budu si objednávat fólii BOXWAVE. Tato fólie je asi nejlepší jaká se dá sehnat. Mám je i na PDA a jsou fakt super - ani po delší době na ní nejsou škrábance. Bohužel se nedá (nenašel jsem) v ČR sehnat - musí se objednávat z Ameriky. Fólie je ve dvou variantách; lesklá a matná. Na tý matný nejsou vidět žádný otisky (šmouhy) po prstech a na sluníčku se neleskne. Když by měl někdo zájem, písněte a dohodneme se na objednání více kusů.

susty

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od susty »

ak napisem nejaku blbost tak ma kludne opravte...folia na iphone sa mi javy ako blbost,na klasicke PDA to ano lebo taketo pda zle odolava skrabancom a okolitym vlivom a folia ho ma chranit. Ale pri kupe iphonu umna prevladal fakt ze ma "nepriestrelny" display.Neviem ci si videl videa na youtube ale kluce, ziletky a hocico co mozes mat vo vacku displeju neuskodia. Tu premna nastava otazka ze kolko stoji taka kvalitna folia? Lebo myslim ze pri mojom pouzivani display (ochranne plexisklo) neposkodim a ak nahodou hej neham si ho v servise vymenit.
myslim ze skor znicis tu foliu nez by si na displeji spravil coilen jeden skrabanec. (ja sam som skusal pouzit na iphone orezavatko pod vplyvom alkoholu a ziaden skrabanec)

Za dalsie ako som pochopil tak iphone nereaguje na dotyk ako normalne PDA ale dotyk mu premieta senzor. Je to kvoli spominanemu neposkriabatelnemu plexisklu. Takze ak na takyto telefok ktory bol designovany aby nanho ludia foliu pouzivat nemuseli a my ju tam pouzijeme, ci to neznemozni iphonu kvalitne snimanie pohybu po displeji. Sa len tak zamylam z toho co som si o iphone precital

Diablo

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od Diablo »

No ja osobne mam tedy na folii naprosto jiny nazor.

Po nalepeni kvalitni Folie ten rozdil pri pouzivani dotykoveho displaye neni prakticky vubec znat (tedy aspon u mne ). Potvrzuje to i fakt ze samotny APPLE prodava Folii na Iphone -> TADYna originalnich strankach Applu.
a dejte vyhledat - Power Support Crystal Film Set for iPhone

*No interference with touch-screen responsiveness*

A folii si nemuzu vynachvalit i kdyz display je vcelku obtizne poskrabat ale za par mesicu bez folie nebo kvalitniho obalu tam ty skrabance mit budete ani nebudete vedet kde se tam najednou vzali. Folii sem podcenil u Ipodu a ted toho lituju ale je fakt ze Ipod je z "trochu jineho materialu".
Naposledy upravil(a) Diablo dne stř dub 09, 2008 3:53 pm, celkem upraveno 5 x.

morri21

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od morri21 »

mam v plane kupit aj ja foliu na iphone, ale tato sa mi zda byt dost draha...aj ked som si vedomy ze to je asi tym ze je to kvalita. Kedy planujes objednavat ? Myslim ze tych 3 ludi zozenies urcite takze budes moct objednat to 3pack balenie...potom napis cenu aku by si si predstavoval

drol

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od drol »

No, já už jsem viděl poškrábanej displej u Ajpfonu na vlastní oči :shock: A u svýho to riskovat nehodlám...
tady jsou recenze na ty fólie... cena je možná malinko vyšší, ale je to poznat v kvalitě

link na eshop smazán. Julek

1vita1

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od 1vita1 »

a kolik by si chtel za tu matnou?

drol

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od drol »

240fólie + poštovný česká pošta + se rozpočítá poštovný z Ameriky na počet zájemců (poštovný z Ameriky 5dolarů)

V případě, že bude zájemců víc, můžu vzít multibalení a vyjde to levnějš

s0ny

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od s0ny »

Podle mě je to zbytečně předražená fólie. Fólii mám odzkoušených plno a jediný problém který může být, že je špatně ořezaná. Jinak fólie na iPhone je fakt potřeba, protože se časem stejně na displeji malé rýhy vyskytnou. Navíc nevěřte, že se nedá podřít. Říka se to i u hodinek s minerálním sklem, které je tvrdší a stejně se podře.

morri21

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od morri21 »

No uz som objednal foliu z ebay.

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od elka »

Pro ty, co nechtějí za obyčejnou folii vyhodit balík, je tu tahle skvělá a plně dostačující a za poměrně rozumnou cenu. Sám ji mám měsíc a nemůžu si vůbec stěžovat. IPhone reaguje naprosto stejně jako bez ní.

oldrich.mladek

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od oldrich.mladek »

Používám již dlouho kvalitní fólie Brando (http://www.brando.com) a mám ji i na svém iPhonu. V Sunnysoftu za ni dáte 226Kč bez dopravy, přímo z Brando vám přijde za 13 USD i s poštovným. Neznalý člověk si fólie ani nevšimne. Nikdy sem neměl problém. Doporučuji nejen na iPhone.

fajnman

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od fajnman »

ja mam zkusenosti s folii od firmy Belkin, ta je fakt kvalitni, dale, je docela dobra screenprotector, ale na Belkin nema.

oldrich.mladek

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od oldrich.mladek »

Screen Protectory prodáváme na obchodě a já bych si je nikdy na nic nedal, kolega si je vychvaluje, ale asi neviděl nikdy nic lepšího :roll: Ja je rozhodne nemohu doporučit, viděl jsem to na x přístrojích a hrůza. Belklin věřím že bude také kvalitní.

fajnman

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od fajnman »

Screenprotector jsem take videl, zatim se drzi, mam je koupene. Ale stale mam ten Belkin. Je fakt dobry a asi jeste dlouho poslouzi..

Koutas
Host
Host
Příspěvky: 42
Registrován: čtv bře 06, 2008 4:47 pm

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od Koutas »

sice na iphone jeste cekam, ale uz sem koupil tu folii Belkin, ale ta folie neni na celej predek ze? zda se mi jakasi mala :\
• iPhone 5 16GB White
• MacBook Air (mid 2011)
• iPad 3rd gen 32GB 4g
• Apple TV 1080p
• iPhone 2G 8GB

s0ny

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od s0ny »

Fólie by měla být na celý předek a má mít rozměry nějak 52x107 mm.

Huul

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od Huul »

uz ste objednaval nekdo tu folii nebo jeste ne??? bych si ji taky vzal ;) dyztak pisnete PM ,,, thx 8)

Koutas
Host
Host
Příspěvky: 42
Registrován: čtv bře 06, 2008 4:47 pm

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od Koutas »

hmm tak to je nejakej smejd :\ ma rozmer 53x75 mm
• iPhone 5 16GB White
• MacBook Air (mid 2011)
• iPad 3rd gen 32GB 4g
• Apple TV 1080p
• iPhone 2G 8GB

drol

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od drol »

tak to bych viděl na to, že ta fólie pokreje pouze tu aktivní část displeje - což je celkem naprd
Naposledy upravil(a) drol dne pát kvě 02, 2008 9:24 am, celkem upraveno 1 x.

Koutas
Host
Host
Příspěvky: 42
Registrován: čtv bře 06, 2008 4:47 pm

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od Koutas »

njn na prd, tak sem objednal prozatim od sonyho
• iPhone 5 16GB White
• MacBook Air (mid 2011)
• iPad 3rd gen 32GB 4g
• Apple TV 1080p
• iPhone 2G 8GB

s0ny

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od s0ny »

Pokud je ta fólie jen na aktivní části tak je celkem k ničemu, protože se podře zbytek toho předku. Rýhy mimo tu aktivní část budu štvát ještě víc než na té aktivní.

alanisko

Re: Gelaskin - folie pro iPhone

Příspěvek od alanisko »

Dnes rano mi dorazili z kanady... :roll: Objednal jsem je z gelaskins
Cekal sem temer deset dni ale jsou tady :D . Koupil sem rovnou osum, kazdy stvrty je zdarma, za 95 dolacu. Treba udelat radost i kamaradum :)
jsou fakt hezky,pridam zitra fotky :wink:
takze testuji a napisu jak jsou ucinny..

EDIT:

Skiny jsou moc hezky i kdyz nepokryjou celou zadni stranu.
daji se snadno sloupnout a pritom drzi na iphonu velmi dobre. jsou tenoucky a hlavni ukol je ochranit zadni hlinikovou stranu coz se jim zrejme dari. Po sloupnuti je zadni strana telefonu nadherne cista a leskla :D
Na fotkach je pekne videt strukturu folie :wink:

video je na YouTube

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

stenlyzh

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od stenlyzh »

takze ja mam Screen protector foliu a je to smejd. Rychlo sa osucha :roll:

Iph

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od Iph »

hele lidi... mám jít do téhle?

Yreg

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od Yreg »

Je tu niekto kto dlho (aspoň rok) používa iPhone, nosí ho v "ponožke", bez fólie a displej sa mu poškriabal?

clie

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od clie »

V ponožce by se mu to stát nemělo, ale náhoda je blbec. Viděl jsem videa o té nepoškrábatelnosti displeje a vypadá to super a že se nic nestane, myslim že jsou tu na fóru jedinci, kteří mohou mluvit o opaku. Viděl jsem displej poškrábaný od klíčů v kapse a jeden fakt zdemolovanej, ale s tim si hrálo malé dítě - to měl někdo natočit a dát na youtube :D

Fólie je dobrá i kvůli otiskům prstů a nečistotám

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od ls8 »

Prosel jsem ruzne recenze, a zda se ze jako nejlepsi jsou obecne hodnocene folie Power Support Anti-Glare Film Set for iPhone (antireflexni)
Power Support Crystal Film Set for iPhone (leskla)

Vite nekdo, kde tyto folie koupit v CR? V USA stoji $15 za dva kusy, v pripade vice zajemcu by mozna stalo za to udelat hromadnou objednavku aby se usetrilo za postovne.

Edit: koupil jsem folii http://www.alza.cz/ochranna-folie-pro-apple-d94790.htm za 177Kc, sice docela draha, ale opravdu vynikajici. Perfektne zariznuta, i kolem otvoru pro reproduktor a tlacitko HOME dokonale prileha, kolem otvoru neni deformovana. Pri prvni aplikaci mi pod folii vletel kousek prachu, bez problemu jsem folii sloupl, oplachl vlaznou vodou a opet aplikoval. Sedi dokonale.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

siska

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od siska »

Ja som si dal doniesť z USA Zaqq InvisibleShield avšak zatiaľ ju nemám na čo nalepiť :) , tak dúfam, že to slovenskí operátori s tými cenami nedo...

befree000

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od befree000 »

Zaqq InvisibleShield můžu jen doporučit, včera jsem ji nalepil.. je to úplná ochrana, jediný kousek iPhonu není obnažen.. a sedí perfektně !!!!!!! I když se ty bubliny opravdu ztratí přes noc :)

wiruzik

Re: kvalitní fólie na displej

Příspěvek od wiruzik »

Tak na prvni generaci jsem zkousel Invisible Shield, tentokrat jsem zkusil objednat na novou generaci i BestSkinsEver (levnejsi alternativa)..

Zasilka mi prisla po velmi dlouhe dobe (tak 14 dni) a prisly ciste jen folie v obalce, zadny sprej..
musim teda rict, ze rohy maji podle me vyresene celkem fajnove, ale jinak celkove aplikace byla jeste daleko tezsi nez u InvisibleShieldu.. ackoli jsem to mel nasplichane opravdu hodne, tak to neklouzalo a lepilo to.. pak to zas pro zmenu nelepilo vubec.. ale asi i diky tomu, ze to nedelam poprve, to dopadlo celkem paradne, tedka ho nechavam v klidu, kdyztak treba zitra neco nafotim :)

ale stale me laka Bodyguardz, jen ta cena.. ta cena.. je to drahe to sem poslat no.. ci pripadne SGP.. uvidim jak bude drzet ten BSE a pak se rozhodnu..

btw jezdeni prstem po displeji je hnedle prijemnejsi nez na originalnim skle :)

Odpovědět