Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

jirik6
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: stř čer 24, 2009 1:30 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od jirik6 »


Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od rony »

dost sa podoba tomu stlpovemu docku od Jean Michel Jarre.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

7luke.com

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od 7luke.com »

Já jsem dostal od přítelkyně do ložnice ten iLuv (na mojí fotce je nahoře), do ložnice dobré, aji to zahraje (při budíku apod.), občas je tam to rušení GSM (přímo po vložení o tom iPhone 4 napíše)

Pak jsem sehnal tu (údajně 100W RMS) černou krávu, co je uprostřed a chlapi to je peklo :) Stálo mě to 1100 Kč, v UK se to prodávalo kolem 4000 Kč. Tu velkou krabici to vyplnilo v podstatě na maximum. Zdroj je silný, je bokem na šňůře.

I s iPhone 4 úplně bez problému. V balení spousta redukcí do docku (pro mnoho Apple výrobků)

Dokáže to dělat pekelný randál, chlapi na zahraničních diskuzích všichni chválili a psali tam dva, že s tím normálně zvučili v pohodě i zahradní "bárbekjů".

Je k tomu dálkový ovladač s mnoha tlačítky, nemá problém ani s iPhone 4, vše maká.

Udělám fotky i video přímo té stanice v akci.


Obrázek

jirik6
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: stř čer 24, 2009 1:30 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od jirik6 »

rony píše:dost sa podoba tomu stlpovemu docku od Jean Michel Jarre.



Sehnal jsem to za 4.999,-

malex
Host
Host
Příspěvky: 128
Registrován: stř lis 18, 2009 9:27 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od malex »

Ahoj,

nechci zakladat nove tema, tak se zeptam tady- pouzivate nekdo repro bedny pripojene napr. do Airport express aj.? Chtel bych koupit nejake bedny(vim, ze staci v odstate jakekoliv k PC) s alespon trochu lepsim zvukem, ale nechci dock, chtel bych hudbu poustet prave pres wifi, at uz pres Mac ci iPhone? Poradite, popr. na co si dat pozor, popr. jake nalezitosti musi bedny mit, aby byly pripojitelne k Airportu(tam to resi 3.5mm jack, cili neni potreba ethernetovy kabl) a fungovalo vyse zminene?

Moc dik!

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od SteveJSF »

Ja mam takovy maly reprosystem znacky Parrot - jsou to repracky spojene do jednoho telesa, ktere je nalezato polozene a zvuk se prenasi prostrednictvim bluetooth - mensi spotreba nez wifi. Hraje to celkem slusne, v ramci moznosti. Cena je tusim kolem 900 korun, nevim presne, dostal jsem to za korunu v ramci predvanocni akce k AR.Drone. Hraje to bud na akumulator nebo s pripojenim na adapter do zasuvky a prenos audia je krome BT mozny i pres 3,5 mm jack. Zkus to nekde najit, moc to nepouzivam, ale je to celkem fajn.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

malex
Host
Host
Příspěvky: 128
Registrován: stř lis 18, 2009 9:27 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od malex »

tak jsem nasel tebou zminene, ale preci jen- chtel bych neco vykonnejsiho. vypada to, ze pujdu do nejakych reprobeden k pc(proste je dam do te wifiny), jen ten vyber je obrovsky, tak jsem myslel, ze nekdo neco pouziva.
kazdopadne moc DIK.

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od SteveJSF »

Jasne, neni to zadny zazrak pri te velikosti. Ale kdybys byl z Brna nebo Olomouce, pujcil bych ti to na vyzkouseni. ;-)
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

kosmonaut
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 218
Registrován: stř úno 04, 2009 10:11 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od kosmonaut »

Od minulých Vánoc vlastním tento radiobudík s dockem pro iPhone - iHome iP9WRE. Hraje docela obstojně (vzhledem ke kategorii), rušení z GSM jsem nepozoroval. Na displeji (lze nastavit 7 úrovní jasu podsvícení) je vidět datum a čas (je zde samostatný přepínač pro letní/zimní). Nastavit lze 2 různé alarmy ve 3 režimech opakování - denně, víkendy, pracovní týden. U alarmu lze nastavit, čím má budit - pípání, rádio, playlist z iPodu.

Obrázek

Kolébka je polohovatelná, tzn. lze do ní zasunout jakýkoliv iPhone/iPod. Sám mám vyzkoušen iPhone 3G a iPhone 4. Dock je iP certified, takže se jedná o podporované zařízení a žádná otravná hláška při zapojení nevyskakuje (stalo se cca jednou za celou dobu používání, po vytažení a opětovném zasunutí již vše v pořádku).
K docku je dodáváno malé dálkové ovládání (na plochou baterii "do hodinek"), které hlavně slouží pro přehrávání hudby (lze s ním procházet jednotlivými alby iPodu). Tlačítka na DO jsou membránová, ergonomie DO stojí za prd, ale jako doplněk je to OK.
Pokud je zařízení v docku, jenž není zapnutý (tím je myšleno přehrávání) odtlumí se všechny jeho zvuky, takže např. sms nelze slyšet (při přehrávání je vše ok a reprodukce se na malý okamžik ztiší). Dock, není propojitelný s PC, takže synchronizace není možná (s iOS 5 už ani nebude potřeba).
Se zařízením jsem spokojen, plní účel hodin na nočním stolku, rádia a občasného přehrávání MP3 + každodenního dobíjení iPhonu.
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9

S.M-A-RT
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: stř črc 07, 2010 8:02 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od S.M-A-RT »

Zdravím, sice jsem si toto téma prošel, ale stejně bych potřeboval radu s dockem. Mé požadavky:
-samozřejmě dock pro iPod Touch (fw. 4.2.1)
- FM rádio s digitálním laděním
- USB s MP3 podporou bude výhodou
- cena do 1000kč (bazarovým kouskům se nebráním)
- Výstup na sluchátka (to mají snad všechny)
- Napájení ze sítě (případné baterie, ale s možností síťového provozu).
- Případná možnost propojení iPodu s PC taky neni k zahození, ale to bude už jiná cenová relace

Konkrétně stanice bude připojena k reprosystému, takže kvalitní reproduktory nepožaduji.

Děkuji :)
iPod Touch USA 8GB (MC086LL)

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Gekko gecko »

Take planuji nejaky ten dock koupit,iPhone by slouzil jako radiobudik,takova alza jich ma vic nez dost,(cenhy berte s nadhledem,neco maji o.k neco drahe....heureka to jisti) i kdyz docky jako takove jsou pomerne drahe, ale takovy panasonik jako zde: http://www.alza.cz/search.htm?exps=iphone%20dock to bych si dal rict, jsem velky priznivec teto tradicni japonske znacky a kvalitou-designem ji radim i pred sony.

Hodne dobre na cesty a nenarocny poslech napr. ml. slova, se mi jevi i repro bez docku, jen pres BT A2DP profil napr Creative D100 nebo Rapoo A3020
http://www.alza.cz/creative-d100-cerne-d173944.htm
http://www.alza.cz/rapoo-a3020-cerny-d369644.htm
Recenze na ty creative vysla u jablickaru: http://jablickar.cz/creative-d100-ideal ... -na-cesty/
Tohle reseni ma obrovskou vyhodu,misto radiobudiku ktery mam par let a uimi jen klasicke Audio CD ne tedy mp3.
Navic je sikovne oproti dockum,ze mam repro na nocnim stolku iphone v ruce a prepinam si dle libosti, aniz bych se musel kroutit a natahovat nahoru.
Zase je ale fakt ze si pred spanim neco puistim a vesele u toho usinam takze prepinani skladeb neresim.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od rony »

Mam teraz Boombox od Logitech.

Je to malicky bluetooth externy box na baterky, so subwooferom, ano pri tej velkosti, plus funkcia handsfree.

na tu velkost vazne hraju vyborne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Gekko gecko »

J,j...rony,tihle prcci i pres sve mini rozmery, nekdy hraji az neskutecne,prozradis model prosim? :pardon:

http://www.panasonic.cz/html/cs_CZ/V%C3 ... index.html
Jo tak tenhle panasonic, je fakt nadherny a fnkcemi doslova nabity, jako nahrazka za mikrosystem super, jen by mi pak bylo lito ten stary davat pryc nebo odkladat do skrine.
Jde o SA-PM15 kupoval jsem jej pred trinacti lety na doporuceni v recenzi StereoVideo (ten casopis snad jeste vychazi,snad maji i idevices verzi)
Na svou dobu hral a i ted na dnesni pomery, hraje opravdu vytecne,takze zatim jsem koupil klasicky dock za dve kilca u vodniku,pripojil pres Line-In k vezi a spokojenost....myslim ze ten dock prozatim necham plavat a navic bude jezizek tak uvidime...treba ho to trkne a neco dokuli.

SA-PM15 muzete omrknout zde:
http://img41.imageshack.us/img41/1484/p1010049ie.jpg
http://images8.okr.ro/serve/auctions.v7 ... 00_700.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=1BPf2sfqaXc
Prosim odkazte na tema (nedari se mi jej zde najit) kde se uzivatele mohou pochlubit svymi mazlicky v pouzdrech, s foliemi, sluchatky ci pripojenym prislusenstvim,hodim tam fotky,diky.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od rony »

toto http://www.techdigest.tv/2011/11/logite ... ch_14.html

je to asi pre ludi, co strasne behaju po vonku a nikde neobsedia.

Zvuk ma prekvapil. Je to samozrejme horsie ako 10x vacsi reprak, co normalne pouzivam ale na tu velkost nesmierne prekvapive.

Normalne mam Creative D-200
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Gekko gecko »

Jo dik za odkaz roniku,je to presne tak jak pises a ja psal predtim,vzhledem ke sve velikosti-malosti,hraji nektere repro bajecne.
Samozrejme to nelze srovnavat s velkymi nejlepe drevenymi reprobednami s subwoferem a ja nevim cim jeste....to je jako jablko a meloun,nejde to....ty rany co se ozyvaji pri hudbe....taky rozdil dostat po palici jablkem ci melounem....od obojiho to boli,od melounku ale krapet vic,pokud se tedy nerozkrapne.

EDIT:
Tak solidnich iDevice docku s repracky a radiem, proste lepsi radiobudik s cenovkou okolo 1500kc je na nasem trhu jako safranu, nicmene neco by se naslo,co rikate temto dvema?
http://www.alza.cz/logitech-clock-radio ... 272551.htm
http://www.electroworld.cz/product/audi ... olni-budik
Logitech je moc hranaty, zato to tdkcko vypada slusne a cena je take dobra....nechci do toho vrazet xtisic.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Odpovědět