Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

bead
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: úte čer 03, 2008 10:38 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od bead »

Chlapy, vám ta Technika nabijí na FW2.2.1?
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360

Moonlight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 354
Registrován: pát pro 21, 2007 4:07 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Moonlight »

Tu techniku mam uz asi od maja minuleho roku a nemam s nou problem,nabijala aj 2G iPhone a nabija aj 3G iPhone(2.2.1).Hodiny idu taktiez bez problemov a nikam neutekaju.
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g

kentaur

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od kentaur »

no ja som kupil tu cr-207ku a zial rovnaky problem, nabijanie iPhona 3G nefunguje :( Ze by to bolo tym novym firmware 2.2.1? (vracat k staremu sa mi uz nechce a neviem ci by to aj pomohlo)
Co som zistil na nete, tak apple pri tychto poslednych iphonoch a ipodoch 4. generacie zmenil nejako konfiguraciu univerzalneho konektoru a preto potom vacsina starsieho prislusenstva s tym moze mat problem (hlaska o tom, ze zariadenie nie je podporovane, resp. nefunkcne napajanie)

Este som narazil na zvlastny problem ... ked pripojim fon cez USBcko na sietovy adapter alebo doma ku compu, kde su instalovane iTunes, nabijanie funguje, ked som ho ale tym istym kablom pripojil k USB na komp v praci, opet bez nabijania. Moze to byt zavisle od typu/konfiguracie USB portov?

holotik
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: stř pro 10, 2008 6:27 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od holotik »

Včera koupeno. Iphone taky nenabíjí.... Myslíte že by to nešlo obejít nějakým softwarovým hackem? Nebo je to záležitost hardware?

bead
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: úte čer 03, 2008 10:38 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od bead »

No pokud ti nenabiji iphone 2G s FW 2.2.1, tak je to urcite otazkou SW. Co mas za Iphona a jakej mas FW?
Jak uz jsem psal, tak me to 2G s FW2.1 nabiji, ale mam obavy ze kdyz prejdu na 2.2.1 tak to uz nepujde, ale pokud je to otazka 2G a 3G tak by to jit mohlo.
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360

kentaur

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od kentaur »

Myslim, ze to bude naozaj tym modelom fonu a nie firmwarom. Este som uvazoval o tej Technike SP-107, ale mam obavy, ze to bude podobne nefunkcne, kedze je tiez uz starsieho data. (nema niekto info?)
Proste sa zda, ze iPhone 3G alebo nove iPody na tychto starsich zariadeniach nabijat nebudu. Nakup bez vyskusania je ale potom pri tomto prislusenstve dost problematicky, kedze sa neda s istotou vediet ci ta nova specifikacia podporovana je alebo nie.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od rony »

mam pocit, ze technika nabija aj 3G :) mam oba :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Moonlight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 354
Registrován: pát pro 21, 2007 4:07 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Moonlight »

Len chcem potvrdit ze mam Techniku SP-107 ako ma Rony a nabijala aj 2G a taktiez mi bez problemov nabija aj 3G iPhone(nabijam len cez tu Techniku)mam fw 2.2.1 .
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g

murder
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon čer 09, 2008 8:41 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od murder »

Technika SP-107 mi 3G 2.2.1 nabíjela bez problémů, jenže ten můj kousek měl hrozně pomalé hodiny, za den se opozdili o 1,5 hodiny. Teď mám Techniku SP-207 a ta bohužel nenabíjí, už jsem ji měl rozebranou a překvapilo mě velmi kvalitní dílenské zpracování (odpojoval jsem osvětlení displeje) v noci to bylo příšerně silné i na ten slabší stupeň. Dá se dostat ke konektoru v docku, ale netuším jaká tam je změna zapojení proti 107, abych to zkusil zbastlit...
Obrázek

holotik
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: stř pro 10, 2008 6:27 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od holotik »

To je dobrý nápad s tím zbastlením... Najde se nějaký odvážlivec co zjistí jaký je rozdíl mezi dockem 207 a 107? Ja bych se do toho dal, ale nejsu tak dobrý abych na to přišel.

FoXic

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od FoXic »

Tak abych taky přispěl se svou troškou do mlýna...
Koupil jsem si v Tescu Techniku CR-207. Pěkný jednoduchý dizajn, je to takové maličké. V podstatě radiobudík s iPod dockem. Dálkové ovládání, všechno bezva. Ale kupodivu.... taky nenabíjí. :evil: Nejlepší je, že jsem si to už hezky "vytunil", udělal plynulou regulaci podsvícení, časové přepínání výstupů sluchátka-repro (abych večer usínal s rádiem v sluchátkách a ráno mě vzbudil zvuk z repráků). Prostě jsem si s tím vyhrál.

A to ještě než jsem měl iPhone. Pak ho celej natěšenej šoupnu do docku... a ono to nenabíjí. Bych s tím fláknul...
Když se podívám dovnitř tak vidím, že z desky s hlavní elektronikou vede pět drátků k desce (plošňáku) s dock konektorem. Popsaný jsou následovně, zleva-doprava.
1. IPOD-LIN
2. USB-LIN
3. GND
4. USB-RIN
5. IPOD-RIN

Mezi GND - IPOD-LIN a GND - IPOD-RIN jsem naměřil shodně 2,8V.
Když jsem šel ještě víc do hloubky a podíval se přímo na desku s dock konektorem, vedou tam ještě dva drátky, popsané jako "IPOD-DET" (nejspíš detekce) a dva drátky s popisem "IPOD 12V. Na kterých lze ovšem naměřit 14,7V :shock: A pak je tam integráč, pár SMDček a dock konektor. Tady bohužel moje chabé vědomosti i bastlířské pokusy končí. Celej dock si můžu vystavit na popelnici, protože bez nabíjení to je pro mě jaksi o ničem.

Takže asi tak. Kdyby to někdo vyřešil,nejlépe softwarově v iPhonu, poslal bych mu flašku finský. :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od rony »

Len pre istotu som teraz strcil iphone 3G do mojej Techniky - celkom urcite nabija:

Obrázek

Dlhodoba skusenost:

nesmierne ma stve, ze to vytiahnem z elektriky a digitalny FM tuner zabudne naladene stanice.
stve ma, ze display svieti ako nadrogovany
stve ma, ze pri zapnutom carrier - to vrci
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pb318
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pon lis 10, 2008 10:51 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od pb318 »

daj si tam baterky a tuner stanice nezabudne

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Beavers »

Vyhledejte si na netu toto: Samson Studio Dock3i
- nové aktivní monitory s dockem na iPOD, či iPHONE (konektivita iPhone osobně otestována mým dodavatelem DJ vybavení)

FoXic

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od FoXic »

Tak jsem čirou náhodou narazil na řešení problémů s nabíjením v docku.

http://www.scosche.com/products/productID/1695

Nutno říct, že si výrobce ty čtyři odpůrky a dva konektory (nic víc tam podle mě není) nechá velmi fajnově zaplatit. A asi by byl trochu problém dostat to k nám.

EDIT:
holotik píše:To je dobrý nápad s tím zbastlením... Najde se nějaký odvážlivec co zjistí jaký je rozdíl mezi dockem 207 a 107? Ja bych se do toho dal, ale nejsu tak dobrý abych na to přišel.


Nevím jaký je rozdíl mezi 207 a 107, ale už vím, jaký je rozdíl mezi fungující a nefungující nabíječnou pro iPhone. A dost možná to bude stejný rozdíl.
iPhone používá jako "notifikaci" o připojení originální nabíječky napětí. Prostě vyžaduje nějaké napětí i na signálních portech USB. Viz tento odkaz:
http://www.wintoosa.com/files/iphone3g.jpg

Dobrá je i tato stránka, kde je podrobný popis (anglicky) nejen nabíjení, ale všech pinů:
http://pinouts.ru/PortableDevices/ipod_pinout.shtml

Příspěvek jsem ti upravil tak, aby odpovídal pravidlům (viz odkaz níže). Je to pravidlo o editaci vlastních příspěvků. To je také naposledy, příště ti jej smažu bez varování. Beavers.
viewtopic.php?f=112&t=10929

kubo56

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od kubo56 »

Nemate niekto skusenosti s tymto zariadenim?

Logitech mm32 Portable speakers

bohuzial nikde nie je pisane ze to zoberie aj Iphone 3g tak by som si to tu chcel overit

Merlin_CZ
Host
Host
Příspěvky: 48
Registrován: úte pro 04, 2007 8:23 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Merlin_CZ »

Tak jen kdyby to někoho zajímalo - v Brně v Tescu (futurum na vídeňské) mají tuto dockovací stanici Technika SP-107 za výprodejovou cenu 150Kč.

Já si koupil rovnou dva - jako nabíječku do práce a domů s tím, že to umí rovnou i rádio a budík.
nabíjí bez problémů, jen jsem ještě nestihl zkusit přehrávání hudby z iphonu (dokonce to má video výstup, takže když to propojíte s televizí a přehráváte na iphonu video, tak by to mělo jet na televizi)
iPhone 4S 64GB 6.1.2.JB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od rony »

video ZARUCENE NEJDE!!!

ovladanie a vyberanie hudby ide trosku kostrbato aj z dialkoveho, treba sa to naucit a potom uz browsujes po albumoch :)

problem je, ze pri GSM komunikacii to extremne v reprakoch skrka, ja to mam v praci ako rezervnu nabijacku a externe repro pre hlinikac, ktory moze pocas pocuvania muziky byt airplane.

za tu cenu je to rozhodne velmi dobra nabijacka :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Merlin_CZ
Host
Host
Příspěvky: 48
Registrován: úte pro 04, 2007 8:23 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Merlin_CZ »

Tak díky za info, aspoň se nemusím drbat se zkoušením toho videa :D
Každopádně jako nabíječka do práce je to fajn, a doma to mám na nočním stolku místo budíku.
iPhone 4S 64GB 6.1.2.JB

kbenes

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od kbenes »

Ahojte, už jste někdo pochystali nabíjení u techniky MC-607?
Vim, že kousek nademnou je to nějak popsaný, ale nejsem zase až tak dobrej abych to vymyslel :-D
Jinak vím, že 107 nabíjí, ale mě se ta 107 nelíbí, je to takový řekněme nehodící se k ostatnímu vybavení mého pokoje :-) a navíc jsem jí nikde neviděl, jinak bych si ji asi koupil, i když se mi moc nelíbí :-)
Za kažkou odpověď děkuji...

Gil
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 191
Registrován: stř čer 17, 2009 10:49 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Gil »

Merlin_CZ píše:Tak jen kdyby to někoho zajímalo - v Brně v Tescu (futurum na vídeňské) mají tuto dockovací stanici Technika SP-107 za výprodejovou cenu 150Kč.


Tak jsem dneska v Brně v Tescu taky koupil za luxusních 149, - ještě mají :wink:

kbenes

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od kbenes »

V tescu v Letňanech ani v Brandýse 107 nemaji...:-( Pouze 607 a ta nedobíjí...mno nic, počkám, až zlevnějí nějaký z logitech modelů a půjdu do něj...

JohnXTC
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: čtv zář 11, 2008 1:13 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od JohnXTC »

15.10.09

Zdravím všechny, zítra jedu do Rakouska mají tam v akci dock na našeho mazlíčka

JBL on Stage III za 85? u nas nejlevneji za docela ranec viz. odkaz

http://reprosoustavy-reproduktory.heure ... stage-iii/

pokud ho bude chtít přivézt dejte mi echo přes PM.

Děkuji J.

sirKennyboy

XtremeMac Tango Studio nebo Logic3 i-Station Rotate?

Příspěvek od sirKennyboy »

Čau všichni,

rozhoduju se který z repreáků si pořidit, jestli XtremeMac Tango Studio nebo Logic3 i-Station Rotate. Cenově sou na tom oba produkty stejně, kdyby měl někdo nějakou zkušenost, moc by mi to pomohlo. Díky

jolanek

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od jolanek »

Rozmyslam nad tymto: JBL Radial
chcem si kupit radio, s budikom a pod...ale chcem aby malo slot kt. by podporovalo 3GS i iPod Touch (najnovsi)
poradte s cim mate dobre skusenosti

Gemator

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Gemator »

Neví někdo, kde by se dala pořídit ta dokovací stanice s repro Technika SP-107(207), nikde v eshopech jsem ji neviděl a v Tescu už asi bude vyprodaná. Ideálně někde v Ostravě.
Děkuji

jolanek

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od jolanek »

Ake repraciky odporucate? tam kde je i radio, i budenie i dialkove ovladanie, dakujem

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od toncek »

Zalíbily se mi reproduktory iHome iP9. Měly by být i stíněné, takže by nemělo docházet k rušení. Nemáte je někdo náhodou?
Obrázek
:arrow: link na MacZone s popisem

Bohužel už se mi tak nelíbí cena (cca 3 000 Kč).

Další kousek co se mě libí je Logitech Pure-fi Anytime.
Obrázek

Máte někdo zkušenost? Cena už je snesitelnější - cca 2 000 Kč.

Nakonec něco pro "fajnšmekry". Studiový kousek od iHome, model iP1: Obrázek



Zobrazit video na http://youtu.be/FBTWeoE1jWg
Kód do fóra: [youtube]FBTWeoE1jWg[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Designově jsou moc pěkné a hrát za tu cenu budou určitě taky skvěle (něco kolem 8 000 Kč).
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od toncek »

UP:

Nakonec jsem pořídil iLuv iMM153 v bílé barvě.
Obrázek

Za cca 1100 Kč, myslím že dobrý kup. Hrají obstojně, 2x budík, lze nastavit intenzitu osvětlení, rádio + další funkce, které byste od podobného zařízení čekali.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od mrzic »

to toncek: Mám to samé a původní nadšení skončilo "bzučením" reproduktorů, nejsou odstíněny. Jediné co pomůže je přepínat iPhone do Airplane modu.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od toncek »

mrzic:

Ano to vím, prodejce jsem na to před koupí ptal a potvrdil mi to. Ono za tu cenu se tomu ani moc nedivím..

Moc mě to nevadí. :) V noci to neruší - reproduktory jsou vyplé, pokud se iPhone pouze dobíjí nebo je nastavený budík a při přehrávání se to občas přežít dá, přeci jenom nejde o žádnou kvalitní reprodukci.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Gekko gecko »

To ja v tescu viel od zn. TECHNIKA pouze dock s repro v cene tusim 200-300kc.
Nepottrebuji primo vez s konektorem pro iPhone jde o to ze pred spanim si casto poustim mluvene slovo panu simka/grossmana/soboty/narozneho/holzmana/izera a dalsich ceskych komiku proste klasika se vsim vsudy.Mam velkou hifi vez ale je zbytecne aby bezela naplno jen kvuli tomu,proto bych se spokojil s nenapadnym zvukem z iphone a pokud mozno konektorem k dobijeni/pripojeni k PC....dneska do tesca jedu a uvidm co tam maji ale s prislusenstvim i v beznych elektro se v posledni dobe roztrhl pytel a da se koupit snad vse na co si vzpomenete za vice nez priznive ceny.....logo znameho vyrobce klidne ozelim a spokojim se s technikou ci jinou noName znackou zvukove se to lisit prakticky nebude...dam vedet a hodim fotky az neco koupim.

EDIT:
Jinak děsně ale děsně se mi líbí tohle a cena do 2k není tak zlá....líbí se mi tak že bych je chtěl už dnes ale v které kamenné prodejně je sehnat netuším...sjedu do toho tesca třeba tam budou mít alternativu jiné značky jinak je objednám na dobírku z maczone.cz
Obrázek
Dock s rádiem a DO je zde ve dvou barevných variantách černá/bílá
http://www.maczone.cz/ihome-ip9-reprodu ... d6475.html
http://www.maczone.cz/ihome-ip9-reprodu ... d6476.html
Další pak zde: http://www.maczone.cz/iphone-3g-3-gs-re ... _c838.html


EDIT2:

Ohledne te kamenne prodejny,mam kousek od domova prodejnu datart a tam maji taky hafo veci pro iPhone/iPody s myslim rozumnymi cenami mrknete sem:

http://www.datart.cz/katalog/Reprosoust ... i4014.html
http://www.datart.cz/katalog/Radiobudik ... i-CX2.html
http://www.datart.cz/katalog/Reprosoust ... i4290.html

Libi se mi vsechny tri,2k me nezabiji a doufam ze alspon jeden z nich budou mit skladem.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Neolog
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: ned kvě 16, 2010 2:33 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Neolog »

Ak by niekto mal este zaujem o tu v teme dost spominanu Techniku SP-107 tak mam jednu na predaj.

Viz. viewtopic.php?f=6&t=33529

jezyn
Host
Host
Příspěvky: 145
Registrován: sob dub 03, 2010 6:32 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od jezyn »

kdyby nekdo prodaval Techniku SP-107 za nějakej malej peníz, tak já bych ji ještě užil´...
R: tape loading error 10:2

Moonlight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 354
Registrován: pát pro 21, 2007 4:07 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Moonlight »

Dnes mi dorazil KENSINGTON nightstand.Nieje to plnohodnotny dock pre iPhone,ide vlastne len o nabijacku telefonu s designom ktory umoznuje mat iPhone polozeny na stoliku ako hodiny na ktore je pekne vidiet.Na appstore je aj aplikacia vhodna k tomuto stojanu ktora zobrazuje cas a predpoved pocasia(ale takychto aplikacii je na appstore mnoho)
Obrázek
Trochu viac o tomto stojane: http://www.itnews.sk/produkty/doplnky/2010-02-25/c132130-pcr-ipod-iphone-ako-stolove-hodinky?ref=rss
odkaz na aplikaciu: http://itunes.apple.com/WebObjects/MZSt ... mpt=uo%3D6
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g

McDog

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od McDog »

Ja som verny Philipsu a naozaj by som si dokazal vybrat odtialto:
http://www.philips.sk/c/ipod-budik-dock ... MER%3Dtrue

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od rony »

Ktore taketo radiodocky mate preverene s iPhone 4?

Texnika z tesca ho uz odmieta :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

McDog

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od McDog »

Tie Philipsi su udavane po 3GS,ale zas updaty u nich vychadzaju dost casto.A urcite by ti to povedali na ich podpore

Neolog
Host
Host
Příspěvky: 56
Registrován: ned kvě 16, 2010 2:33 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Neolog »

Moonlight: Neskodi to displeju ked je kazdu noc vkuse zapnuty povedzme 10 hodin? Myslim ze velmi dobre to prenho nebude.

Moonlight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 354
Registrován: pát pro 21, 2007 4:07 pm

Re: Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od Moonlight »

Ja to nemam zapnute stale po case sa hodiny vypnu,v aplikacii sa da nastavit aj jas podsvietenia kedy hodiny pri najnizsej hodnote takmer nevidiet.
Pytal som sa na vydrz displaya a bolo mi povedane ze by to nemal byt problem,vraj to v pohode zvladne.
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g

Odpovědět