Pouzdra a kryty na iPhone 4

Odpovědět
Juramac

Pouzdra a kryty na iPhone 4

Příspěvek od Juramac »

Tak se zacinaji pomalu objevovat hezka pouzdra pro iP4 . Tady je odkaz na me oblibene Sena. http://www.senacases.com/apple/
jsou tam ale i na starsi modely i iPad...


--- edit rony ---
Téma o púzdrach a všetkom príbuznom k "obaľovaniu" a noseniu iPhone.

Najradšej máme príspevky, kde zverejníte názov púzdra, priamy odkaz na nejaký web o ňom (výrobca, predajca), kľudne vložte aj obrázok, cenu. Potom máme radi príspevky, kedy pridáte osobné skúsenosti, alebo varovanie pred zlým výrobkom.

Nemame tu ale radi všetko okolo zadarmo rozdávaných Bumperoch - najmä vaše problémy so žiadosťami o ne - na to je iná téma.

Obrázek
--- edit rony ---

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od Sphyn0x »

///M

havran66
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 300
Registrován: stř čer 17, 2009 10:59 am

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od havran66 »

Juramac píše:Tak se zacinaji pomalu objevovat hezka pouzdra pro iP4 . Tady je odkaz na me oblibene Sena. http://www.senacases.com/apple/
jsou tam ale i na starsi modely i iPad...


Já jsem si na léto koupil tohle
http://www.senacases.com/apple/iphone-3 ... t-flipper/
a jsem s ním maximálně spokojen.
Už ho mají i na iPhone 4.

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od Jelen50 »


parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od parmin »

Mně se docela líbí toto:

Obrázek

Obrázek
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od pistak »

Tak to je super...

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od Beavers »

A little OT: A co má za účel takovéto pouzdro, které nechrání povrch telefonu? Má jej jen zvětšit a jen z důvodu, že není dořešena anténa, které se uživatel umínil dotýkat nahatou rukou?
Designově velmi hezké obvodové pouzdro, ale proč schovávat pěkný telefon do pouzdra, navíc takového, které jej nechrání, pouze eliminuje jakousi výrobní vadu? Je to jen impuls pro výrobce a hrrr na trh s pouzdrem, které to řeší. Kocourkov není jen u nás.

bohem
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: čtv led 01, 2009 9:31 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od bohem »

info o pouzdru VAPOR4 .. cena aby měla být 80 USD a V4Carbon - 100 USD .. předobjednávky zde dodání 2-3 týdny .. jj. obchod pro dost firem pokvete.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od iTukan »

Beavers: Evidentně jsi neměl v ruce ani Bumpers od Apple. To pouzdro telefon chrání absolutně dostatečně. Pokud si uvědomuji, nejvíce šrámů iP trpěly při položení na stůl či podobně, kdy se škrábaly záda. Položit sklem na stůl to dělal jen někdo. Bumpers vyčnívá necelý mm nad obě plochy iPhone 4, tedy je jedno jakou stranou ho položíš na stůl a nikdy se plocha telefonu nedotkne podložky (pokud není křivý stůl nebo smetí na něm). Čímž eliminuje největší procento případných poškození.
Osobně tedy 25liber za bumpers nelituji ani náhodou. A když bude nějaký designově zajímavý podobný "obal" tak proč ne... 8)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od Beavers »

OT: Evidentně jsem totiž nikdy žádné pouzdro na iPhone nepotřeboval a dodnes vypadá stále panensky (2G, stáří přes dva roky). Jemně poškrábané je jen zrcátko ve tvaru jablka na zadní straně. Ani tato duralová a zřejmě tvrdě eloxovaná záda nevykazují jediný šrám, o skle na displeji a okolním lesklém rámečku ani nemluvím. Vyhodil jsem pouze zbytečně 500 Kč za tzv. kožené pouzdro, které telefon jedině zvětšovalo, čímž jej deklasovalo na úroveň tlustých smartphonů. iP má totiž plus v tom, že je tenký.
Ve svém příspěvku jsem napadal především to, že se zvětší obvod iPhone, skryje se jeho líbivý design a to vše jen proto, že antény jsou náchylné na držení v ruce. Nic víc, nic méně. Pouzdro samotné se mi ale líbí, jenomže tady je střet praktičnosti s účelností. A zde vyhrává pohotový výrobce, který dokáže využít momentálního nedostatku nového iPhone.

TommyS

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od TommyS »


parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od parmin »

Chlapi, no tak.... Komu se líbí, tak si koupí, komu se nelíbí nechá být. Myslím, že kombinace toho obvodového pouzdra a fólie na přední a zadní straně bude volba řady majitelů. Vyřeší to jednak ochranu telefonu a pak asi i ten problém se signálem... Jako dvě mouchy jednou ranou :D
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

666
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: čtv črc 16, 2009 6:50 am

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od 666 »

Ja som fanúšik CASE-MATE
Tak napríklad...

Starý známy VROOM $14.99
:arrow: http://www.case-mate.com/iPhone-4-Cases ... m-Case.asp
Obrázek


Alebo nový (nasledovník VROOM), tzv. Torque $24.99
:arrow: http://www.case-mate.com/iPhone-4-Cases ... -Cases.asp
Obrázek

Zahradník

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od Zahradník »

OT: Právě koukám na svůj telefon usazený v Apple docku (s DO) a napadá mne, že takto "nabalené" telefony ani do toho docku nemůžete dostat ...


Bartsin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: úte črc 22, 2008 8:38 am

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od Bartsin »

To Jelen50: diky za tip! Ta varianta "clear" od switcheasy bude moje volba! 8)


omu

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od omu »

Naprosto souhlasim s tim co napsal Beavers.

Vemte si ze iphone je vec na ktere pracovali mesice spickovi designeri a navrhari z celyho sveta. Inzenyri kteri zvladli vse vtestnat do miniaturnich rozmeru. Desetina milimetru v kazdym smeru byla pri vyvoji naprosto kriticka. Jakej duraz byl kladejen na vyvoj vsech pouzitych materialu aby se chovaly tak jak se chovaji. Kazda krivka byla tisickrat prekreslovana. Pro to, abyste tohle vsechno meli jste ochotni platit 2x vetsi cenu nez tento mobil realne ma. A pak na nej navleknete cosi gumovyho za 5 eur co pripomina nejlepe zabu nebo pneumatiku?

Copak si koupite BMW a zacnete ho polepovat nalepkama? Nejlepe s tvrzenim "aby se neopotrebovalo"?

Pochopte ze kvalitni veci jsou delany tak aby vydrzely. Aby dokazaly starnout. Pokud se po roce kazdodenniho pouzivani na zadech objevi par skrabancu? Ok, takovej je zivot. Kvuli tomu ale nebudu nosit mobil v 2 cm tlustym kozenym pouzdre co vypada jak penezenka me babicky. Abych kdyz ho budu prodavat, ho vytahl a s uspokojenim rekl - Jako novej!

Prosim vysvetlete me nekdo z vas kdo ma fobii pred pouzivanim veci tak jak byly navrzeny, kde se ve vas takova potreba bere?

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od pistak »

Ale ved to je kazdeho osobna vec co si bude davat na iPhone. Ja napriklad mam na 3gs tiez obal, ale ani nie tak kvoli tomu ze sa bojim ze sa roztrieska ci poskriabe, ale mam ho tak preto lebo sa mi 3gs strasne zle drzi bez obalu, smyka sa mi v rukach. Dokonca sa mi bez obalu uz ani nepaci.

Ospravedlnujem sa za OT.

akusobick
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pát čer 11, 2010 2:04 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od akusobick »

omu píše:Naprosto souhlasim s tim co napsal Beavers.

Vemte si ze iphone je vec na ktere pracovali mesice spickovi designeri a navrhari z celyho sveta. Inzenyri kteri zvladli vse vtestnat do miniaturnich rozmeru. Desetina milimetru v kazdym smeru byla pri vyvoji naprosto kriticka. Jakej duraz byl kladejen na vyvoj vsech pouzitych materialu aby se chovaly tak jak se chovaji. Kazda krivka byla tisickrat prekreslovana. Pro to, abyste tohle vsechno meli jste ochotni platit 2x vetsi cenu nez tento mobil realne ma. A pak na nej navleknete cosi gumovyho za 5 eur co pripomina nejlepe zabu nebo pneumatiku?

Copak si koupite BMW a zacnete ho polepovat nalepkama? Nejlepe s tvrzenim "aby se neopotrebovalo"?

Pochopte ze kvalitni veci jsou delany tak aby vydrzely. Aby dokazaly starnout. Pokud se po roce kazdodenniho pouzivani na zadech objevi par skrabancu? Ok, takovej je zivot. Kvuli tomu ale nebudu nosit mobil v 2 cm tlustym kozenym pouzdre co vypada jak penezenka me babicky. Abych kdyz ho budu prodavat, ho vytahl a s uspokojenim rekl - Jako novej!

Prosim vysvetlete me nekdo z vas kdo ma fobii pred pouzivanim veci tak jak byly navrzeny, kde se ve vas takova potreba bere?

...a co když mi to za tyden spadne na zem? (btw: nejsem příznivcem jakýchkoliv pseudoobalů).

omu

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od omu »

Nevim, me spadl na zem nekolikrat, chovam se k nemu jak prase a kdyz po roce pouzivani pretru display tak na nem nevidim JEDINEJ skrabanec. Samozrejme zada poskrabany jsou, ale je to naprosto nerusici zmet malych skrabanecku ktera vubec nerusi.

Proste nejsem vubec zadnej zastance iphone nebo nedej boze applu obecne, delam na jejich strojich protoze me byly dany v praci do ruky ale musim uznat ze oproti jine elektronice starnout umi.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od rony »

Kupil som si toto

http://www.iphonecaze.com/iphone-3g-cas ... -case.html

Ked pride, tak to podrobim kritike :)

Vyhrala: hrubka pol milimetra, co predci aj model NUDE linkovany vyssie, priesvitnost a hlavne to nema ziadny stupidny okruhly otvor na logo vzadu, comu nerozumiem. Malo by to viacmenej sluzit pred moznymi skrabancami od kremicitych veci, ktore porobia na skle vselico. Mam neprijemny pocit z toho skla vzadu.

Aj cena je prijatelna.

Uvazoval som aj o samolepke ale okrem carbon fiber som nenasiel nic pouzitelne (rozumej: vsetko ostatne je vhodne pre EMO)

Tie navleky podivneho dizajnu: no niektore su pekne ale VZDY je to dalsia hruba vrstva na telefone a drviva vacsina su udesne veci, teda pre mna je udesny aj tuzing aut najma ten, ktory spociva vo vesani plastovych hluposti okolo aut :)

VAPOR je skvely, len je neuveritelne drahy.

update:

ad: BMW a nalepky. Poznam DOST ludi, co si nove auto dali oblepit 3M foliou PRAVE na ochranu laku. Moj kamarat ma upraveny offroad, ktory prave kvoli konarom ma takuto ochranu. Rovnako aj ja mam v plane dalsie auto oblepit. Takze ano, prave nove BMW sa oplati oblepit nalepkami :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od iTukan »

Dej pak vedet, jestli na tom budou zustavat mikroskrabance, tedy ze to pak nebude tak pruhledne jak je ted.
Ja jsem zatim spokojenej s origo bumperem, na nem se nema co poskrabat. :)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Arrow79
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 515
Registrován: pon říj 27, 2008 7:01 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od Arrow79 »

Mne na 3GS vyhovuje Incipio Feather, ked budem mat iP4 urcite kupim prave to puzdro.
iPhone XS Max 256GB - Space Grey (iOS 12.1)
iPad Pro 9,7 128GB Wifi Cellular - Space Gray (iOS: 12.1)

Fiideell
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: pát črc 03, 2009 8:42 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od Fiideell »

Daj se nekde v Praze koupit pouzdra/kryty na IP4?

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od Maximus-CZ »

Já jsem měl 3G, totálně bez ochrany.. Cca 3tí pád na asfalt mi na něm vytvořil pavouka, tak jsem si řekl, že si to nechám opravit.. Po dalším půl roce, kdy jsem to používal s pavoukem a zjistil jsem, že to tomu naprosto nevadí jsem se na to vyprdnul a následně jsem to i s tím pavoukem prodal kamarádovi.

I přes tydle skušenosti nehodlám na iP4 kryt kupovat.. Prostě si chci koupit telefon, kterej je nádhernej na pohled, tak ho nehodlám schovávat do obalů, a ani na něj nechci dávat pouzdro kůli rozšíření přístroje.

Navíc, ty Ultraclear kryty.. To dáte do kapsy a ono se to odře o klíče.. Kdyby ste tam dali samotnej iPhone, tak to máte bez škrábanečku..
Je to jak s fóliema na starý dotykový displeje (odporový), Tam ste koupili fólii, která se od pera okamžitě strašně poškrábala, ale samotný displej by vydržel několika násobně víc...
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

jerrx
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 203
Registrován: čtv bře 13, 2008 12:08 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od jerrx »

Naposledy upravil(a) jerrx dne sob srp 28, 2010 12:47 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone 5 | iOS 8
MacBook Pro | OS X 10.10

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od mrzic »

Vím, že to není žádný zázrak, ale z počátku, než bude větší výběr "pouch cases", poslouží. Telefon nosím po kapsách a v tašce a proti nechtěný škrábancům snad ochrání. Navíc se jím dá i leštit povrch.
Obrázek

Cena na ebay je 55 Kč i s dopravou.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

juslik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 728
Registrován: pon zář 08, 2008 8:05 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od juslik »

nenasiel niekto to vrecko na iphone aj na slovensku ?
Obrázek iPhone 5S Gold
Obrázek iPad 2
Obrázek MacBook Pro 13,3" SSD
Obrázek LED Cinema Display 27"

bohem
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: čtv led 01, 2009 9:31 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od bohem »

.. již před tím než byl iP4 doma jsem se rozhodl pro pouzdro ElementCase: obsahuje odstínění "kvůli ztrátě signálu" (mám ho doma a žádná ztráta se nekoná) takže bych ho kvůli "ztrátě signálu ani nepotřeboval" .-) ) , ale líbí se mi, tak objednávku nechám .. - obsahuje i zadní kryt " Carbon Back Plate " na který si lze nechat vygravírovat vlastní nápad.. já to nechám čisté, ale možnost k vlastní kreaci je..
ObrázekObrázek Obrázek

předobjednávku červeno černého již mám zaregistrovanou, tak na dodání počekám, - se signálem žádný problém, jak jsem již uvedl nemám iP 4 běhá skvěle -naopak má lepší signál než iP 3G který doma zůstává, ale kryt na iP 4 se bude hodit a navíc se mi tento i líbí.. jinak z krytů, které jsou zde uvedeny se mi líbí i ten průhledný od Ronyho..

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Tak to pouzdro vypadá fakt skvěle, snad jen pokud by bylo na výběr, tak bych preferoval místo červené např.spíše černo-stříbrnou kombinaci. Jinak vypadá suprově. 8)
Naposledy upravil(a) Chrono Leggionaire dne pát srp 27, 2010 10:53 pm, celkem upraveno 1 x.
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

bohem
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: čtv led 01, 2009 9:31 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od bohem »

..černo stříbrné je v "pre order" také možné, kontrast černo červené se mi líbí, ale černo stříbrná je nenápadnější, decentnější, také má něco do sebe..

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od toncek »

rony píše:Kupil som si toto

http://www.iphonecaze.com/iphone-3g-cas ... -case.html

Ked pride, tak to podrobim kritike :)


Nějaké zhodnocení tohoto pouzdra by mě taky zajímalo. 0.5mm je už skoro velikost srovnatelná s folií. Zagg tuším uvádí 0.1mm až 0.2mm. Osobně si myslím, že takovéto pouzdro iPhone ochrání pouze proti škrábáncům, nikoliv při nějakém pádu.

Na iPhonu 2G se mi osvědčila kombinace Zagg Invisible Shield - ochrana proti škrábancům a na nošení pořádný kožený obal. Mám jeden od Prestigio. Ten mi několikrát iPhone zachránil - při pádu totiž telefon většinou padá na hrany. Právě toto a určitě i jiná kožená pouzdra mají vystužené rohy.

Právě přemýšlím co pořídit pro iPhone 4. A vidím to nejspíš asi zase na kombinaci nějaké fólie + koženého obalu. Zatím jsem si nic nevybral. :)

EDIT:

Další obaly co mě zaujaly:
SGP Leather Pouch Vintage Edition Brown
SGP Leather Case Argos Black

V případě toho černého nevím proč je tam dole takové nepěkný "výstupek" jakoby to byla spona, ale na ostatních fotkách není vidět. Vypadá to spíš, že tam v tom místě je přidělána ta přední část obalu.

rony píše:Uvazoval som aj o samolepke ale okrem carbon fiber som nenasiel nic pouzitelne (rozumej: vsetko ostatne je vhodne pre EMO)

Rony a co něco takového: http://www.sgpstore.com/product_info.ph ... ts_id/1471
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od rony »

Takze bleskovo dorucene puzdro caze zero 5. prekonalo ocakavania ale samozrejme musite byt pripraveni na

1. dal by som si foliu aj na sklo vzadu, mam fotky preco, proste na niektorych miestach sa puzdro pritlaci ku sklu a je to vidiet ako kvapky vody. nic strasne podotykam

2. tenke je, vidiet ale je ;) zacvaklo sa pekne. tlacitka na boku su ale uz zapustene a uz ich len tak nestlacim, sklickoobjektivu je tiez trochu chranene

3. uchop telefonu sa mi zda taky znamejsi asi praktickejsie

4. poskrabe sa. v podstate uz teraz je poskrabane. s tym pocitam, to je pre taketo nieco hlavna uloha. doteraz som mal na chrbte tlefonu original foliu a odlepil som ju az teraz len preto, ze chcem to sklo vzadu mat ciste

5. v baleni dve predne folie, ak mozem hodnotit predosle folie, tak jedna z lepsich asi ako ked som mal foliu od marware a stale mam na 2g nalepenu (dva roky!!)

6. dufam, ze skoro nepraskne ale to zavisi od toho, ci nim kdesi neudrem a ak to bude skor, tak uvidim...

ak je toto tenke puzdro, teda skor skebla, tak tie hrubsie nechcem ani vidiet...

budem to nosit este naviac v puzdre na opasku ako vzdy. myslim, ze kazdy, kto chce i4 uchovat v kondicii by mal este pridat bt sluchatko ;)

fotky pridam neskor ak bude zaujem ale je to ako fotit vietor ;)

cena bola pod 20 dolarov a postovne zadarmo, prislo to bleskovo, som spokojny. teraz cakam na bumper, ktory bude cakat na prilezitost po tomto tu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

neilz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 250
Registrován: ned lis 22, 2009 1:32 am

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od neilz »

Je nekde uvedeny kolik ten element case vazi ?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od rony »

nie a pri vybalovani zahodis viacej plastov ako je samotne puzdro :)

Zero 5 is made from Swiss Grilamid Tr-90

designed in japan

obal je potiahnuty dalsim obalom, rofl ;) a vnutri je obal v dalsom obale :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

samson010
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 31, 2009 12:52 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od samson010 »

tento je proste nadhera, ak ho niekto mate tak napiste aky je, vyzera luxusne

http://www.sgpstore.com/product_info.php/cPath/21_28_89/products_id/1459

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od rony »

VAJA cases si uz pozeral? http://www.vajacases.com/
ak nieco extremne spickove, luxusne vyzerajuce, tak tam.

Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od toncek »

samson010 píše:tento je proste nadhera, ak ho niekto mate tak napiste aky je, vyzera luxusne

http://www.sgpstore.com/product_info.php/cPath/21_28_89/products_id/1459

Přesně nad tímto obalem přemýšlím. Jako druhá varianta přichází v úvahu toto:

http://www.sgpstore.com/product_info.php/cPath/21_28_89/products_id/1486

Nějak se nemůžu rozhodnout pro to či ono. :)

Rony:

Vajacase jsou nádherné, bohužel cenově někde jinde.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

samson010
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 31, 2009 12:52 pm

Re: Pouzdra na iPhone 4

Příspěvek od samson010 »

rony - ta cena tam je trochu prehnana :D

toncek - nad ciernym by som ani nerozmyslal, mne sa paci skor hneda brusena koza, vyzera lepsie krajsie elegantnejsie, je to tiez celkom drahe, ale snad to bude aspon kvalitne, mozno sa najde niekto kto to uz ma a napise o tom nieco

Odpovědět