Máte na iPhonu fólii?

Odpovědět

Máte na iPhonu fólii?

Ano - ochrana povrchu
250
46%
Ano - proti odleskům (antireflex)
14
3%
Ano - zrcadlovou (cool :) )
27
5%
Ne
254
47%
 
Celkem hlasů: 545

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od toncek »

No já mám na iPhonu za displeji asi pouze "obyčejnou" folii z maczone za nějakých 200 Kč už půl roku a poškrábat se mi ji zatím taky nepodařilo..

Jinak pořád přemýšlím, jak ochránit to jabličko na zadní straně. Vystřihnout z nějaké folie pouze kousek na něj by asi nedopadlo dobře vzhledem k mé zručnosti :mrgreen:

Ideální by bylo kdyby se prodávala nějaká mini folie pouze na něj :wink:

Taky pořád přemýšlím jestli koupit ten Zagg invisible shield či nikoliv :idea:

Dá se třeba nalepit pouze zadní část a třeba později, jak bych sundal tu folii co mám v předu nalepit tu přední část?
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

wiruzik

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od wiruzik »

toncek: urcite to problem neni.. ty dva kousky jsou na sobe nezavisle..

N3o21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 346
Registrován: stř čer 25, 2008 1:28 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od N3o21 »

Já se podělím o svojí zkušeností s fólií.
Objednána z DealExtreme na zkoušku (za ty necelé 2 doláče to stojí). Nejlepší co byla. Opravdu bezvadné nalepení. Lepší jsem na žádném PDA ani mobilu nezažil. Napoprvé bez bublinek a nečistot.

Bohužel, za 10 minut šla dolů. Proč?
Mno, původné displej se mi zdá nepoškrabatelný, a to jsme na iTouchy zkoušel nůž, a kdeco. Ovšem na iPhonu jsme chtěl zkusit fólii.
Fólie je ale horší než nic na displeji. Nejen že se umatlává snadněji. Ale oškrábe se opravdu snadno. Po 10ti minutách byla prostě poškrábaná, že to bylo vidět i při zaplém přístroji.
Fólie na iPhonu prostě vyloženě překáží. A pokud je displej nepoškrabatelný a fólie je poškrabatelná snadno (díky tomu, že je "nejvýše" a nejlépe přístupná), nemá smysl ji používat. Ta, co mi dnes dorazila zdarma s pouzdrem putovala rovnou do koše.

Jednoznačně fólie - NE. Alespoň ne na iPhone/iPod Touch.

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od marseli »

no ja bych rekl NE pouze do prvniho skrabance, pak si budes rvat vlasy zes nepouzil folii. Mam hodinky s mineralnim sklem od Suunta a skrabanec neni vubec tezky vyrobit. U iphona s mnohem vetsim display to bude o to rychlejsi, jde jen o to jestli ti skrabance vadi nebo ne.

N3o21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 346
Registrován: stř čer 25, 2008 1:28 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od N3o21 »

na iTouchy jsem něměl za půl roku jedinou oděrku...
Vzhledem k tomu, že poškrábaná fólie je kničemu, nemá to velký smysl ji používat. Leda bych ji denně měnil.
Věřím, že ani na iPhonu se mi škrábance neobjeví. Nezacházím s tím nějak hrozně. Jenže ta fólie je prostě vystouplá a strašně na ráně, proto je tak náchylná.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

Hodinky jsou mnohem více náchylné na poškrábání než telefon. Stačí škrtnout při chůzi o futro dveří a pod. U iP mi spíš vadí jeho kluzkost. Stále se snaží opouštět mou sevřenou dlaň, naštěstí se mu to ještě nepovedlo. Zde vytýkám designérům, že nepoužili na záda a boky matný softlak (na omak je jako guma, určitě znáte z jiných mobilů). Oželel bych i ten choulostivý matový dural, ze kterého jsou vyrobena záda. Účelnost především. Mobil totiž není šperk (i když cenově...), ale užitný předmět.

wiruzik

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od wiruzik »

N3o21: Nakupujes folie na Dealextreme a divis se? Vzdyt je to vsecko made in China. To jsou proste obycejne folie, at tam maji cenu jakou maji..

Musis nakupovat neco seriozniho a ne odpad za par korun :)

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od toncek »

Tak zítra jdu objednat ten zagg, ještě by mě zajímalo, když je to tak neviditelný, jestli se to potom dá normálně sundat, aby si člověk telefon nepoškrábal při odstraňování té ochrany :mrgreen:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

wolf
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 314
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:31 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od wolf »

můj původní jsem měl přes půl roku a nebyl na něm jedinej škrábanec, pokud se k němu někdo nechová jako dobytek, tak je folie podle mě zbytečná..

N3o21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 346
Registrován: stř čer 25, 2008 1:28 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od N3o21 »

wiruzik píše:N3o21: Nakupujes folie na Dealextreme a divis se? Vzdyt je to vsecko made in China. To jsou proste obycejne folie, at tam maji cenu jakou maji..

Musis nakupovat neco seriozniho a ne odpad za par korun :)


Vtip je v tom, že spoustu českých shopů nakupuje právě tam ;-) Jenže tady ti to prodají za 200 kč :-)
Toť osobní zkušenost z předchozích PDA/Komunikátorů. A u iPhone tomu není jinak... Proč se asi každá fólie dodává s čínskými popisky? :-)

Co se týče Zaggu, tak ten vypadá skvěle :) Počkám ale na zdejší zkušenosti. (jen na zádíčka ;-) to chci)

wiruzik

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od wiruzik »

N3o21: to zalezi kde nakupujes.. pokud by si nakupoval v solidnich kamennych obchodech, tak na cinske popisky nenarazis.. treba maczone.cz urcite prodava kvalitni folie, ale taky je prodava za tech 200..

ty cinske se tu prodavaji tak za 50kc..

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od toncek »

Souhlas mám folii z maczone.cz A po půl roce na ní škrábanec nevidím. A to taky stála "jenom" 200 Kč. Čínský popisky na ní taky nejsou..
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Johnyz

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Johnyz »

je to sice dlouho co jsem hlasoval, ale stejně přispěju. mám něakou fólii proti poškrábání, v balení byly tři a na fólii najdu určité mikroškrábance.

edit: tak jsem vyhrabal dvě zbylé fólie a je to Artwizz.

N3o21: sice se malinko poškrábala, ale u mě se umatlává méně, a když už, tak to nepřekáží

kangz
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: úte zář 09, 2008 2:30 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od kangz »

Mam foliu od ZAGGu. nalepil som ju hned po kupe telefonu. naliepanie, hlavne rohov je nekonecne a pracne, ale vysledok je skvely.
dolezite je byt v 100% cistom prostredi. Ja mam zrnko prachu pod zadnou foliou na bielom iPhone a je to vidiet ... :?

z mojho pohladu foliu jednoznacne ano. a ZAGG mozem len doporucit :)


edit: foliu som dnes strhol dolu. hlavny dovodom je zaciatok pouzivania drziaka iPhone do auta (hned pri prvom nasadeni sa strhli vsetky 4 rohy folie) :shock: .
Negativnych skusenosti mam ale viac :arrow: napriklad neustale sa kumulujuci prach a spina v nie uplne 100% prekrytych rohoch a tiez fakt, ze folia nie je uplne bezfarebna :!: . Na iPhone White bola zadna strana ako farba na radiator po 5tich rokoch pouzivania :?
Naposledy upravil(a) kangz dne stř pro 17, 2008 11:32 am, celkem upraveno 1 x.

shimmy
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: ned čer 22, 2008 12:04 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od shimmy »

taky si myslím, že zagg je dobrá volba, pokud chce někdo mít své ičko stále jako nové :)
iPhone 3G 16 GB <<< FW 2.1 >>>

bagr22

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od bagr22 »

Abych si nepoškrábal iPhone tak na něm mám COOL skin od iphoneskins.cz ! Je to fakt super proti poškrábání a ještě to vypadá krásně

Pro příště používej výchozí velikost písma. Upraveno. Beavers.

Bmargera

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Bmargera »

Jelikoš se nedá skoro vůbec poškrábat až na zadní kryt tak na to prdim.Ale jinak ho mam v GELL krytu.Který kryje zadní kryt.

Minoslav

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Minoslav »

Ludia, zdravim. Rozhodol som sa pre Zagg.com, lenze nemam kartu, ktorou by som mohol zaplatit objednavku..
Ak sa tiez niekto rozhodol, ze chce foliu od zagg.com mohol by mi napisat, ci uz PM, alebo mail a objednali by sme spolu.
Dikes

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od dodulo »

ma niekto nejaky griff ako davat ZAGG :) dakujem ak by ste mi poradili zajtra to idem davat :D
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

avere
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: ned srp 10, 2008 6:51 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od avere »

folii nemam, a ziju v neustalem strachu a panice z poškrábání, lae nedostává se peněz...
iPhone 3G 8GB FW 3.0 JB, telefonica o2
SONY Vaio VGN-FW21E
http://www.iphone.cz
http://soad-systemofadown.wz.cz

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Gekko gecko »

V tuhle chvili nepouzivam zadnou ale chtel bych nejakou kvalitni/antireflexni hlavne kvuli ochrane proti vecnemu "upatlani" displeje...DOPORUCITE? pokud mozno cesky e-shop,DIK
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od shotik »

folie je kamarad. nesnesl bych pocit ze bych skrabnul predni stranu iP

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Gekko gecko »

Sklo se beznym pouzivanim neposkrabe a ty mikro co se na kazdem po case objevi neresim,totez se bohuzel neda rict o chromovem ramecku.....ten se dre pernamentne a muz s iPhonem zachazet jak nejip umim a nezabranim tomu,ochrana bohuzel neni krome pouzdra ktere nemusim.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Jaro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 216
Registrován: sob črc 19, 2008 8:05 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Jaro »

takze ja som iphone us kupil :) nemal som ziadnu foliu a ziadne skrabance sa mi ani nespravili no alen tak pre zaujimavost som si kupil tu zrkadlovu :) bol tam problem v tom ze nesiel touchscreen neviem preco :( no a nakoniec som kupil obycajnu foliu a povedal by som ze sa oplati lebo neni ani vidiet ! a lepsie sa po nej ide prstom to je moj nazor :wink:
->Macbook Air 2013
->New Ipad 64Gb 4G White
->Iphone 4S White

tRibo

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od tRibo »

co se tyce skla po dvou dnech sem nasel zarez:-( Od ceho???.....netusim ale byl tam... ikdyz sem ho mel jak ve vate:-( folii jsem na rychlo koupil v datartu
za 89,-kč chtel jsem ji jen provizorne kvuli inzerovanym problemum s citlivosti ale uz jak jsem ji rozbaloval videl jsem ze je dost pevna a tenka.......nakonec ji mam az do ted a jsem spokojen


co me stve je ten chromovej ramecek poskrabe se i Od umeleho zipu:-(

avere
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: ned srp 10, 2008 6:51 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od avere »

oběvuje se stale vic micro škrábanců, uvažuji že nějakou levnou folii koupim....zajd so istyle a uvidim, pokud vite o nějakem kamenem obchodě v brně kde se to da koupit rad tam zajdu, myslim že v istylu maji jen za 250
iPhone 3G 8GB FW 3.0 JB, telefonica o2
SONY Vaio VGN-FW21E
http://www.iphone.cz
http://soad-systemofadown.wz.cz

jablickar

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od jablickar »

Pred nekolika tydny mi dorazila folie Steinheil.. rozhodl jsem se o ni napsat clanek..
jedna se o folii proti otiskum, velice kvalitni, asi to nejlepsi, co pro iPhone 3G na trhu je..
Kdyby o ni nekdo uvazoval, tak mu to treba pomuze..

http://jablickar.cz/index.php/2009/02/steinheil-kvalitni-folie-proti-otiskum-prstu-na-iphone-3g/

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od iTukan »

avere: Stavil bych se v Sunnysoftu v IBC, maji tam folii brando. Pouzival jsem ji na nekolika PDA a byl jsem spokojenej. Stoji myslim kolem dvou set, koukni na jejich eshop. Jinak na Svobodaku maji v mobilpohotovosti nejakou za kilo. Koupil jsem ji, ale zmrsil pri lepeni, tak sla rovnou do kose. 8)
Asi zkusim jeste tu brando, az pujdu do SS pro kabely co jsem si tam objednal.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Domingo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 230
Registrován: stř kvě 28, 2008 10:47 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Domingo »

Já nevím co váš iPhone všecko v "terénu" zažívá, ale já folii nepoužívám a opravdu nemám ani jeden škrábanec ;) Nedělal bych z toho takovou vědu...je to přeci jen mobil...
iPhone 3G 8GB


Obrázek
Obrázek

PeterKiss

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od PeterKiss »

Ja na svojom iphone 3G nemam foliu mam ho uz asi pol roka a ani jeden skrabanec na displayi iba na zadnom krite a na ocelovom ramiku asi 2 alebo 3 ale display ani jeden.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

Souhlasím s Domingem, je to jen mobil, spotřební záležitost, zastará určitě morálně a pokud ne technicky, tak jen díky možnosti upgrade. Ale i tak není považován za předmět dlouhodobé spotřeby. Je vyroben v době, kdy svět je zaplavován novými a novými modely telefonů, které dnes koupeny, byly již včera staré. Při běžném zacházení (nikoli chování v bavlnce) nedozná žádný z telefonů větší vzhledové újmy. Mám z tím zkušenost. Věnoval jsem jeden mobil příbuzné (15 let) a za rok se mi vrátil zpět, protože jsem jí věnoval jiný, kterého jsem se také zbavoval. Oba byly vždy v okamžiku darování jako nové, přestože jsem je rok používal. Když mi ho po roce vrátila, neviděl jsem na něm žádnou vadu. Ten druhý má již témšř rok a je stále jako nový. Můj iP, který jsem nakonec osvobodil z pouzdra, které zdvojnásobovalo jeho tloušťku a nosím ho jen v kapse u košile, je po zbavení otisků prstů také jako nový. Přestal jsem pouzdra řešit, fólie neřeším vůbec. Jsou to vyhozené peníze a pro výrobce zlatý důl. Po dvou, třech letech každý zjistí, že jeho mobil už je nemoderní a pošilhává po jiném. Tento kolotoč se nikdy nezastaví.

jablickar

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od jablickar »

Ja nevim proc vsichni zijete v domeni, ze si lide kupuji folie na displej jen kvuli ochrane displeje.. tak to treba u me vubec neni.. ochrana displeje je jen takovy "vedlejsi" produkt..

Proc folii:
1) nesnasim otisky prstu.. vypada to hnusne..
2) nepreferuji ani odlesky.. bez antiglare folie se iphone na primem slunci hure cte, vse se od toho skla odrazi
3) pokud hraji delsi dobu treba Real Soccer, tak me po nejake dobe zacnou palit konecky prstu.. ono jezdit porad prstem po skle neni ideal.. s dobrou folii je ten skluz prstu po displeji perfektni..

a ze mi navic ochrani displej proti malym oderkum, ktere se bez folie proste casem objevi? To je jen plus..

a kdyz bude kazdy rok vychazet novy iphone, tak telefon, ktery je jako novy, se proste prodava za vyssi cenu.. :)

Zkratka odpoutejte se od te myslenky, ze si lide kupuji folie jen z prehnaneho strachu o mobil.. ono to muze byt i jinak..

Domingo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 230
Registrován: stř kvě 28, 2008 10:47 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Domingo »

Tak pak ale záleží na uživateli. Jestli mu to je pohodlné či ne, to už je na nás. Jestli tě palí prsty, nebo to máš omatlané.. Jak jsem zminoval folii nepoužívám a problém žádný nemám ;)
iPhone 3G 8GB


Obrázek
Obrázek

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

Za vyšší cenu neprodáš ani sebelépe vypadající iPhone. Jejich ceny v bazarech klesají již na 6000 za první generaci, vypadající jako nový.

jablickar

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od jablickar »

Beavers: Cena iPhone neklesa tak rychle, jako jinych telefonu..
viz moje pout - Iphone koupen za 7, prodan za 9.. iPhone 3G 8gb koupen dotovany za 6, prodan za 8,5.. iPhone 3G 16gb koupen novy za 8k.. ocekavam, ze ho i v lete aspon za 8k prodam, kdyz bude vypadat jako novy.. vsak taky na nej bude pres rok zaruka.. a budu si moci koupit zase novou generaci.. :)

Po tech telefonech se vzdycky zaprasilo a verim tomu, ze u spoustu lidi zapusobi vice inzerat "Telefon jako novy, byla na nem od prvniho dne folie" nez "Telefon lehce poskrabany, ale jinak plne funkcni".. aspon na me takovyto inzerat pusobi lepe a verim, ze to tak ma vetsina lidi.. pokud mi chces tvrdit opak, tak ok, tobe to je jedno, to beru.. ale hodne lidi to ma myslim tak jak ja a to jsou ti lide, co jsou za pouzity telefon ochotni dat vice, kdyz je v perfektnim stavu..

EDIT: O ten iPhone 2G se s tebou nehadam.. ted uz kazdy chce 3G telefon.. jenze novy iPhone novou technologii dat neprinese a bude vetsine stacit.. vsak i pri uvedeni 3Gcka se stary prodaval za 9k.. A ani jsem nic takoveho nepsal.. jen jsem napsal, ktery z tech dvou inzeratu zni lepe a u ktereho tak mohu ocekavat vyssi prihozy na aukru..
Naposledy upravil(a) jablickar dne čtv úno 12, 2009 3:16 pm, celkem upraveno 2 x.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

OT: A já ti říkám, že ceny iP klesají tak, jak jsem napsal a u nás v Liberci se po nich nepráší, jsou to už poměrně ležáky. O iP přestává být zájem. Na trh přicházejí nové a nové modely a hlavně jsou pro velkou část uživatelů přístupnější díky tomu, že nejsou závislé až tak na počítačích, anebo se chovají jako flash disky, mají sloty pro paměťové karty a jsou tak pro většinu zákazníků použitelnější. iP je fenomén, ale bez počítače s ním nikdo nic nezmůže. Jakýkoliv jiný telefon napojí u kohokoliv na PC a nemá problém s přenosem jakýchkoliv dat. V nejhorším použije paměťovou kartu. Nechci tím iP hanět, sám jej mám také, ale nadšení z něho mezi lidmi již vyprchává.

jirkus

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od jirkus »

Lepit fólii na skleněný display je podle mne nesmysl.
Ale protože máme demokracii, dodavatelé fólií jsou spokojení a fóliovníci utrácejí pouze své peníze, tak je to vlastně v pořádku. :)

Cezar

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Cezar »

K ochraným foliím:

Mám iPhone asi rok. Od začátku si sním hraje moje roční dítě, které ho používá jako předmět jenž je pořeba zahodit co možná nejdále. Za ten rok každodenního otloukání o zem není na přední straně skla ani škrábanec. Na zádi si jich všimnete jen při pozornějším pohledu.

Při běžném provozu nemáte šanci to sklo poškrábat. A dětem na hraní ho fakt nedávejte :)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Beavers »

Půjčovat ročnímu dítěti iPhone, byť je opatřen fólií, pokládám za nerozum (toho dospělého), protože když se dočítám, že s ním švihne o zem, tak se mi nedělá dobře. Co nářků zde bylo okolo jediného pádu iP na zem, kdy se sice nerozbilo nebo nepoškrábalo sklo, ale došlo k jiným závadám, jako odpojení vnitřních přípojek pro sluchátka, kameru apod. Tím chci říci, že docela riskuješ. Nemáte doma něco jiného, s čím by mohlo batole bez obav mlátit o zem?

Cezar

Re: Máte na iPhonu fólii?

Příspěvek od Cezar »

Jen jsem chtěl na názorném příkladu ukázat co vše tento telefon vydrží.

Na hraní mu ho nikdo nedává. On si ho bere sám. :)

Odpovědět