iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

fajnman

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Příspěvek od fajnman »

kapsicku bych nedoporucoval, nechrani rohy, spadne ti a mas tam oderek, znam to.. ja jsme spise priznivcem pruhlednych pozder, zajimave nabizi sony.

Ondris

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Příspěvek od Ondris »

Zdravím, já si koupil Cozip kryt a fólii a jsme maximálně spokojený..Jemné pogumování neklouže,nezakrývá žádné konektory,nepřidává na velikosti a sedí perfektně.. 500 i s poštovným je super investice.

drol

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Příspěvek od drol »

Zdravím, celkem by mě zajímalo, jestli někdo máte zkušenosti se sluchátkama Griffin TuneBuds. Líbí se mi na nich, že nepřijdu o mikrofon a dálkový ovládání muziky... a nemusim nic rozebírat ani pájet. Nejsem nějak extra velkej audiofil a proto základní otázka ... JE V KVALITĚ REPRODUKCE poznat nějaký rozdíl oproti klasickým originálním peckám ???

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Příspěvek od drsny »

mam je a jsem s nima spokojenej. jedine, co mi malinko vadi, je ze je ten kabel trosku tuhy diky textilnimu opleteni. aj rovnez nejsem zadny audiofil ;-) a jsou cerne, coz se mi k iphone libi

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Příspěvek od Pantani »

Nezkoušel někdo to originální Applový sluchátko k iPhone? Někdo se tu po něm sháněl (už nevím kde). Jen jsem chtěl tak trochu varovat - když jsem tu po něm tenkrát viděl sháňku, něco jsem si o něm přečetl z reakcí majitelů na http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore.woa/wo/StoreReentry.wo?productLearnMore=MA817LL/A
a podle těch reakcí tam to vypadá, že to u applu odflákli. Někdo doporučoval místo toho Jabra BT2040. Má někdo nějaký zkušenosti?
Je to teda jen na baterku, takže nabíjet normálně se to nedá... :(
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19662
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Příspěvek od rony »

recencia na proporta puzdro.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Příspěvek od ava »

mě se to moc nelíbi...a ta barva :?:
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

ELEMENT

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Příspěvek od ELEMENT »

To: Koutas

Ja mam tohle kožené pouzdro stylu "kapsička" a musím říct že jsem maximálně spokojený.. Je tedy pravda že nechrání vrchní část telefonu ale pokud s ním zacházíš jako já velice opatrně :D ...nemůže se mu nic stát.. Pádům je třeba se holt vyvarovat. Jinak je elegantní, nezvětšuje v podstatě nijak velikost telefonu takže ideální jentak do kapsy.. :)

ilijusin

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Příspěvek od ilijusin »

nemam zmakli tento topic, takze jestli tu tohle uz je nevim, ale pridat to rozhodne chci

MM 50 iP Earphones for iPhone
Obrázek
Sennheiser, a global leader in electro acoustics, introduces the MM50 iP Stereo Headset, tailormade for the iPhone. Excellent communication capability with supreme mobile music experience.

stranka produktu

Tyto sluchatka jsem si koupil osobne v Apple store v Anglii tento tyden. Duvody pro koupi byly nasledujici:
*Sennheiser - mam s nima vyborne zkusenosti
*nahradni spunty - predtim jsem pouzival Sennheiser CX300 spolu s redukci, redukci jsem ale ztratil a aby toho nebylo malo ze sluchatek jsem ztratil "polstarek" a nahradni jsem nemohl nikde najit. Na tehle sluchatkach je super ze sou temer totozne s tema CX300 takze jsem mohl pouzit nahradni spunty od techto a tim jsem dostal par vybornych sluchatek
*doporuceni prodavace Applu (divil jsem se ze mi nedoporucil ty za 130liber...)
*moznost prepinat hudbu tlacitkem na mikrofonu

a ted ke sluchatkum samotnym:
Jsou to tzv. in-ear sluchatka, to jest ze vam hezky vklouznou do ucha a dost obstojne izoluji od vnejsiho hluku. Zvuk je jak se u Sennheiser da cekat velice dobry. Na "pecky" je to parada, ale prece jen s velkyma sluchatkama na domaci poslech se porovnavat nedaji. Pocitil jsem maly rozdil v kvalite zvuku oproti jiz zminenym CX300, pri vetsich hlasitostech nejsou tak dobre, ale porad hraji vyborne a kdyz je tam redukce vnejsich zvuku neni ani duvod to poradne "ohulit". Vcera jsem dostatecne otestoval mikrofon. A telefonuje se super, lide me slyseli paradne a ja je taky.
Tot asi vse ode me k temto sluchatkum, nakonec muzu uz jen doporucit...

X_Dancer

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Příspěvek od X_Dancer »

nevíte, kde by se dalo sehnat tohle???

http://www.rockridgesound.co.jp/product ... tml#iphone

clie

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Příspěvek od clie »

použij google a hledej iClooly, hned třetí odkaz je na nějakej shop, ale ta cena je nehorázná 8)

Odpovědět