Kabel lightning - usb kde koupit

casesik
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: čtv pro 11, 2014 11:53 pm

Re: Kabel lightning - usb kde koupit

Příspěvek od casesik »

Stejná zkušenost s lidlem kabel 150 Kč kus. Mám 6 ks a zatím všechny ok, takže maximální spokojenost.

ananas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 249
Registrován: čtv črc 29, 2010 11:17 am

Re: Kabel lightning - usb kde koupit

Příspěvek od ananas »

Ja som tiez skusil ten z lidla a pouzivam ho dokonca miesto originalneho. Pride mi pevnejsi a je aj dlhsi.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Kabel lightning - usb kde koupit

Příspěvek od Metalgirl »

jeenik píše:Me uz par kabelu takto odeslo, napr. z iWantu koupeny “original” kabel bez krabicky. Koupil jsem jich nekolik a do 2-3 mesicu prestaly slapat vsechny


Joo, to jsou ty, o kterých se tady se mnou hádali, že to jsou originály, viz. několik předchozích postů a člověk jim nevysvětlí, že to originály nejsou prostě. :D Díky za potvrzení. Jsou to ty stejné BULK kabely, které se tváří jako originál a které jsme tu výše diskutovali, ale prostě po čase odcházejí a nefungují.

Kabel lightning - usb kde koupit
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Nolf
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: pát zář 24, 2010 3:34 pm

Re: Kabel lightning - usb kde koupit

Příspěvek od Nolf »

ananas píše:Ja som tiez skusil ten z lidla a pouzivam ho dokonca miesto originalneho. Pride mi pevnejsi a je aj dlhsi.


Pro mě je pevnej až moc :)
No One Lives Forever

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Kabel lightning - usb kde koupit

Příspěvek od sharkee »

funguje ten Lidl kabel i s iTunes? U tech neoriginalu se mi stava, ze mi nechteji zalohovat do iTunes
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Nolf
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: pát zář 24, 2010 3:34 pm

Re: Kabel lightning - usb kde koupit

Příspěvek od Nolf »

Než jsem napsal minulý příspěvek tak jsem udělal zálohu přes něj do iTunes. Jinak ho mám pořád ve vypínatelné zásuvce na na nabíjení iP. Pro zálohu občas používám jinej tenčí ;-) co mi leží vedle kompu. Když si vzpomenu tak sem napíšu značku.
No One Lives Forever

Dave-Prague
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: úte dub 07, 2015 9:47 am

Re: Kabel lightning - usb kde koupit

Příspěvek od Dave-Prague »

Nabíjení nikdy od nikoho jiného než Apple! Nekupuju si mobil na to abych si koupil barevnou hudbu v tržnici!


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Kabel lightning - usb kde koupit

Příspěvek od FILIPSN007 »

Co to meleš prosím tě? :-D Já mám za nějakých 250kč Adata, pletený a používám už přes rok.

Občas to chce u toho nakupování přemýšlet. Nejdražší neznamená vždy nejlepší. :-)

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Kabel lightning - usb kde koupit

Příspěvek od pistak »

Mam 2 metrovy vraj original apple normalne z obchodu, a stalo sa mi uz 4-5x ze tel signalizoval nabijanie ale vobec sa nenabijal. Tak som kupil z aliexpress klasicky micro usb kabel 150cm, napojil som apple lighting adapter a funguje perfektne :) a naviac je potiahnuty nejakym opletom, a celkovo posobi robusnejsie ako ten apple. A dlzku som navolil 150cm co je uplne idealne :)

(A preco som kupil micro usb a nie rovno lighting? Pretoze bol podstatne lacnejsi, a naviac tym apple adapterom mam aspon istotu ze mi nenapise ze nepouzivam original kabel)

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Kabel lightning - usb kde koupit

Příspěvek od Lipon »

kupoval jsem normální 2m Premiumcord za pár stovek a víc jak rok a půl funguje bez problémů

Tonek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: ned úno 13, 2011 11:22 am

Re: Kabel lightning - usb kde koupit

Příspěvek od Tonek »

Nemáte někdo zkušenost s lightning kabelem značky Ugreen? Na Ali stojí kolem 6 dolarů. Měl jsem doposud od nich microUSB a v pohodě, ale s novým Xkem řeším záložní lightning.

zizkin
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: stř pro 03, 2014 10:06 pm

Re: Kabel lightning - usb kde koupit

Příspěvek od zizkin »

Ugreen vrele doporučuji!! Funguje jak Data-sync, tak i napájení. Mám asi 5ks a naprostá spokojenost. Chlubí se, ze maji i MFI.

Odpovědět