Po resetu iPhone pouze recovery mod - řešení ?

Odpovědět
sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Po resetu iPhone pouze recovery mod - řešení ?

Příspěvek od sasaj »

//spachal: původní název 'recovery'

hoj mam problem kdyz iphona vypnu uplne nebo se mi vypne baterie tak kdzy ten iphone pak spustim tak mi to skoci vzdy do RESTORE mode (taky ten mode jako kdyz jsem to odblokovaval proste tam mam USB cabel a CD a nekdy i jablko) a proste pokazde musim k PC a pres iPHUC napsat

Kód: Vybrat vše

cmd setenv auto-boot true
cmd saveenv
cmd fsboot
exit


jinak proste ten iphone nejde :(( ja jako me by to nevadilo psat kdyz to jinak nejde ale jde mi o to kdyz budu treba na dovolene nekde a iphone se mi totalne vybije tak kdyz ho pak nabiju tak ho nespustim :(( jde to nejak? diky

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

to opravdu nikdo nevi? pac me to docela stve :(

v3li

restart

Příspěvek od v3li »

Tak to nedrž tak dlouho ne? Prostě jen přidrž hold+home a hned jak ti zmizí obrazovka tak to pustˇ mě to žádný problémy nedělá...

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

a kdyz se mi vybije baterka tak co? chytraku

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

No, hadam ze asi nejlepsi bude backup a kompletni restore, nejlepe s prehranim celeho fw, ne? :)

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

no budu muset no :( nastesti tu budu mit v utery turbosim takze se rovnou zeptam abych nezakladal novej topic mam ted IPOD TOUCH udelanej takze kdyz bud uchtit udelat iphone otb 1.1.2 tak mam udelat completne celej unlock znova od zacatku nebo staci od kroku 2.6
http://spravodaj.madaj.net/view.php/200 ... ple-iphone

Vel
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: čtv lis 22, 2007 11:08 am

Příspěvek od Vel »

Stalo se mi taky. Kdyz jsem udelal downgrade na 1.1.1 Nijak to neslo rozbehnout, Jakmile jsem upgradoval 2x na 1.1.2, tak se to rozbehlo. Nevim, proc se recovery mod neodstranil pri restartu napoprve, ale na podruhe uz to fungovalo normalne.
:?

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

no hodil jsem tam 1.1.2 a ts a ted mi to jede v pohode zkus misto iphuce tam dat ibrick

Ronaldokk

Příspěvek od Ronaldokk »

PLS HELPPPP podrzel sem podle iphone triku na jejich strankach pro restart iphonu hold+home a pri spusteni ze mi zobrazuje recovery menu a che to pripojit k itunes a vse obnovit. Jak se zabvim recovery menu??? PLS

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

nainstaluj si na pc ibrick

Ronaldokk

Příspěvek od Ronaldokk »

sasaj píše:nainstaluj si na pc ibrick


Ano, mam. Co snim dal??? Jsem uplny zacatecnik.

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

koukni se u tohodle navodu na KROK 5

http://www.iphone.cz/?text=281-postup-o ... -3-preklad

Ronaldokk

Příspěvek od Ronaldokk »

Woow mockrat dekuji, spadl mi kamen ze srdce

Ronaldokk

Příspěvek od Ronaldokk »

PLS help, pri zapnuti founa mi to hodi hlasku neco o Edit Home Screen, podtim je tlacitko Dismiss, ale nejde nic vic delat vse se hned sekne a dostanu se pouze do recovery menu. PLS co ted???

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Tohle jsi nemohl provést jen restartem, co jsi do iPhonu instaloval, něco co jsi s ním dělal než se ti tohle stalo,, tvé příspěvky výše jsem četl, napiš co jsi dělal ještě před tím..





.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Ronaldokk

Příspěvek od Ronaldokk »

Julek píše:Tohle jsi nemohl provést jen restartem, co jsi do iPhonu instaloval, něco co jsi s ním dělal než se ti tohle stalo,, tvé příspěvky výše jsem četl, napiš co jsi dělal ještě před tím..


Je mozne ze to udelala naka palikace na zmenu vzhledu, par sem jich instaloval ale restartoval sem to po delsi dobe.

j.starek

Re:

Příspěvek od j.starek »

Ronaldokk píše:
Julek píše:Tohle jsi nemohl provést jen restartem, co jsi do iPhonu instaloval, něco co jsi s ním dělal než se ti tohle stalo,, tvé příspěvky výše jsem četl, napiš co jsi dělal ještě před tím..


Je mozne ze to udelala naka palikace na zmenu vzhledu, par sem jich instaloval ale restartoval sem to po delsi dobe.


Me se to stalo take. Instaloval jsem dock, par levelu do iphysic, a ceskou zasobu pro T9. A pak to zacalo ... neustale se restartuje.

carolco

Re: Po resetu iPhone pouze recovery mod - řešení ?

Příspěvek od carolco »

ahojte, vedeli by ste mi prosim vas poradit s tymto?: instaloval som nejake softy a iphone uplne zamrzol. par minut som ho nechal tak, ze sa snad spamata, nestalo sa nic. skusal som tlacit home aj power, nereagoval. urobil som tvrdy restart cez power + home - objavilo sa jablko a po chvile aj ten znamy blikajuci kruzok, ktory sa z casu na cas zasekol, ale vysledok znovu ziaden. itunes mi nevie iphone detekovat, som z toho dost zufaly, mam tu hracku ani nie dva dni a nerad by som o nu takto skoro prisiel :-) vopred vdaka za kazdu radu.

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Po resetu iPhone pouze recovery mod - řešení ?

Příspěvek od spachal_tmp »

Reset pomoci iPhuc nebo iBrickr. Pokud by se restore moc opakoval i po dalsim resetu, pak pouzit totok: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=13&t=2237

carolco

Re: Po resetu iPhone pouze recovery mod - řešení ?

Příspěvek od carolco »

problem je ale v tom, ze mi ani itunes, ani ibrickr nevie detekovat iphone ako pripojeny. ziaden recovery mod nenabehne, na displeji je cely cas (az do uplneho vybitia) iba jablko s tym blikajucim kruzkom (ktory sa z casu na cas zasekne). nic dalsieho sa nedeje :-(

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Po resetu iPhone pouze recovery mod - řešení ?

Příspěvek od spachal_tmp »

Pak tedy DFU mod > restore a odblokovani.

carolco

Re: Po resetu iPhone pouze recovery mod - řešení ?

Příspěvek od carolco »

dakujem za pomoc, podarilo sa mi to vyriesit takto - tvrdy restart, t.j. power + home (ktory vsak nikdy predtym nedobehol do konca), nasledne vypnut telefon cez power, podrzat home a pripojit kabel. po tomto vedel itunes detekovat iphone, spustil som restore, natiahol sa novy firmware a potom som iphone odblokoval cez ziphone. zabralo a funguje :-) este raz dik za pomoc.

Odpovědět