Citlivost wifi antény v iPhone ?

Odpovědět
hannawald

Citlivost wifi antény v iPhone ?

Příspěvek od hannawald »

//spachal: původní název 'citlivost wifi'

Ahoj vsem,

chtel bych se zeptat uzivatelu, jak je na tom iphone s prijmem wi-fi signalu. Chtel bych ho pouzivat hodne na internet, mam moznost pripojeni pres wifi doma zdarma, ale signal neni z nejsilnejsich.

Diky moc za zkusenosti,

O.

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Příspěvek od Bodl99 »

Tak je to jenom muj nazor, ale myslim si ze iphone ma dobrou antenu, protoze ted pisu s iphonu pres wifi a signal mam docela dobrej a to muj starej smartphone se na tom samem miste nechytal.

hannawald

...

Příspěvek od hannawald »

diky moc, ma jeste nekdo podobne zkusenosti? je to pro me asi nejdulezitejsi info pro rozhodnuti, nebot chci iphone pouzivat hodne na internet...safari prohlizec je pry vybornej, tak jeste ten signal:o)

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

Ahoj, já mám stejnou zkušenost. Tam kde se můj winmobile přístroj nechytá, nebo jen velmi ztěžka, funguje iPhone bez problémů. Já ho taky používám hodně na net, protože safari je super. Mohu tedy jen doporučit.

treidcz

Příspěvek od treidcz »

To samy citlovost wifi je na dost dobre urovni ..

Doporucuju

Tomáš

Příspěvek od Tomáš »

Ta sama zkušenost, kde se moje E90 nechytá iPhone bez problemu.

Kozak Lukas

Příspěvek od Kozak Lukas »

Chci se zeptat iPhone kupuju s 90procent kvuli wifi jestli muzete nekdo objastnit mi jak dobre je wifi se srovnani s laptopen o kolik je slapsi nebo jak to je??? dikec

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

rekl bych, ze citlivost wifi je lepsi nez u beznych pda, ale na notebook se nechyta.

Kozak Lukas

Příspěvek od Kozak Lukas »

nevite nahodou nekdo jak bych si mohl pomoct abych dosilil lepsi citlivosti???? protoze na lyptopu chytam dve nezab. site ale mam min. signal a chci to same pouzivat s iphone.

frolish
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte říj 30, 2007 4:40 pm

antena

Příspěvek od frolish »

Jednoduse. Otevres iPhone a na vystup wifi anteny pripajis wxterni smerovou antenu :P

captainVax

Příspěvek od captainVax »

musim řict ,že zatim tam,kde se chytal muj notebook ,tak se chytl i iphone.. takže všechna čest

JoU
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 268
Registrován: sob lis 17, 2007 2:18 pm

Příspěvek od JoU »

Tak já se taky přidám - Asus P535 vs. iPhone - iPhone vyhrává na plné čáře :D

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Take potvrzuji, mam nb Toshibu s opravdu vybornou a nadprumernou antenou (tribodovou) a iPhone ma signal jen o malo horsi, tj. vice nez dobry vykon. Zatim jsem nic s lepsim signalem pro wifi v ruce asi nemel (z 'handheld' zarizeni) a ze mne tech zarizeni uz rukama par proslo :) ..

Vel
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: čtv lis 22, 2007 11:08 am

Příspěvek od Vel »

Tohle je taky trochu dano tim, ze v USA maji trochu benevolentnejsi "vyhlasku" co se tyce vykonu bezdratovych modulu. Napr AP meli v tovarnim nastaveni vyzarovaci vykon az o 50% vyssi nez stejne AP urcene pro Evropu. Stejne je to i s notebooky. Mel jsem 2 stejne sony vaio notebooky, evropska verze mela daleko mensi vykon. Samozrejme, ze se da pomoci flashe nebo utilit vykon dostat nahoru. IMHO je to stejne i u iphonu.

Sedy

...

Příspěvek od Sedy »

No já musím musím říct že ve srovnání s mým notebookem mám Acer se mi bohužel Iphone nechytá... mám doma malou anténku jen na pokrytí domu a když se chci připojit s Iphonem v obýváku kde mám s notebookem skoro plný signál s Iphonem si neškrtnu...

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Mimochodem, nema nekdo poneti kde sehnat vyzarovaci grafy a hodnoty wlan anteny v iPhone? Bud spatne hledam (pravdepodobné), nebo nikde nic neni ..

jakubroz

iphone

Příspěvek od jakubroz »

na tohle je dobrá aplikace istumbler.
na netu je, tak hledej.

highwayking

Příspěvek od highwayking »

Pokud vím tak iStumbler ale není pro iPhone... nebo ano? nic takového jsem nenašel...

jakubroz

iphone

Příspěvek od jakubroz »

je.
Je jak pro normální Mac OS X tak i pro iphone.Hodně aplikací pro iphone bylo ke stažení na této stránce http://www.modmyiphone.com/nativeapps/the-list/
a mezi těma aplikacema byla i istumbler, jenže už asi 3 dny ta stránka nefunguje.

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Nejde mi o nastavovani vykonu ci sledovani APcek (prepokladam ze uvadena aplikace je obdobou netstumbleru pro PC), jde mi o vyzarovaci grafy ve vertikalni a horizontalni poloze, pro priklad treba neco takoveho (sterbinovka):
Obrázek

krypto

Re: Citlivost wifi antény v iPhone ?

Příspěvek od krypto »

HTC Diamond má lepší signal než iphone

pacholek

Re: Citlivost wifi antény v iPhone ?

Příspěvek od pacholek »

tak to sem mel nahodou moznost taky zkusit a signal z HTC sice porad ukazoval lepsi kvalitu ale jakmile jsme od routeru odchazeli tak HTC se odpojil prvni ;)

sony123
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte srp 19, 2008 9:30 am

Re: Citlivost wifi antény v iPhone ?

Příspěvek od sony123 »

Nevisielate si niekto wifi signál z notebooku,lebo ja by som to chcel tak spraviť ale neviem aký to bude mať dosah,hadám to bude stačiť nadvor,aby sa aj iphone 3G chytal.

pacholek

Re: Citlivost wifi antény v iPhone ?

Příspěvek od pacholek »

to propojeni se jmenuje ad-hoc a zjistis dosah jedine tak ze to vyzkousis notebooky maji ruzne silne wifi, a taky ma kazdy jinak daleko zahradu :D

Odpovědět