Vrzání plastu

Odpovědět
ikaktus

Vrzání plastu

Příspěvek od ikaktus »

Myslíte, že je normální? Mám bílýho iPhona a když jej někdy beru do ruky divně plastově to v něm zalupe. Zkrátka plastovej zvuk: zavrzání, zapraskání nebo zacvakání. Je mi jasný, že plast je plast. Nikde jsem ale na netu na podobný "úkaz" nenarazil. Ale docela mě to štve. Onen zadní plastový kryt lícuje a není nikde povolenej drží perfektně. Jsem jen přecitlivělej a dělá to i vám všem nebo to dělá jen mě?

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Re: Vrzání plastu

Příspěvek od Bodl99 »

Já mam ten samý typ, ale problém s vrzáním nemam. Dokonce se ani naštěstí nedělají žádné prasklinky, kterých jsem se bál. Tak doufam, že kvalita vydrží i nadále. A pokuď je to nepříjemný praskání, tak bych doporučil reklamovat. Hodně štěstí.

ikaktus

Re: Vrzání plastu

Příspěvek od ikaktus »

Takže když telefon malinko více zmáčkneš, tak nikdy nevydá ani hlásku, plast je skutečně pevný na 100%? Já bych to vůbec neřešil, ale jen je mi divné, že každý 3G v tomto vychvaluje - jak je "nevrzací". Co jsem měl HTC atd. vždy ty plasty když se zmáčkly malinko zavrzaly. A proto mě o to více zarazilo, že by někdo zplodil "nevrzací" plast. Každá umělá hmota když se "pressne" tak zapracuje ne? Jestli je ale ten plast na 3G opravdu dokonale "nevrzací", tak potom bych to asi fakt reklamoval.

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Re: Vrzání plastu

Příspěvek od Bodl99 »

Teď jsem to zkoušel a nic mi nevrže, tak asi budeš muset zkusit reklamaci.

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Vrzání plastu

Příspěvek od terry »

Opravdu ti tento topic přijde jako novinka? Mě tedy ne. Chvilku přemýšlej, než něco někam napíšeš.

Přesouvám.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

kbenes

Re: Vrzání plastu

Příspěvek od kbenes »

iP 3G bilej, zadne vrzani ani prasklinky v plastu (tuk tuk na drevo)

Odpovědět