Benchmark

Odpovědět
MacJirik
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 27, 2019 2:17 pm

Benchmark

Příspěvek od MacJirik »

Ahoj, co jsem se dočetl na různých recenzích, tak by mělo být XS v grafickém čipu rychlejší než X. Našel jsem ale výsledky GFX Benchmarku jak u A11, tak i u A12. Ve výsledcích mezi X a XS není markantní rozdíl. Jak je to možné ? Očekával jsem extrémní nárůst. Zaslané foto přikládám.
Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Benchmark

Příspěvek od rony »

nie nie je. Ved je to vcelku obvykle, ze susediace modely iPhone zasa az taky narast nemaju. Samotne X je dnes nesmierne postacujuce az naddimenzovane. Normalne. Neries.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

MacJirik
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 27, 2019 2:17 pm

Re: Benchmark

Příspěvek od MacJirik »

Aha, já právě čekal ten 50% nárůst výkonu v GPU oproti X.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Benchmark

Příspěvek od pegas »

Na benchmark se vykašli, to je dobrý jen na to, aby se výrobci čipů poměřovali, kdo ho má nejvýkonnější a pak toho náležitě marketingově využili. V normální, ale u X i extrémní zátěži ti žádný výkon chybět nebude, to se neboj.

MacJirik
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 27, 2019 2:17 pm

Re: Benchmark

Příspěvek od MacJirik »

Stáhnul jsem hru Oddworld: New n Tasty. Mám iPhone X a hra se po 10 minutách laguje, prvních 10 minut je to OK. Detaily mám nastavené na vysoké, protože si myslím, že by to X mělo zvládnout. Když hraju Autosport: Grid nebo PUBG tak na vysoké detaily běží obě hry parádně. Má někdo zkušenosti s Oddworld?

Odpovědět