iPhone X - problem s volanim

Odpovědět
Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

iPhone X - problem s volanim

Příspěvek od Renik »

Ahojte, skusim sa spytat tu. Uz asi 2-3 tyzdne mam problem s iPhone X. Nahodne sa mi stava, ze si vsimnem, ze nemam 4G. Vidim sice silu signalu, ale nemozem nikam volat a nikto sa nevie dovolat mne. Pomoze az ked zapnem a vypnem airplane. Vacsinou si to vsimnem ked s niekym telefonujem, o par minut chcem telefonovat zas a uz vidim, ze 4G nemam. Ide o miesta kde bezne 4G mam.
iOS posledny oficialny, skusal som aj resetovat nastavenie siete. Hard reset som este nerobil, zatial sa mi do toho nejak extra nechce...
V telekome problem zevraj nie je, v mojej SIMke tiez nie. Pisal som aj na apple podporu, ale nikto mi zatial poriadne neporadil.

Tipujem to na problem, mozno nekompatibilitu iPhone - VoLTE?

Nestretol sa s tym niekto?

Dik
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - problem s volanim

Příspěvek od rony »

skor by som tipoval, ze to suvisi s vecami, ktore ta nenapadli zmienit: operator, konkretne miesta (BTS), ich obsadenost. Priznaky totiz hovoria skor naozaj to, ze nie je kapacita na uskutocnenie LTE prenosov.

Potvrdis si to konzultaciou s operatorom alebo skusis prepnut na 3G a potom uvidis, ci sa hovory zlepsia.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iPhone X - problem s volanim

Příspěvek od iTukan »

Tak VoLTE vypni a nech 4G jen na data...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: iPhone X - problem s volanim

Příspěvek od Jirka_S »

VoLTE mám vypnuté všude, připadá mi, že mám často lepší signál, rozdíl v kvalitě hovoru prakticky nepoznám.

Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

Re: iPhone X - problem s volanim

Příspěvek od Renik »

Vypol som 4G pre hovory, tak uvidim ci to pomoze. Snad sa to raz zlepsi no
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone X - problem s volanim

Příspěvek od jeenik »

Určitě vypnout VoLTE, mě to způsobovalo výpadky v hovoru.

Odpovědět