iPhone XR - výdrž baterie

Odpovědět
Gugiamara
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 30, 2018 10:52 pm

iPhone XR - výdrž baterie

Příspěvek od Gugiamara »

Zdravím, jsou tu nějací majitelé iPhonu XR? Jak jste na tom s vydrží baterie? Já jsem během asi tři týdnu porovnával s iPhonem 7 a iPhonem XS a žádný velký rozdíl jsem nezaznamenal, spis jsou výsledky horší. Mám vadný kus nebo je to normální? V recenzích píší o 7-8 hodinách screen time - to nedám ani náhodou.

Díky moc za jakýkoliv postřeh.

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: iPhone XR - výdrž baterie

Příspěvek od FILIPSN007 »

Ahoj,
hodně záleží na tom, jakým způsobem iPhone používáš. Ty hodnoty co píšeš jsou skoro jako z laboratorních podmínek. Každý má v mobilu jiné aplikace. Některé z nich provádějí synchronizaci na pozadí. To může být příčina toho, proč nedosahuješ stejných výsledků.

Pokud ti iPhone při tvém běžném používání vydrží celý den a ještě máš třeba rezervu 20%, tak to neřeš. Já jsem na to při svém prvním iPhonu hleděl stejně jako ty, a furt jsem zkoušel nějak tu výdrž prodloužit.

Pokud ti iPhone vydrží nabitý půl dne, tak můžeš začít pomalu zjišťovat co ti žere baterku, jaké aplikace mají povolený běh na pozadí, a které mají přístup k GPS. To je základ. Pokud ti to nepomůže, můžeš zkusit přehrát systém přes DFU.

Já mám teď na XS celkem slušnou výdrž, iPhone 7 Plus mi vždy k večeru hlásil okolo 35%, teď mám okolo 50%. Ale zase je to dáno tím jak ten mobil používáme.

Gugiamara
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 30, 2018 10:52 pm

Re: iPhone XR - výdrž baterie

Příspěvek od Gugiamara »

Díky za příspěvek. To s tím používáním chápu. Spíš jsem se asi nechal namlsat těmi všemi recenzemi, které hovořili o naprosto nejlepší baterii v iPhonu všech dob. Jako v Idle režimu je to vážně držák. Ale jakmile se začne používat, má úplně totožnou (určitě ne větší) výdrž jako třeba ten XS nebo iP7. Jeden den při běžném používání vydrží, to zas jo.

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iPhone XR - výdrž baterie

Příspěvek od Saddako »

No nevím. Mám neustále puštěná data, BT (ne vždy připojený), WiFi (připojené doma i v práci) a vydržím 3 dny. Je v tom samozřejmě nějaké volání, něco na webu, něco na facebooku, focení a prohlížení fotek, atpd. Hry na telefonu nehraju.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Odpovědět