Iphone 7 - slabsi zvuk reproduktoru

Odpovědět
2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Iphone 7 - slabsi zvuk reproduktoru

Příspěvek od 2L8 »

Ahojte, odkedy vysiel iPhone 7, hned na zaciatku som si ho kupil a ked prisiel brat z Ameriky, tak jeho iPhone 7 ma ovela hlasitejsi zvuk nez moj, nerozumiem tomu. A nebol vobec zapchaty ani nic take. Co s tym? Aj zvonenie ide slabsie.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Iphone 7 - slabsi zvuk reproduktoru

Příspěvek od Dave »

Nevím zda-li to může mít souvislost, ale v EU je nařízená jiná regulace zvuku než v USA. Takže to může být i tím. Zkusil bych tebou to porovnat s někým kdo ho má z EU trhu, nejlépe z českého :)
Popřípadě ho zašli na reklamaci, že telefon v porovnání s druhým stejným modelem hrajě slabě.

Edit: aha tak co jsem koukal, tak ta regulace se týkala kdysi jen appky Music.
Zkus to poslat na reklamaci, to uděláš nejlépe :)
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Iphone 7 - slabsi zvuk reproduktoru

Příspěvek od mirmo80 »

Metalgirl v nejakom vlakne pisala, ze pri castom hlasnom pocuvani hudby, sa repraky mozu “vybehat” - poskodit. Nie je to tvoj pripad?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Iphone 7 - slabsi zvuk reproduktoru

Příspěvek od rony »

nemas nejaky obal? nedas nam obrazok nastavenia zvuku? je tam totiz prepinac, ktory obmedzuje hlasitost...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Iphone 7 - slabsi zvuk reproduktoru

Příspěvek od 2L8 »

Ahojte, praveze nemam obal a vycistil som aj otvory vsetko je to trosku lepsie, ale nie je to take hlasite ako brativ iPhone z Ameriky :) rony aky prepinac myslis? ten co je na tu redukciu sumu ci?
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Iphone 7 - slabsi zvuk reproduktoru

Příspěvek od mrzic »

Já už reproduktor měnil u 2 iPhonů. Prostě byl hodně potichu, skoro jsem neslyšel hovor. Po výměně vše v pořádku.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Odpovědět