iPhone X - chlup/prach na čočce fotoaprátu

Odpovědět
lucellu
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 15, 2018 7:39 pm

iPhone X - chlup/prach na čočce fotoaprátu

Příspěvek od lucellu »

Zdravím,

mám pár dnů nový iPhone X (kupovaný v eshopu Datartu), přesto, že jsem telefon po rozbalení dobře prohlédla (a zdál se mi bez vad), o tři dny později jsem objevila na čočce fotoaparátu poměrně velký chlup. Na fotkách se to (zatím) neprojevilo, ale myslím, že jakmile by se ta nečistota pohnula více do centra čočky, problém to začít dělat může.
Četla jsem na různých zahraničních fórech, že s tím má problém více lidí. Řešili byste to teď (ikdyž se to na fotkách neprojevuje), nebo v momentě kdy to bude vidět na fotkách?
Pokud byste to řešili nyní, dali byste telefon na reklamaci? Je šance, že mi v Datartu dají rovnou nový kus, nebo pošlou telefon do servisu, kde to vyčistí? Nebo byste raději využili 14-denní lhůtu na odstoupení od smlouvy? Máte s tímto někdo zkušenosti?

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - chlup/prach na čočce fotoaprátu

Příspěvek od mike-biker »

Měl jsem podobný případ, telefon jsem 3x reklamoval, načež jsem odstoupil od smlouvy.
Zastávám názor, že za tu cenu nesmí mít ani sebemenší chybičku. Takže vrátit a vyměnit.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone X - chlup/prach na čočce fotoaprátu

Příspěvek od Metalgirl »

Jestli máš nákup do 14 dní, ihned vrať na odstup a vrácení pěněz, nečekej. Takhle budeš mít nejrychleji nový kus.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Odpovědět