Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od FILIPSN007 »

Ej.Kej.Ej. píše:Teraz neviem, či mám závidieť autorovi tohto vlákna, alebo ho ľutovať, že v živote neurobil väčšiu chybu, ako keď skúsil android. Chválabohu, že nemá každý podobnú potrebu vyplakávať....


Určitě mě lituj, nedokážeš si ani představit co to pro mě znamenalo. Málem jsem kvůli tomu i do práce přestal chodit, ale to bude spíš tím, že nezvonil budík. :ROFL:

Teď trochu vážně, myslíš, že jsem se sem přišel vybrečet, nebo mě tak nějak napadlo, že by to mohlo pobavit? :) Je to napsané záměrně tak, aby to určitý typ lidí vytáčelo a ten druhý zase bavilo. Stranu sis evidentně vybral. :beer:
Naposledy upravil(a) FILIPSN007 dne sob úno 03, 2018 10:03 am, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od rony »

:-) a ono to funguje na te konvi. :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Ej.Kej.Ej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát črc 12, 2013 4:17 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od Ej.Kej.Ej. »

FILIPSN007 píše: Málem jsem kvůli tomu i do práce přestal chodit...

Keď vstaneš ráno bez budíka, tak pol dňa rozmýšľaš, či nedáš výpoveď? :ROFL:
Nie je nutné sa urážať, ako malý chlapec. Sú to predsa len mobilné telefóny, ale snáď ťa už podobné životné chyby v živote nepostihnú.
Teší ma, že si v jabku našiel pokoj pre svoju dušu a týmto príspevkom aj pre svoje ego.
Možno by si ho mohlo skopírovať aj na dajaké Android fórum :)

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od FILIPSN007 »

To není třeba, dávat to na Android forum, stačí bohatě pár uživatelů jako jsi ty. :)

Samo sebou, takový typ článku je dost subjektivní, a odráží se v něm určitým způsobem má osobnost. Prostě jsem měl potřebu se k tomu vyjádřit, ale koukej jak perfektní téma to vlastně je. Kolik lidí se na to podívalo a kolik lidí ještě přispěje. Zakládat téma o které ani Rony omylem nezavadí nemá smysl. Takže pravdu hledej někde na půlce cesty.

The truth is out there.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od rony »

JE to dobre napisany prispevok, dobry sloh. Len preco sa tolko ludia snazite o vynucovanie si objektivity v cisto subjektivnom zanri... A ak uz to robite, tak to skuste v rovnakej forme a nemotajte do toho suche tabulkove fakty. :-)

Este aj Filipsnova poznamka o vypovedi ked nedokaze byt pochopena ako vtipna poznamka a je kvalifikovana ako urazanie sa, tak uz je na mieste asi znova povedat, ze ten filipsnov sloh je vtipna historka. Nie recenzia. Takze reagovat na nu vazne mienenym vyzadovanim objektivnych faktov, to len tomu pridava na zabave :-)

Na Android fore by sa strhol shitstorm. Mylim sa? :-) tu to zvladli 2-3 spravodlivi za rovnost OS, tak tam? :-) Mykli by plecom a sli dalej? :-) ani tu sa to nepodarilo :-)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Dave-Prague
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: úte dub 07, 2015 9:47 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od Dave-Prague »

No já jsem si četl “své” přechody z iPhonu na Huawei P8 iPhone 5s, Microsoft 640, pak zase iPhone 6, pak zase Android Xioami redmi note 4, chvíli fajn, ale pak je to stejné. Nefunkční. Pořad mi androidisti vtloukaji do hlavy Custom a další blbosti. Mě to nebaví! Já chci funkční přístroj s aplikacemi. A teď mám 7plus 256 Jet Black. Ach. :-) sice Apple už nedolaďuje, moc grafiky. Ale šlape to. Ma par much, ale vezmu, prehraju a je to. Záloha sms bude za chvíli další plus proč iOS. A k androidu už NiKDy. To si raději pořídil starý Passport od BlackBerry a aplikace nebudu používat. A zvyknou si na papír.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

Maxx
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: ned pro 03, 2017 6:56 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od Maxx »

jumbo78, naprostý souhlas.
Mě Android fungoval, byl jsem u Androida od začátků, a musím říct, nebyl to úplně ideální systém, ale docela rychle dospěl.

Moje osobní zkušenost je ta, že musíte mít prostě asi štěstí na kus a model, pak máte vyhráno. A nejlepší je také, pokud je okolo tel. komunita na XDA, kde je i root, pro případ, že by výrobce po pár letech zařízl další verzi Androidu, což se stává často, i když aktualizace i nadále chodí....

Mě se např moc líbila a fungovala v poslední "době" skvěle LG G3 a pak Galaxy A3 2017. Samozřejmě předtím jsem měl mrtě jiných androidů a některé kusy byly vážně na hození o zem a zanevření navždy na Androida... ale pak přišla třeba skvělá Xperia Z ultra :-) a další, které stály za to!

No a ještě, pokud se vám telefon nějak se*re, jak psal uživatel/zakladatel příspěvku, tak jednoznačně chtějte jiný kus, protože se mi zdá, že to co tazatel popisuje je "klasika štěstí na šmejd" - vyměnit za jiný kus.

troch OT: iOS jsem si také pořídil ze zvědavosti a líbí se mi oba systémy a oba je mám rád. Taky je to skoro JEDINÝ malý telefon!!!! moc jich není jen iPhone SEčka, pak 7,8, pak z "novějších" droidů Samsung A3 2017, Sony Xperia XZ1 compact, a to je asi všechno... Takže mylý mobil rychlý s dobrým foťákem = iPhone, asi fakt jednoznačně a to říkám jako někdo, kdo Apple vůbec nemusel! Hlavně tedy kvůli lidem "Aplistům" co všude cpali, jak je Android na ho*vno a pomlouvali a taky nadávali do socek atd. atd. až jsem si málem ten iPhone díky pár jedincům, co mi ho chtěli prodat skoro nekoupil (jak byli povýšení).... ale zkousl jsem to, zatlačil ego a snažil se nad to povznést, protože jsem opravdu chtěl iOS vyzkoušet. Přece jen být u Androidu od začátku až dodnes je nuda, tak jsem chtěl zkusit i jiný svět a potom co zařízli/odpískali Ubuntu Phone (zrovna když jsem si ho chtěl pořídit, jakožto velký fanoušek GNU/Linuxu), tak jasná volba byla iOS :-)

vormen
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: ned pro 25, 2016 11:29 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od vormen »

mám iphone 7 a koupil jsem k němu Honor 8, abych mohl používat android pay než tu bude,jestli vůbec, apple pay a musím uznat, že ten tenlefon šlape perfektně. sice ho používám jenom měsíc, ale celkově je svižnější než ip7. foťák venku lepší H8, při horším světle ip7. zvuk celkově lepší iphone a hlavně nikdy se nestane, že by vypadl signál u BT sluchátek, na Honoru to vypadává občas .

Odpovědět