iPhone X - nefunkční FaceID

Odpovědět
Hammy
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: ned srp 15, 2010 12:29 pm

iPhone X - nefunkční FaceID

Příspěvek od Hammy »

Zdravím,

potřeboval bych poradit. Včera jsem si koupil iPhone X, ale prostě mi nejde naskenovat tvář. u Nastavení nového faceID mi to Napíše: umístěte tvář do rámečku.. potom by mělo následovat to natáčení hlavy. Ale po umístění tváře do rámečku se nic neděje a jen mi to píše že mám telefon posunout níž, nebo výš, ale nic víc. Zkoušel jsem to u známého na tf. a u něj mi to šlo hned. Nevíte co by to mohlo být? zkoušel jsem vypnutí, restart, vše. Nic nejde. Na netu jsem našel video, kde to borcovi dělá úplně to samé a vkomentářích vidím, že těch lidí je spousta. Je to na reklamaci kvůli vadnému softwaru?
Díky za rady

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=00YyEKGI40w[/youtube]
Obrázek iPhone 6 Plus 64GB Obrázek
Obrázek MacBook Air 13 2016"Obrázek

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone X - nefunkční FaceID

Příspěvek od mirmo80 »

Ak nepomoze standard tj. vsetky mozne resety, restart alebo uplna obnova tak urcite reklamacia. V tvojom pripade by som vyskusal pripojit k iTunes, nechat obnovit zariadenie a ak to ani potom nepojde tak reklamuj.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Hammy
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: ned srp 15, 2010 12:29 pm

Re: iPhone X - nefunkční FaceID

Příspěvek od Hammy »

teď jsem si právě všiml, že i když dám ve fotoaparátu portrét a dám selfie kameru tak mi to taky bliká jak vzteklé že oddalte iphone, přibližte a pořád to bliká, takže asi nejspíš reklamace, že?
Obrázek iPhone 6 Plus 64GB Obrázek
Obrázek MacBook Air 13 2016"Obrázek

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone X - nefunkční FaceID

Příspěvek od mirmo80 »

Ak nezaberie co pisem vyssie tak urcite ano.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - nefunkční FaceID

Příspěvek od Julek »

Postup je praktický stejný, nic jiného vymyslet nelze, DFU, čistý iOS, když to nezabere (pokus o odstranění případné softwarové chyby) tak reklamace, protože to je něco se železem uvnitř.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Odpovědět