Dva stejné iPhony, různý počet cyklů ale opačná kapacita

Odpovědět
XdeO
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 18, 2017 10:49 pm

Dva stejné iPhony, různý počet cyklů ale opačná kapacita

Příspěvek od XdeO »

Ahoj mám dotaz,
jak je možné následující:

Mám dva iPhony 7 128Gb, přibližně stejně staré. Jeden má za sebou 273 cyklů a stav baterie (dle appek) má 94% kapacitu, druhý má za sebou 243 ckyů a stav baterie má 90% kapacitu.

Jak je to možné? Teoreticky vzato by to mělo být naopak, ne? Mám na ten s 90% kapacitou ještě měsíc záruku u Applu, nevztahuje se asi na to reklamace, že? Nebo je tento stav baterie v pořádku? Děkuji moc

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Dva stejné iPhony, různý počet cyklů ale opačná kapacita

Příspěvek od mike-biker »

To je oboje v pořádku. Záleží kolikrát na stylu nabíjení, jak se podařilo baterii vyrobit atd.
Syn měl baterku v iPhone 4 s více jak 1.000 cykly a 96%.
Já jsem měl iPhone s 300 cykly a baterka byla na 88%. A to jsem se o něj příkladně staral. :(
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Dva stejné iPhony, různý počet cyklů ale opačná kapacita

Příspěvek od mirmo80 »

A akou apkou si to zistoval?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

XdeO
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 18, 2017 10:49 pm

Re: Dva stejné iPhony, různý počet cyklů ale opačná kapacita

Příspěvek od XdeO »

Jeden program je coconoutBattery a druhý iMazing, každopádně je fakt, že neznám historii těchto mobilů tedy to jak uživatel s nimi zacházel (nabíjení) jsou z druhé ruky, to je riziko to je fakt, ale posuďte sami, zda je v pořádku toto: v 11:45 kupován - provedena vymazání starých dat a profilu, aktivace iphonu a nového uživatel, poté sufování stahování dat, seznamování se atd, v 22:00 8 % baterie, je to fakt tak vklud? Mám prostě pocit, že 6S se tak ychle nevybíjelo, ale to nemá iOS111, to je fakt, no nevím.

PS Psal jsem to už jednou, ale nevím, jak to tu pořádně funguje, zda musí každý post schvalovat admin, tak to tu možná bude duplicitně
Nebude, první jsem ti neschválil, ale příště už to tak nedělej, přiděláváš nám jedině práci. Vždy čekej na schválení. Beavers.

Odpovědět