iPhone X - reakce a zkušenosti

Odpovědět
pavelblackberry
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 06, 2017 5:18 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od pavelblackberry »

Tony1: jde to v pohode, spodni hrana na malicek a iPX oprit o ukazovacek, prostrednicek a prstenicek. No a palcem konat...

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Niekde som cital ze priatelky a manzelky budu mat radost ked ich partner bude vlastnit iPhone X kedze musi prstami ovladat rozmanite gesta ;)
Pardon za OT no nedalo mi.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od bedo. »

Jak som išiel včera okolo Auparku, tak som sa zastavil pozrieť iPX naživo. Prvý dojem vcelku ok, rozmery na dnešnú dobu v pohode, kvalita spracovania môže byť, nenašiel som na prvý pohľad žiadne nedostatky. Displej asi zatiaľ najlepší Amoled, aký som videl, ale ja nemám rád tie hyperkontrastné a hyperfarebné, tak asi zato. Ovládanie gestami povedal by som bez problémov, asi by som si zvykol veľmi rýchlo. Rohaté výbežky vpredu, ani vypuklina na foťákoch vzadu sa mi nepáčili. Wow efekt sa nedostavil. Tak asi toľko.

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od gulii »

Už to je nějaký pátek, co mám Xko a absolutně nejvíce mě irituje jedna SW blbina... a to, když člověk pošle na konci zprávy smajlíka, tak klávesnice zakryje půlku textu + stav zda je doručeno/přečteno. Když zpráva konči normálním znakem z klávesnice, tak je vše vidět. Taková blbost no... ale mohli by s tím kucí něco udělat.

dusbic
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 07, 2010 8:46 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od dusbic »

Tak za me k iPhonu X. Prvni dojem wow efekt tak na 50% prechazel jsem ze 7ky. Je tezsi takze jsem si musel chvilku zvykat. Displey na prvni pohled taky zadna velka zmena ale po vyladeni a pohrani si s
podsvicenim je oled super. Cim dele ho pouzivam tim vic se mi libi, supr velkej displey a face id funguje dobre a svizne, home buton vubec nechybi spis naopak myslim ze apple zase udelal krok vpred pred konkurenci. Je to jako z apple watch nejdriv rozpaky jestli je vyuzijete a pozdeji bez nich neudelate ani ranu. Xko je takova skrmena sedmicka nabusena tim nejlepsim co apple ma. Objednano z apple store 27.10 9:15 puvodni dodani 27.11-4.12 ale dorazil o tyden driv.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

gratulace, užívej, je to super zařízení :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

smoldik
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1082
Registrován: ned čer 21, 2009 7:10 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od smoldik »

Zkušenosti po 5 dnech užívání: přecházel jsem z iPhone 6 a často se mi stávalo, že i s mírně spoceným palcem mi prostě Touch ID nefungovalo. Od Face ID jsem proto očekával hodně a musím říct, že očekávání naplnil. Funguje to naprosto skvěle, rychle a bezproblémově.

Home button mi vůbec nechybí, spíš naopak, gesto je super. Ještě lepší je přepínání aplikací pomocí přejíždění ze strany na stranu po spodní části displeje. To je naprosto neuvěřitelně produktivní gesto.

Velikost telefonu je ideální. Vyhovuje mi, že je telefon i poměrně těžký. Na velikost displeje si ještě zvykám, oproti iPhone 6 se mi hůř ovládá jednou rukou, ale veskrze jsou pocity pozitivní.

Výdrž baterie je oproti iPhone 6 podstatně lepší.
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Podľa mňa Apple optimalizuje iOS len v prospech nových zariadení, aby jednoducho bol dopyt po nových zariadeniach. Do toho spadá aj batéria.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Jako na tomhle asi něco bude, na Xku vše běhá 100%

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Ja som naopak čítal od pár ľudí, že iP8 sa im zdal viac optimalizovaný a svižnejší ako iPX.
Čo však nevyvracia vetu od Serwo-a :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Ináč, tiež som rozmýšľal nad iPX, ale to iba kvôli problémom s iOS 11 a baterkou. Ináč si v pohode vystačím s iP7. A keby som nemal problémy s baterkou na 6S, tak mám dnes ten. To bol jediný dôvod výmeny za iP7 (v podstate ani neviem, v čom sú rozdielne) A ak podobne jednajú aj ostatní jedinci, tak si Apple môže mydliť ruky.

X-ko som si už ošahal, no že by na mňa spravilo nejaký extra dojem, nemôžem povedať. Ale každopádne mi je viac po chuti jeho menej konzervatívny dizajn ako napríklad taký iP8, čo je v podstate od iP6 stále rovnaký telefón. Podľa mňa bol dizajnovo najlepší 4S. Na X-ku sa mi ale páči, že je relatívne ťažký. Ak by som si mal však vybrať, tak by som šiel do Galaxy S8. Aj to zvažujem, no mám dosť vecí na cloude a som lenivý si zvykať na nový systém. Keby som nemal MBP, tak asi by som do toho Samsungu šiel.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

Tip pre zdravych paranoikom, platny ale aj pre TouchID.

Ak sa bojite, ze vam v spanku odcitaju tvar alebo prst, tak mozete rychlo telefonu prikazat, aby najblizsie otvorenie malo vynutene vlozenie PIN.

Na iPhone X stlacte 5x power button.

Ostatne dni som videl par pripadov ludi, ktorym sa niekto snazil dostat do telefonu opakovanym vkladanim PIN. Aj ked po xtom pokuse je uz interval medzi vkladanim stvrthodina a nakoniec az hodina, tak niektori ludia cely ten cas nemaju telefon pod kontrolou. Dajte si pozor, ak mate nastavene zablokovanie a vymazanie telefonu, tak rozhodne si zalohujte obsah telefonu. Ale este lepsie, drzte si telefon pod kontrolou. Aj ked sa chcete Xinou pochvalit, majte ho na ociach a najlepsie ani by som ho nikomu nedal do ruk :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Leonko »

Tak počas spánku by malo byť FaceID ešte oveľa bezpečnejšie nie? Keďže sa na telefón človek musí aj pozerať s otvorenými očami (ak tu teda nieje niekto kto by si tu featurku vypínal). Pochybujem žeby mi niekto zdvíhal obidve viečka :D :D

rony píše:Ostatne dni som videl par pripadov ludi, ktorym sa niekto snazil dostat do telefonu
viac info? ako kolegom v robote? či v reštike z druhého stolu? :D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

Tu na fore, v FB skupine.

Preco by sa mal niekto pokusat o FaceID, ked len tuknem a mozem vlozit pinkod?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Leonko »

Šak ty si začal
rony píše:Ak sa bojite, ze vam v spanku odcitaju tvar alebo prst


rony píše:Preco by sa mal niekto pokusat o FaceID, ked len tuknem a mozem vlozit pinkod?
Šak keď ho vieš len ty tak ostatným to načo bude platné skúšať ?

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Veď aj popri TID sa dá odomknúť kódom.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

s dostatkom casu bez znalosti kodu tam potukam co chcem a vysledok je to, co pisem. problem ;)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Leonko »

serwo píše:Veď aj popri TID sa dá odomknúť kódom.
to sme zase u toho istého, kód vieš aj tak iba ty ... Veď ked máš vypnuté vymazanie telefónu tak je mi vieš jak úplne jedno, kto mi tam čo bude klikať?

Ja len vravím že počas spánku (keď už zachádzame do takýchto extrémnych situácii) je FaceID podľa mňa oveľa bezpečnejšie, lebo pre úspešné odomknutie potrebuješ sken tváre kedy na telefón pozeráš s otvorenými očami. Pri TID ti len priložia prst a dovidenia.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

@Leonko
Ja som apeloval na ronyho, keď písal, že načo sa pokúšať o scan tváre, keď sa dá telefón odomknúť aj kódom. Pochopil som to tak, že tým myslel, že iba X sa dá odomknúť kódom.

Samozrejme, s každou biometriou je tu paralelne aj možnosť kódu. Myslím, že sa PIN ani nedá vypnúť, pokiaľ je biometrická ochrana aktívna. Ale tak je jasné, že keď niekto kód nevie, tak sa pokúša odomknúť telefón práve biometriou. Pochybujem, že niekto sa dostane kódom niekomu do telefónu len tak náhodne. Ak áno, tak určite odpozeraním kódu, no to je chyba samotného užívateľa.

Mne sa napríklad stalo veľakrát buď to v dave, v obchode, dosť často v kine, že niekto predomnou/podomnou si kódom odomkol telefón a pre mňa by tak nebol problém sa doňho dostať.

Ja som v tomto dosť paranoidný, takže sa vždy obzriem, či niekto nečíha a skontrolujem aj kamery v okolí, aby ma nezaznamenali, keď potrebujem nejaké heslo niekde naťukať.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

moja pointa je nie v lusknuti pinu ale vo vytroleni majitela, ak mam dost casu, proste nahodne natukavam az kym sa telefon nedostane do stavu, ze nasleduje jeho nastavene zmazanie alebo minimalne majitela vytrolim cakanim hodinu. chcel som upozornit, aby nenechavali telefon v cudzich rukach. aj ked mam faceid, touchid, vzdy ide vkladat pin.

takisto ak mal niekto v ruke moj iX, neotvaram ho cez fID ale pinom (nech si nezapamata cudziu tvar).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Leonko »

rony píše:takisto ak mal niekto v ruke moj iX, neotvaram ho cez fID ale pinom (nech si nezapamata cudziu tvar).

no práve naopak mladý pán,...

... ak niekto cudzí skúšal odomknúť iPhone X cez FaceID a následne to po zlom overení vypýtalo PIN, tak ten NEZADÁVAŤ, ale USPAŤ telefón a až tak odomknúť telefón cez FaceID - už cez tvár majiteľa. Tak bude práve telefón pri skenovaní overovať znova iba tvár ktorú ma naskenovanú od majiteľa.
... práveže keď po zlom overení FaceID zadáš PIN, tak telefón to berie, že sa ho snažil odomknúť majiteľ (pretože bol následne odomknutý cez PIN ktorý vie len majiteľ) a telefón sa naučí spoločné znaky tváre z predošlého skenu - nie majiteľa telefón.

... dneska perlíš Rony, ako fakt ... :oops:

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ladin »

Tak mam treti den X, prechazel jsem ze 7 a zatim je to takove rozpacite... Plusy: fakt se mi libi designove, na velkem displeji se mnohem lepe cte, mnohem lepsi repro a super fotak - hlavne zoom a portret Minusy: tezsi a vetsi cili potize pri onehand ovladani, u FID jsem musel vypnout pozornost na oci protoze nebere ani jedny moje slun bryle, pocitove se ios mnohem vice skube a trha nez na 7 - srovnavani vedle sebe. Mam ho pujceny do pondeli tak jsem zvedav jestli me to presvedci si ho koupit nebo zustanu u 7/8.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Já tedy za sebe musím říct, že Vám nezávidím ty problémy s rychlostí, mě vždy apple fungovalo bez chyb, bez žrání baterky bez záseků a podobně a to vždy obnovuji ze zálohy řádově od 5tky, nikdy jsem neměl čistý tel, vždy obnovím starý ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

Leonko píše:
rony píše:takisto ak mal niekto v ruke moj iX, neotvaram ho cez fID ale pinom (nech si nezapamata cudziu tvar).

no práve naopak mladý pán,...

... dneska perlíš Rony, ako fakt ... :oops:


to bolo pisane vecer? tak je to jasne.

myslel som to tak, ako pises, s cielom, aby si nepamatal cudziu tvar, to som ale v zatvorke napisal. to predtym je zmatocne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Ej.Kej.Ej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát črc 12, 2013 4:17 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ej.Kej.Ej. »

Celkom fajn porovnania


Zobrazit video na http://youtu.be/E1besnW-Oww
Kód do fóra: [youtube]E1besnW-Oww[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

a ešte jedno


Zobrazit video na http://youtu.be/2fGXDFiFBhg
Kód do fóra: [youtube]2fGXDFiFBhg[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Paráda. Pôjdem si ošahať a vyskúšať ten OnePlus 5T. Keď bude dobrý, rovno zoberiem 2 kusy, jeden aj pre frajerku a nasilu jej ho nanútim. Keď už bude kúpený, tak hádam mi ho nevráti. Aspoň nemusím už rozmýšľať nad vianočným darčekom. Vďaka za tip

Ej.Kej.Ej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát črc 12, 2013 4:17 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ej.Kej.Ej. »

Nevyzerá to vôbec zlé veru, len škoda, že je to také veľké. Ale to je pre mňa aj iPhone X.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Proč mě šíleně naštval iPhone X?

Příspěvek od rony »

iPhone X je telefon, který vyvolává emoce, zájem veřejnosti a hlavně médií. Když najdete něco, co na něm nefunguje, budete slavní, i když jste z Vietnamu či Indie. Když se ho zastanete, sesypou se na vás nadávky, urážky a osočování. Jedni ho vychvalují do nebe, druzí zavrhují jako „totálnu k****nu“. Nemohu se na to dívat a musím vám říct upřímnou a celou pravdu. Z iPhonu X jsem fakt naštvaný!

via Proč mě šíleně naštval iPhone X?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ladin »

Přátelé, vy co máte Xko, a měli jste třeba 7 nebo 6S, přijde Vám běh systému na X "buttery smooth" podobně jako na 7/6S nebo je to horší...mě přijde že to více škube... :-/

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

pride mi to normalne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Milhaus65
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: sob úno 23, 2008 9:28 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Milhaus65 »

Mám X ko 2 dny, přechod z 7 plus.
FaceID mě překvapilo, že rozpozná i z úhlu pohledu který jsem nečekal.
Zatím vše OK ale na 2 věci se chci zeptat.

-Občas cca jednou denně se při doteku displaye objeví bílá obrazovka bez hodin, textu, dělalo mi to i na 7 plus, mám podezření že to zpusobuje zpřístupnění/zvětšení poklep 3 prsty, občas se mi stalo, že při vytahování z kapsy se sam spustil obdělník s lupou.
vypnul jsem a uvidím. Je na to jiné řešení než restart abych zase měl hodiny a text?
- dá se změnit barva textu , který je po stáhnutí z vrchu dolů kde jsou % baterie?
mám světlejší tapetu a světlý text je špatně vidět
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB

Max87
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 398
Registrován: stř črc 14, 2010 12:05 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Max87 »

Ladin píše:Přátelé, vy co máte Xko, a měli jste třeba 7 nebo 6S, přijde Vám běh systému na X "buttery smooth" podobně jako na 7/6S nebo je to horší...mě přijde že to více škube... :-/

Prechadzal som zo 6S a je to uplne plynule, bez problemov...
- iPhone X 256GB, iOS 11.1.2
- iPhone 6S 64GB iOS 11.1.2(dev)
- iPhone 5 32GB, iOS 10.3.3(dev)
- MacBook Pro 13,3", late 2011, macOS Sierra 10.12.6

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

Milhaus65 píše:mám světlejší tapetu a světlý text je špatně vidět


poznamka: pre OLED je setrnejsia tmavsia tapeta. :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

polom
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: stř dub 02, 2008 6:13 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od polom »

Zdravím, mám iphone X 14 dnů mám ho v silikonovém pouzdru a dneska koukám, že nerezový rámeček nese známky jemného poškrábání. Dáse to nějak rozleštit nebo je to nermální, že se ten nerez poškrábe tak rychle ?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

tohle byl důvod přoč jsem vyjíměčně šel so tmavé verze, ano poškrábat se to může, stejně jako ocelové AW, vem to leštidlem na ocel a chromy, ale nějakou jemnou pastu, ale až po čase ... te'd je to asi zbytečný. Já Xko minimalně jednou za 4-4 z pouzdra vydnám a vše vyčistím

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

polom
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: stř dub 02, 2008 6:13 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od polom »

Právě proto že mám AW taky celo nerez tak jsem chtěl mít stejnou verzi. Nejdříve to zkusím na pásku od AW a uvidím. Díky moc za radu. :)

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Zaujímavé. A to sa tu hovorí o kvalitnom spracovaní iPX...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

prekrosta ludia to je nerezova lestena ocel, apple nevynajde nezoskrabatelny lesteny ocelovy povrch kvalitnejsi ako trebars na telach hodin.vsetky taketo povrchy tym trpia tak tu nefantaziruj. kazdy majitel hodin to vie.

je to to iste ako skuvinat nad kvalitou Lamba, ze sa mu po mesiaci na laku objavuju vlasenky.

museli by ti ram vyrobit z diamantu.

amaterske lestenie pomoze ale vzdy je lepsie vyhnut sa hlbokym sramom, lebo pri lesteni to prezenies a len to viac rozdrbes.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od shimie »

polom píše:Zdravím, mám iphone X 14 dnů mám ho v silikonovém pouzdru a dneska koukám, že nerezový rámeček nese známky jemného poškrábání. Dáse to nějak rozleštit nebo je to nermální, že se ten nerez poškrábe tak rychle ?


Mal som tento problem uz pri dvoch starsich iphonoch. Robia to vacsinou tie lacne silikonove, tvrdsie puzdra za 1 usd. Za kryt sa ti casom dostane prach, necistoty a v kominacii s puzdrom je to ako smirgel. Ani na jednom iphone sa mi to uz nepodarilo vylestit. Moja zena ma na iphone 6 original apple kozene puzdro, nosi ho tam uz tri roky a iP je ako novy.

Inak vzdy objenavam viac roznych obalov a nechavam si co sedi a vyzera najlepsie. Ak niekto chce lacne silikonove puzdro, odporucam toto, sedi ako rit na serbel, nikde neodstava a je celkom makke, mam cierne:
https://www.ebay.com/itm/Ultra-Thin-Sof ... 2749.l2649

Este mam objenane taketo:
https://www.ebay.com/itm/Genuine-Origin ... tUP8usTpXw
Ma filcove vnutro, cize by to malo eliminovat skrabance, je to proste fake original puzdra a oproti originalu by tam nemal byt skoro ziadny rozdiel, aspon podla recenzii.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

shimke dik, ten silicon som objednal a mam objednane aj biele original takze konecne porovnam.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět