iPhone X - reakce a zkušenosti

Odpovědět
Alda.1
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: čtv črc 30, 2015 8:45 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Alda.1 »

Například LG uvádí životnost svých OLED panelů přes 100.000 hodin, což by při "svícení" 10 hodin denně bylo asi 27 let :D

Ale realita u mobilů může být jiná, tak mě to zajímá :)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Ale ty asi myslis oled panely pri tv. Navyse ta zivotnost neznamna ze panel po 100000 hod. zhasne ale ze jeho jas klesne pod 50 %. Svieti tvoj mobil takmer nonstop? Ak nie tak by som to neriesil.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od bedo. »

Osobne si nemyslím, že by sa "vypálil" celý displej, ale môžu sa časom objaviť miesta s rozdielnym jasom. Je to vlastnosť OLED technológie, podobne ako predtým u CRT, či plazmy.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

No ten jas klesne komplet. Ale to si uzivatel uvedomi az ked porovna svoje zariadenie s novym. Tak isto sa mozu vypalit body resp. obrazky ktore dlho staticky svietia - toto vidno na vystavenych oled/amoled telefonoch. A rovnako moze casom nastat problem so spravnym zobrazovanim farieb, pretoze kazda farba (rgb) ma roznu zivotnost. Myslim ze modra ma najkratsiu takze obrazovka zacina zobrazovat tusim viac do fialova.
Ale ako pisem vyssie. Toto vsetko sa tyka najma telky pretoze ta bezi v uplne inom rezime ako mobil. Neriesil by som to.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

vzhledem k tomu že o tovím prd, tohle bylo zajímavé počtení :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

hurrican
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: ned dub 04, 2010 4:11 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od hurrican »

Taktiež ma to zaujímalo ohľadne oled. Chcem ísť do X-iny ale čoho sa najviac obávam tak moje staré 6s som používal často ako GPS tak ci je X vhodná ako GPS (kde svieti dlhšie rovnaký obraz). Ale asi to aj tak risknem. A myslite ze ked sa časom vypali nejaký obraz ze sa to da normálne reklamovať ? Dik

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Ak sa to stane veľmi rýchlo (Viď podobný problém u Google Pixel2), určite. Ale tesne pred koncom záruky by som sa na to nespoliehal.
Lenže ono to pravdepodobne nespoznáš. To by fakt musela byť vada a náhle sa niečo muselo stať.
Tiež sú toto všetko špekulácie. iPhone X sa predáva krátko - a má síce OLED display - ale unikátne applom zmenený. Čiže skúsesnoti nie sú ešte žiadne konkrétne.
Ale nebal by som sa. Ja roky používam plazmu a nič. Užívam si lepší obraz. A do nového TV idem tiež do OLED.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

fana1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 27, 2008 6:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od fana1 »

fana1 píše:Jak vám prosím funguje ztišení vyzvánění při pohledu a "nezhasínání" displeje při koukání na něj?

Mě se zvuk vyzvánění ztlumí i v případě, když se na displej podívá kdokoliv jiný.. Notifikace se zobrazí až se na displej podívám přímo já, ale na ztlumení vyzvánění skutečně stačí, aby se podíval kdokoliv s otevřenýma očima..

A funkce, kdy se nemá ztlumit podsvícení displeje v době, kdy se na něj dívám, tak ta asi nefunguje vůbec, protože displej normálně po chvíli ztlumí podsvit a za chvilku zhasne úplně. A můžu na něj koukat jak chci :)


Nikdo nema stejný postřeh, zda se mu to chová stejne? Diky moc :)

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

Moje poznatky:
- ztlumení vyzvánění - proč by to mělo reagovat jen na majitelovo FaceID? I s TouchID telefon mohl zvednout nebo ztlumit někdo jiný. Mě to takto vyhovuje a neměnil bych.
- neztlumení mi funguje, ale musím občas mrknout. :-D
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Milhaus65
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: sob úno 23, 2008 9:28 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Milhaus65 »

Na iPhone X mě i po update na 11.2 stále zlobí nepravidelné mizení hodin po odemčení tel.. Někdy i 2x denně. Předtím stačilo změnit velikost písma a bylo ok, teď ne , jen restart.
11.2 to měla odstranit. Dělá to někomu ?
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB

back1
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 10, 2017 11:27 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od back1 »

Rád bych se zeptal, zdá se mi, že iPhone X fotí hůře než předchozí iPhone 7.
V detailu fotky jsem zjistil, že fotky z iPhone 7 mají velikost 3024x4032 s 72dpi a fotky z iPhone X mají polovinu tedy 1536x2048 s 72 dpi viz obrázek
Obrázek

Nevíte někdo v čem je problém?
Díky

pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od pablo666 »

Back1 - pravdepodobne to máš na iPhone X fotené vo formáte HEIF (trochu si o tom počítaj :good: )čo spôsobuje tú polovičnú velkost a iphone 7 fotí vo formáte JPEG :wink:
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

casesik
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: čtv pro 11, 2014 11:53 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od casesik »

Tak tím to rozhodně nebude i 7 fotí do heifu.

pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od pablo666 »

Ale môžu byt rozdielne nastavenia pre kameru iPhone 7 a iPhone X :wink:
A tým sú aj fotky rozdielne :wink:
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

Fotím do HEIF a velikost je 3024x4032. Otázkou je, jak to z toho telefonu dostává...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

casesik: a nejaka appka na exif data hovori co? Ako to vyzera ked to pozeras este v mobile?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

back1
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 10, 2017 11:27 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od back1 »

iTukan: Vytahuji to klasicky oboje z iCloudu.

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mookie »

pablo666 píše:Back1 - pravdepodobne to máš na iPhone X fotené vo formáte HEIF (trochu si o tom počítaj :good: )čo spôsobuje tú polovičnú velkost a iphone 7 fotí vo formáte JPEG :wink:


o polovinu menší velikostí HEIFu se myslí ta datová, ne fyzická (pixelová)

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Tak koukám, že electroworld Čestlice 1ks iP X 256 Gb skladem, možno rezervovat. Tak pražáci kdo bude 1.?

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Zdravím. Spomínali sa tu kryty. Ja som zatiaľ pre seba kupoval len Spigen - transparentný silikónový. Frajerke som zasa kúpil Spigen - kožený, ale po niekoľkých mesiacoch sa zošúchala farba. Taktiež som jej kúpil raz v iStores (alebo čo to je v Paládiu) a ten sa do roka olúpal. Tak som chcel vedieť, či sú tie z Apple store kvalitnejšie. Mám konkrétne teraz záujem o ten farebný silikónový, tak som chcel vedieť, aký veľký je rozdiel medzi tým appláckym a tým z eBay - možno otázka na Ronyho, ak teda máš už k dispozícii oba. Dík.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

Ten z eBay je len na ceste a nemyslim,ze tento rok dojde.

Kozeny som mal uz na 6splus a uprimne, v lete ked sa potia ruky som ho nikdy nemal,
chapem ho ako kryt na zimu.

Mam pre zmenu cerveny leather na Xinu, je vyborne spracovany.
Par dni mam biely silikon a ten je fakt luxusny. Uz to slovo silikon je skoro nespravne lebo ked kupim bezny silikon z ebay, tak je to na hony rozdiel.

Cakam teda na obal, ktory sa vydava za kopiu applackeho silikonu, uvidime, moc tomu nedavam, ale dufam, ze bude aspon na urovni obstojnej cinskej obaloviny.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Tak objednám ten silikón z Apple. Nakoniec som včera frajerke kúpil k Vianociam X-ko. Ale nakoľko ma Apple už dlho serie, tak ja ešte počkám, jak bude spokojná, pohrám sa s ním tiež a uvidím, či do neho pôjdem.

Ešte som zabudol sa spýtať. Je pravda, že bezdrátová nabíjačka nadmerne opotrebováva batériu?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

Tazko povedat, neviem preco by mala.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Leonko »

Inak ak sa ešte niekto pamatá ako Alza naťahovala ľudí s dodávkami iphonu X, tak tie čo mali byť pre ľudí 2.12 (úplne maličký počet ale nejaké dostal) budú až začiatkom budúceho roku :D Ja už som kúpil inde ale tú objednávku ešte držím schválne kedy dôjde, a potom im to zruším :twisted:

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

rony píše:Tazko povedat, neviem preco by mala.
No niekde tu na fóre som to čítal. Myslím, že niekde bola samostatná téma - bezdrátové nabíjačky - a tam to bolo spomínané.

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

Co sa tyka bezdrotoveho nabijania, myslim, ze to bolo spajane s tym, ze sa telefon viac prehrieva, a nadmerne teplo skodi baterke. Ci to je ale pravda, a ci to vytvorene teplo je fakt nezanedbatelne, to uz netusim.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

okej, takze to, co viem o li-ion a pod. baterkach je, ze ma v sebe cidlo, ktore prave na zaklade teploty odhaduje, kedy je baterka _nabita_ a vtedy cielene odpaja napajanie. Hlavny dovod je, ze pri prebiti by takato baterka explodovala. Z tohto len odvodzujem, ze ak by aj bezdrotove nabijanie predcasne prehrialo baterku, tak tato sa vypne a prestane sa dobijat.

Teraz uz len predpokladam, ze QI standard znamena aj to, ze komunikuje s nabijanym zariadenim a podlozka nie je trvaly "varic" ale tiez sa vypne, ked ju zariadenie nepotrebuje.

To su len moje dohady. To je zdroj mjich tvrdeni.

No niekde na fore by si mohol dohladat, nech tu v dalsej vlne nesiris nejake skomolene interpretacie. tj. ak nieco tvrdis, vzdy s tym priznaj zdroj :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Bl4de »

Tak bohuzel i na me prisla smula, telefon me prisel 16.11. Vcera jsem menil kryt a prisel na to ze ve fotaku jsou 4 smitka prachu a to na 100% nebylo po koupi. Zavolal jsem na apple store(jeste ze jsem nekupoval jinde) samozrejme jsem sdelil ze nechci zadny refurbished a operator rekl, vidim ze mate telefon skoro mesic, ale berte to od nas jako vanocni darek, kuryr zitra u vas vyzvedne telefon a 19.12. vam prijde uplne novy! Tomu rikam zajem o zakaznika. Pro zajimavost jsem volal do iOpravny a Alzy se stejnym problemem a sdelili me, ze se to musi poslat do Holandska a pote dostanu refurbished. Jen pro info, ze je lepsi vse brat pres apple store online, uz nekolikrat se mi to vyplatilo.
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Tak hodně štěstí na nový kus. Jen pro info, zatím jsem neviděl ani jeden kus, který by alespoň v jedné čočce něco neměl :( když to není velké zrnko prachu tak už to neřeším, na kvalitu fotek to nemá vliv.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Do pytle už toho nechte, vždycky když někdo napíše něco takového čumím na mobil jestli to nemám taky tak :D

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Bl4de »

trminek píše:Tak hodně štěstí na nový kus. Jen pro info, zatím jsem neviděl ani jeden kus, který by alespoň v jedné čočce něco neměl :( když to není velké zrnko prachu tak už to neřeším, na kvalitu fotek to nemá vliv.


Já jsem se divil, proč mám fotky jemně rozostřené a pak jsem zjistil smítko v horním foťáku o velikosti cca 3mm, to jsem si řekl, že si nenechám líbil v telefonu za 35k.

PS: Vytáhnul jsem starý iPhone 6S a už dnes potřetí nabíjím, už se mi vrať Xko, celodenní výdrž baterie je pro mě primární :)
Držte mi palce, ať dostanu lepší kousek.
Když Vám chodí nové iPhony X, tak jsou to z první vlny a nebo už chodí novější? Já měl u všech kamarádu výroba 25.10. Zjišťuji přes iMazing
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Leonko »

Julek píše:Do pytle už toho nechte, vždycky když někdo napíše něco takového čumím na mobil jestli to nemám taky tak :D

a máš? :D

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Pojďme si to říct na rovinu. Buď je člověk puntičkář a pak musí mít velké štěstí na kus nebo je to člověk kterému to je celkem jedno.
Já osobně patřím do první kategorie, ale s tím že postupně musím ze svých nároků slevovat, protože bych si nový telefon a ani ipad již koupit nemohl.
Jen tak pro srandu:
1. iphone X který jsem koupil v iStyle měl na zadní čočce foťáku nějaký flek (škrábnutí) zevnitř a nešel vyleštit. Plus samozřejmě prach :)
2. který mi přišel od Apple má trochu fialový display v pravé části, prach v čočce a ještě trochu špatnou povrchovou úpravu hrany kovového rámečku.
A už to neřeším a používám ho.
3. kousek který jsem objednával pro kolegu mi dnes z Apple přišel a v hodní části měl mrtvý pixel + opět prach v čočce a poškrábaný kovový rámeček v pravém horním rohu.

Takže si to pojďme říct na rovinu, buď něco chci najít a najdu vždy nebo to nebudu řešit a užiju si dobrý pocit z nového telefonu.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

a to kazdy kus rozbalis a hned si ide kazit radost podrobnou systematickou pehliadkou pod lupou? :)))
(nepodpichujem, je to otazka)

u mna prevlada skor take, ze aha nova vec, iphone som uz mal, mam dalsi, vydrzat restore a frcime dalej.
skor sa zameriam na nove veci, kvoli comu som to kupoval. No a vzapati uz len riesim ci mam foliu alebo case.

samozrejme mimovolne sledujem ci licuje - neprijemne rozdiely zistovane hmatom. ale nejdem na to systematicky.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Já tedy naštěstí nemám žádnou z popisovaných závad, mám asi štěstí, jen mi chvilku lehounce lupal když jsem ho zmáčkl s okolí znaku na zádech (přišel jsem na to při zuřivém leštění, ty otisky jsou peklo), ale přestalo to (čert ví co to bylo).

Jinak jsem něco mezi uživatelem a puntičkářem, telefon mám z 90% na práci, nicméně souhlas telefon za takovej ranec má být perfektní :) a všichni tu víme že na pár much je boží :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

rony píše:No niekde na fore by si mohol dohladat, nech tu v dalsej vlne nesiris nejake skomolene interpretacie. tj. ak nieco tvrdis, vzdy s tym priznaj zdroj :)
Tak tu je tá téma, no nik sa k tomu nevyjadril, takže to nie je ani potvrdené, ani vyvrátené.
http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=86&t=75188

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

hej, zdroj nikde.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Napríklad tu je niečo o tom. Btw, je tu popísané niečo aj ohľadom optimálneho nabíjania batérie vzhľadom k dlhodobej výdrži.
https://www.computerworld.com/article/3229750/mobile-wireless/is-wireless-charging-bad-for-your-smartphone.html
Naposledy upravil(a) serwo dne sob pro 16, 2017 11:06 am, celkem upraveno 2 x.

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Opravdu má každý iP X prach na čočce foťáku?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

můj ne :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Odpovědět