iPhone X - reakce a zkušenosti

Odpovědět
Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Lipon »

ono jeprůhledné a průhledné
silikonové časem trochu nažloutne, to ano, ale ty z tvrdšího plastu ne

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

No já měl kombinaci silikon a tvrdší plast a také zežloutlo..

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Každé časem zežloutne, to by muselo být závodní, aby vydrželo?!
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

Mno co sa tyka toho prehrievania tak som vyskusal iphone vratit a kupit novy kus a ten sa uz neprehrieva a bezi ako ma

Polovica iphonov v Mzone sa zahrieva ze sa idu roztavit a druha polovica len mierne teply takze zaujimave mno


Kolko vam prosim vydrzi bateria na Xku?

hrubesdusan
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 223
Registrován: ned črc 18, 2010 10:01 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od hrubesdusan »

Mě vydrží v klidu dva dny, předtím iPhone 7 den a půl, ale teď nabíjím každý druhý večer. A to mám od rána do večera zapnutá data, wifi a bluetooth.
iPhone X 64 GB CZ
Macbook Air 13" Retina 2018
Watch 4 44mm
Airpods

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

mno ja neviem ci nemam zase vadnu bateriu uz som z toho na nervy

vecer o 22:00 som nabil bateriu do plna
na druhy den som zacal pouzivat : zapnute Wifi zapnute mobilne data zapnute bluetooth sparovane hodinky a sparovane beats solo 3

1 hodina denne cca hry pol hodina youtube 3 minuty telefonovania emaily displej zapnuty minimalne 3-4 hodiny pri cca polovicnom jase a cca pol hodina striemovania apple music a je vecer mam 39percent baterie a musim nabijat jelikoz na druhy den by uz som mal len cca 20 percent

je to normal?
vsade citam ze to ludom drzi dva dni ale to asi vobec nepouzivaju

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

nie oni to z nabijania davaju dole rano. ty to odpajas uz vecer,vsak? to netreba ;)

druha vec, skumaj bt zariadenia ci su bt4. to je dolezite, najma tie beats

a ta streamovana muzika a to youtube, ak to nie je cez wifi, tak uvazuj, ze mobilne data zeru daleko viac.

to je u mna aj dovod, ze na mobilnych datach nikdy nekukam video z yt a hlavne muziku mam v telefone.


koniec komcov spotrebu vidis v Nastaveniach, presne voes, co zere najviac. podla toho sa prisposob.

ja mam napr vypnute mobilne data pre konkretne appky. vypnute zistovanie polohy pre konkretne appky,
vypnuty beh na pozadi pre konkretne appky.

mam vypnute lte lebo viem,ze ak sa casto meni ikonka signalu z lte na 3g, zere to zdroje, takze mam zapnute trvale 3g.

lte zapinam vynimocne - ak fakt zivotne nutne potrebuje a niet inej moznosti a viem,ze na danim miete lte je a nebudem sa pohybovat. vo velkej vacsine pripadov sa pri pouzivani mobilnych dat nehybem -opat prepinanie cez bts je rezia na zdroje.


cele je to o uvazovani v Nastaveniach, co je len rozmar a co nutnost.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

Mno ja tieto nastavenia mam zapnute uz roky rokuce na ios a androidoch a vzdy som po celodennom pouzivani mal vecer okolo 40 percent baterky a nabijal som napriklad az rano ked som vstal

Vcera vecer som nabil telefon respektive dnes o 2 rano odpojil z nabky a rano o 8 hodine mal telefon uz len 97percent baterky

Hral som sa snim chvilu striekoval muziku 2 videa 8 minutove hra 20 minut a je 11:42 a uz mam len 79 percent baterky

Neexistuje nejaka aplikacia ktora by vedela zistit ci nieje vadna bateria?

PS: vam co to drzi 2 dni bateria tak co vsetko pouzivate?

zizkin
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: stř pro 03, 2014 10:06 pm

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od zizkin »

Nadzi:
Mam to stejne jako ty. Je to asi normální. Sice po vybalení z krabičky mi 2-3 tydny telefon vydržel déle, ale ted jsem rad, ze dam sotva den. Mam úplně vse zapnuté (DATA; polohu (vypnuta jen na par konkrétních aplikacich, kde není třeba;. BT, wifi apod; automaticky jas, true tone ON).
Telefon mi vydrží cca 5-6h aktivního používáni - fb, messenger, hry, web, 30min video serialu u oběda
Vcera jsem videl měsíc staré video na YT, kde testoval vydrz asi 6 telefonu (Note8, S8, Iphone X, OnePlus (ten novej), Mate 10 Pro) a spouštěl na nich různé app, videa a hry v různých časových úsecích (hra treba hodinu, video 2h atd..)
Iphone X vydržel 5h 14min.
Z tohoto udeje vycházím tak, že jsem na tom velmi podobne při mém využití.

Kdyz však hry vynecham a používám vazne jen na volani, sms a chat a web, tak se pred 1,5dne dostanu jak nic

Link zde: https://youtu.be/WqNL9IbcrfU



Píšu z mobilu

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

Nadzi píše:Mno ja tieto nastavenia mam zapnute uz roky rokuce na ios a androidoch a vzdy som po celodennom pouzivani mal vecer okolo 40 percent baterky a nabijal som napriklad az rano ked som vstal


skus, to, co pisem.


Nadzi píše:Vcera vecer som nabil telefon respektive dnes o 2 rano odpojil z nabky a rano o 8 hodine mal telefon uz len 97percent baterky


skus to, co pisem: pozriet uz prosim Nastavenie Bateria a konecne sem napisat, co ti teda zere tu baterku. Asi si sa pozrel, ale nic si nespomenul.


Nadzi píše:Hral som sa snim chvilu striekoval muziku 2 videa 8 minutove hra 20 minut a je 11:42 a uz mam len 79 percent baterky


a pozries uz tu statistiku spotreby baterie v Nastavenia, Bateria?

Nadzi píše:Neexistuje nejaka aplikacia ktora by vedela zistit ci nieje vadna bateria?

PS: vam co to drzi 2 dni bateria tak co vsetko pouzivate?


coconutbattery, appka pre mac a velmi pekne zobrazuje stav opotrebovanosti baterii aj iOS zariadeni. https://www.coconut-flavour.com/coconutbattery/


Pozri, ti dvojdnovi ti tiez nepovedia vsetko - v prvom rade maju relativne novy mobil s baterkou, ktoru si nevyslahali zlym pouzivanim.
potom maju kapacitne lepsie postavene pluskove verzie mobilov. Ale hlavne maju odlisne spravanie pri pouzivani. To mas ako to iste auto a jeden clovek vycerpa benzin o 200 stovky km skor ako druhy. Jeden to auto znici po troch rokoch, iny po 15tich.

Ale ten zaklad, prosim ta, otvor nam to Nastavenia, bateria a povedz nam co ti kolko spotrebuva. Toto je narocnost par minut, spravit screen.. :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

rostaxxxxx
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: ned led 28, 2018 4:14 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rostaxxxxx »

Dobrý den pánové, mám iP X jsem snim spokojený, nabíjím každý druhý až třetí den, hraju občas hry, nezahřívá se, všechno zapnuté, je to asi můj šestý iP, je na něm ios 11.2.5 a trpím lockscreen bugem kdy zmizi hodiny a vlastně uplne vsechno jen tapeta zustane .. nevi nekdo co stim ? Podle googlu tim trpi ios 11 od sameho zacatku. Nechápu proc to jeste neni opravene.

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od TheSalko »

Pozri, je tam sice bug, ale dufam ze ti to vynahradia tie stovky novych emoji.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

vyhod vsetky widgety, nechaj len tie od Apple, tie od inych vyrobcov (niektore) napr od tmob cz zrus.

pockame kym to Apple tomu tmobilu opravi - naco cakat, ze si to tmob opravi sam...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

rostaxxxxx
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: ned led 28, 2018 4:14 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rostaxxxxx »

OK vyzkousim, zrovna t-mobile widget mám

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Ahoj.

Vie niekto, prečo, keď si otvorím nejaký web v Safari, na ktorom používam prihlasovacie údaje a neodhlasujem sa, sa mi vždy zobrazí logo FID? Stáva sa to napríklad aj vtedy, keď si tú stránku otvorím (zosníma mi tvár prvýkrát), potom idem na nejaký článok a keď sa vrátim o krok späť, tak opäť mi zoskenuje tvár. Prečo to robí?

rony píše:mam vypnute lte lebo viem,ze ak sa casto meni ikonka signalu z lte na 3g, zere to zdroje, takze mam zapnute trvale 3g.
Ako sa dá vypnúť 4G? Mne to nejde.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Nadzi píše:Kolko vam prosim vydrzi bateria na Xku?


mě max, den, je mi to fuk nabíjím ho všude možně

Lidi je to TELFON, nic víc nic méně, vypnětě si FB, messenger, nevolejte, nepište na něm a nezapínejte displej a uvidíte jakou bude mít super výdrž 8)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

serwo píše:Ahoj.
Vie niekto, prečo, keď si otvorím nejaký web v Safari, na ktorom používam prihlasovacie údaje a neodhlasujem sa, sa mi vždy zobrazí logo FID? Stáva sa to napríklad aj vtedy, keď si tú stránku otvorím (zosníma mi tvár prvýkrát), potom idem na nejaký článok a keď sa vrátim o krok späť, tak opäť mi zoskenuje tvár. Prečo to robí?

klucenka na hesla. pristup do nej.

serwo píše:
rony píše:mam vypnute lte lebo viem,ze ak sa casto meni ikonka signalu z lte na 3g, zere to zdroje, takze mam zapnute trvale 3g.
Ako sa dá vypnúť 4G? Mne to nejde.


Nastavenia, Mobilne, Moznosti dat, Hlas a data > a podla operatora su tam moznosti prepinania. Moj operator ma 4g, 3g, 2g.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Jaj, no jasné, dík, sorry. Už som to dávnejšie tam menil. Ale ja tam nemám možnosť vybrať si 2, 3, 4G. Iba vypnúť 4G. To je ale podľa operátora asi. Btw, problém je v tom, že keď vypnem 4G a náhodou sa dostanem mimo pokrytia signálu celkovo, tak telefón má problém sa znova pripojiť do siete. Lebo mal som 3G a prechádzal som cez nepokryté územie, po naskočení signálu som mal 2G, ale net nefungoval. Musel som manuálne zapnúť 4G a znova ho vypnúť. Toto má dosť štve, lebo ak mi dakde vypadne signál a nevšimnem si to, tak budem bez netu, kým nezapnem a nevypnem 4G. Ak je 4G zapnuté permanentne, tento problém nemám.

Ináč je celkom zaujímavé, že na niektorých miestach, kde je 4G pokrytie, pri vypnutí mám iba 2G. Ako je možné, že keď je tam 4G, tak tam nie je 3G?

Čo sa týka tej kľúčenky, tak som to pozeral v nastaveniach FID a tam je možnosť používať pri vypĺňaní hesiel v Safari. Kukol som aj do sedmičky, ale TID takú možnosť nemá. Už tomu chápem.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

k 4G nepotrebujes 3G. Je to obvykle tam, kde bolo iba 2G a rozsirili - zlepsili pokrytie uz v case 4G technologie. Takze logicky 3G tam nie je.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

pckiller
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 132
Registrován: stř čer 03, 2009 6:51 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od pckiller »

Ahojte,

po update ios na 11.2.1 sa mi "stratil" widget batérie. Keďže som na nete nenašiel funkčné riešenie, chcel by som sa spýtať či nemá, alebo nemal niekto podobný problém, ideálne aj s funkčným riešením.
Nie je to žiadna tragédia, resp. stiahol som si aplikáciu battery widget z appstoru, ale napriek tomu by som to chcel vedieť.

Ďakujem.
iPad 4 3G 16 GB White FW 10.3.3 Telekom SK
iPhone XS Max 64 GB Silver FW 13.3 JB Orange SK
iPhone 6S plus 128 GB Space gray FW 12.4 JB Orange SK
ATV 2 FW 5.0 (5.1.1) JB
MacBook Pro 15" Unibody Mid 2012

zidbure123
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: čtv úno 01, 2018 10:22 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od zidbure123 »

Dobrý den,

mám tu jeden dotaz. Nevím jestli je to problém nebo to tak ma byt. Ale chodí mo pozde aktualizace aplikaci na AppStore. Například mi dneska přišla aktualizace na YouTube, ale aktualizace byla před 3mi dny. (Historie verzi) ..ma to tak též někdo ? Děkuji

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Je možné že vydávají aktualizace podle modelů, nějak zvlášť bych si s tím hlavu nelámal

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

rony píše:mam vypnute lte lebo viem,ze ak sa casto meni ikonka signalu z lte na 3g, zere to zdroje, takze mam zapnute trvale 3g.
Ešte ma napadla jedna otázka v súvislosti s vyššou spotrebou baterky pri prepínaní zo 4G na 3G. Nebude to to isté aj pri prepínaní z 3G na 2G?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

bude. a to iste ak si niekde v oblasti slabeho signalu aj hlasu, ked sa mobil neustale prehlasuje z jednej BTS na inu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

No, lebo mám taký pocit, že keď som vypol 4G, tak mi to cucalo baterku rýchlejšie.

thomasek79
Host
Host
Příspěvky: 145
Registrován: ned lis 15, 2009 9:41 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od thomasek79 »

iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 6S -> iPhone X
& iPad 2

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Pustanie hudby velmi skresluje vydrz telefonu. Lebo obvykle je to malo narocne - kedze display je vypnuty - a cas prehravania sa zapocitava do casu pouzivania. Cize na pohlad skvela vydrz avsak skreslena :). nic v zlom.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

thomasek79
Host
Host
Příspěvky: 145
Registrován: ned lis 15, 2009 9:41 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od thomasek79 »

Já bych to zase tak nezatracoval; TuneIn a Spotify jedou online, takže to tahá pořád data, hudbu v telefonu fyzicky nemám, navíc iPhone jsem používal i jiným způsobem, třeba prohlížením fotek nebo čtením wikipedie. Mám ho přece jen krátce, takže nevěř, že jen ležel na stole a hrála hudba :D Spíš mě udivila pohotovost přes třicet hodin, kterou jsem s 6S při svém provozu nezaznamenal a ta byla taky důvodem mého screenshotu :)

EDIT: píše se tam, že to znázorňuje poměrnou spotřebu v procentech za 24 hodin, takže si lehce odvodíš, že jedno procento z 24 hodin je zhruba čtvrthodina, takže třeba jen zprávy vycházejí na 130 minut a to displej rozhodně svítil;-)
iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 6S -> iPhone X
& iPad 2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

thomasek79 píše:výdrž mého iPhonu
https://imageshack.com/a/img924/285/vvw91R.png


dalsi co miluje zivot na hrane ;) (ta cervena konciaca baterka) ;))))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Mňa zas zaujíma to, že prečo mám využitie rovnaké ako pohotovosť. Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

Nejaka aplikacia bezi na pozadi. Najdi ju. A trebars jej zakaz beh na pozadi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Keď odkladám telefón, tak vždy všetky apky zatváram. Takže myslím, že na pozadí mi žiadna nebežala.

Ako vlastne zakážem apke beh na pozadí? To nie je to app refreshing či?

EDIT:
Btw, zasa mám rovnaký problém, ako s každým jedným iPhone (a každou jednou verziou SW) od čias 6S. V prvých dňoch používania mi cez noc baterka držala v pohode. Teraz za 7h mi šlo 7 % dole.
Naposledy upravil(a) serwo dne sob úno 03, 2018 8:40 am, celkem upraveno 2 x.

zidbure123
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: čtv úno 01, 2018 10:22 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od zidbure123 »

Mám to stejně jak serwo. I když telefon nepoužívám, tak mi furt běží využití ..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

ano Backgroud app refreshing. Krizikovanie asi nema zmysel, api umoznuje aplikacii spustat vybrane aktivity.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Neplatí náhodou app refreshing práve pre aktuálne bežiace appky? Aspoň teda Apple to tak vysvetľuje. Čiže by tá funkcia nemala mať vplyv na tie, ktoré nie sú aktuálne v multitaskingu.

Každopádne skúsim. Za to nič nedám.

fana1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 27, 2008 6:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od fana1 »

serwo píše:Mňa zas zaujíma to, že prečo mám využitie rovnaké ako pohotovosť. Obrázek


Stejnou věc jsem řešil už před nějakou dobou... Stejná doba využití a pohotovosti - iPhone X

Nikdo neporadil.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

pretoze to sposobuje beziaca aplikacia a tu si musis vypatrat ty sam.

rady ako na to su obecne, nic konkretne ti nikto neporadi ani neprekvapi riesenim, ktore to opravi do pat minut.

odstranovat appky, sledovat zmenu
az po uplne zmazanie telefonu a neobnovovat zalohu

zdlhave nudne otravne a bohuzial tym musis prejst len ty.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Asi to tak bude, lebo kým som nemal všetky apps nainštalované, tak som bol prekvapený z toho, že toľko %, koľko bolo v noci, som mal aj ráno.

fana1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 27, 2008 6:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od fana1 »

To je další zajímavá věc... I když teď, po obnově iPhonu, se mi už časy chovají korektně, tak pořad se jedná věc děje.

Přes noc neubyde třeba ani % baterky, ale za 8 hodin vyskočí čas využití o 20 minut. Přítelkyni na 6s za tu samu dobu přibudou 2 minuty. Čili na telefonu nic nedělám, jen leží, ale co hodinu přibudou cca 2-3 minuty využití.

Jediné, co mě napadá, že já k nim mam sparovane apple watch a přítelkyně nic. Ale apple watch v noci taky jen leží a nabijeji se...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

vsetko je v Nastaveni a v aplikaciach, kym to nevidime, co ti poradime? jedine nahodne z desiatok moznosti kam pozriet.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět