Z IPhone 7 Plus na IPhone 8?

Odpovědět
Spicahi
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 26, 2017 6:32 pm

Z IPhone 7 Plus na IPhone 8?

Příspěvek od Spicahi »

Ahojte, mel bych otázku pro majitele IPhone 7 Plus, budete přecházet na nový IPhone 8? Sám mám totiž IPhone 7 Plus. Jsem spokojený, z důvěryhodných informaci o novém IPhonu, docela přemýšlím. OLED display, A11 procesor, rozšířená realita, atd. Cenovka prý bude na 1000$. Což jsem očekával více. Jaký pohled mate vy? Zajímá mě názor majitelů 7 Plus. :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Z IPhone 7 Plus na IPhone 8?

Příspěvek od rony »

urobis presne to, co budes chciet urobit. Ty si volis mieru efektivity a uspokojenia z vymeny. Niekto je spokojny s telefonom pat rokov, iny meni len kazdy druhy model, iny zakazdym ako vyjde. Iny si pochvaluje kupovanie z bazaru, dalsi vyhradne z Apple Store. Jeden skuma kazdy detail parametrov, dalsi kupuje len vtedy, ked mu uz nesluzi terajsi.

Keby som dnes mal 7plus, tak asi vynecham najblizsi model, ktory ma prist. Ja mam 6plus. Poviem ti pravdu, ze bliziaci sa iPhone je vyrocny, takze mozno porusim moju zasadu nemenit iPhone kazdy druhy rok - obvykle mi totiz v pohode vydrzi dlhsie.

Ak si vedel, ze tohorocny model bude vyrocny a zaujimavy, mal si vynechat prave to 7plus :-)

ps: jasne nie som majitel 7plus :) a 6plus som kupil prave preto, aby mi to vyslo na 8 :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: Z IPhone 7 Plus na IPhone 8?

Příspěvek od Leonko »

Chcel by som vidieť jak by si to hovoril keby si fakt mal 7plus a nemenil :P Ja meniť určite budem, strašne vadí veľkosť 7plus, teraz kvôli bezrámikovému dizajnu bude 5,5(5,8?) palcový displej v tele o trochu väčšm ako malá 7čka. To nehovorím o iných veciach. Tohtoročný iPhone bude najväčšia evolúcia za posledných možno 6-7 rokov. Bezdrátové nabíjanie, screen body ratio, IR skener tváre, OLED displej, nový dizajn.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Z IPhone 7 Plus na IPhone 8?

Příspěvek od rony »

Leonko ale to bude len kvoli tomu, ze bude natiahnuty. Nie je uhlopriecka ako uhlopriecka. Velkost obrazovky rozhoduje aj pomer stran. Ak mas uzky pasik, tak ti to je obvykle na nic. Tolko na margo toho, ze mensi iphone bude rovnaky ako dnesny vacsi (no nebude to tak). :) inak suhlasim, rozpravky o tom aky bude hovoria, ze bude najlepsi vsetkych cias :)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Spicahi
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 26, 2017 6:32 pm

Re: Z IPhone 7 Plus na IPhone 8?

Příspěvek od Spicahi »

ůj dotaz byl mířený na majitele IPhone 7 Plus. Ti co ho mají, zda budou měnit na nový IPhone. Mě nejde ani tak moc o vzhled, jak o vymoženosti (výkon, rozšířená realita, lepší foto) atd. Někde na GeekBench dal A11 procesor na jedno jádro 4500 bodů a na všechny přes 8500 bodů

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Z IPhone 7 Plus na IPhone 8?

Příspěvek od Jadro »


Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: Z IPhone 7 Plus na IPhone 8?

Příspěvek od Leonko »

rony píše:Tolko na margo toho, ze mensi iphone bude rovnaky ako dnesny vacsi (no nebude to tak). :)

tú vetu si nejak poplietol nie? :D prečítaj si to po sebe :P

proste ja len vravím to, že budem strašne rád ak tam bude ten bezrámikový dizajn ale uhlopriečku nechajú takú ako doteraz, aby som nemusel ťahať 30 centimetrový telefón. jasné, že ak zmeníš pomer strán tak sa telefón natiahne inak.


má to byť takto nejak, skoro rovnaká uhlopriečka v tele malej sedmičky

Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Z IPhone 7 Plus na IPhone 8?

Příspěvek od rony »

lenze podla vsetkeho ak horny a dolny pruh nebude vyuzivany, tak by bolo korektnejsie uviest rozmer len tej aktivnej casti.

a to napriek tomu ze tam osadia sirokouhly panel. je to ta ista situacia ako u obrazoviek 4:3 a 10:9 -> u nich uhlopriecka nie je najlepsi parameter na porovnanie.

chapem, co pises, sami to vidime u Macbooku a Macbooku Air, kde pri rovnakom tele je vacsia obrazovka. Upozornujem vsak, ze ak sa meni pomer stran...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět