Vypadávajuce hovory počas telefonovania

Odpovědět
kallixenos
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 20, 2017 7:16 pm

Vypadávajuce hovory počas telefonovania

Příspěvek od kallixenos »

Ahojte, chcem vas poprosit ak ma niekto skusenost podobnu ako ja. Mam iphone 7 pol roka a v podstate od nova mi pocas telefonovania
ludia hovoria, ze sa im obcas stracam a niekedy mi rozumeju kazde druhe - tretie slovo. Kvalita zvuku je ako sinusoida. Raz pocut, potom sa straca a znova pocut.
Skusal som diktafon, vsetko hlas pekny. Je to hlavne pri prechadzani sa pri telefonovani po miestnosti. V istores mi precistili vraj zaprasene mikrofony ale moc sa to nezlepsilo.
Niekedy je hovor krasne cisty pocas telefonovania. Dnes som sa dozvedel na predajni applu, ze je asi zly modem v mobile a treba ho vymenit. Ma niekto podobnu skusenost? Budem rad za kazdu radu. Mozno este otazku, ze ako sa meni kus za kus, to je ze odovzdam svoj mobil a dostanem zase nejaky opraveny po niekom, co mal nejaky problem do jedneho roka? Toho sa trocha obavam ak sa mam priznat, ze to kvalitativne nebude tiez nic moc.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Vypadávajuce hovory počas telefonovania

Příspěvek od Tony1 »

Nastavení-Mobilní data-Volba dat-LTE pouze data!!
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Jirka01
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: sob dub 25, 2015 9:05 am

Re: Vypadávajuce hovory počas telefonovania

Příspěvek od Jirka01 »

Mam ten samý problém, ví někdo co s tím? Děkuji. iP6

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Vypadávajuce hovory počas telefonovania

Příspěvek od jeenik »

Nastav to jak radí Tony1. LTE je zřejmě v místech kde voláš nestabilní...

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Vypadávajuce hovory počas telefonovania

Příspěvek od mirmo80 »

Ja sa trosku obavam, ze chyba moze byt aj v iPhone. Problem s vypadavanim hovorov pri LTE som nemal, kym som 6S nevymenil za 7. Vidim to najma pri dlhsich hovorov pocas jazdy. So 6S som nic take nemal. Malokedy sa stalo, ze by hovor padol, resp. prestali by sme sa pocut. Tu je to velmi caste. Uvazujem o reklamacii ale so signalom je to tazko a nechce sa mi do toho. A neviem ci to nesuvisi aj s tymi dvoma typmi LTE modemov pri iPhone 7, kde jeden je slabsi a ma problem prave so slabsim signalom. Tak ci vobec ma zmysel reklamovat pretoze chyba sa samozrejme neprejavi.

@kallixenos: ak to budes reklamovat das, prosim, vediet ako si dopadol?

Dik
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Vypadávajuce hovory počas telefonovania

Příspěvek od jeenik »

Mel jsem stejny problem jak u 6ky, tak u 7ky...

Ej.Kej.Ej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát črc 12, 2013 4:17 pm

Re: Vypadávajuce hovory počas telefonovania

Příspěvek od Ej.Kej.Ej. »

Mne sa tiež stáva, že mi hovoria, že ma nepočujú dobre. Mám SE. Pri nastaveniach dát nemám možnosť zapnúť LTE len pre dáta. Keď mi príde hovor, tak sa to automatický prepne na E a niekedy 3G.

Odpovědět