Ako sa z bety iOS vrátiť na normálnu verziu

Odpovědět
Venca
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 07, 2017 8:53 pm

Ako sa z bety iOS vrátiť na normálnu verziu

Příspěvek od Venca »

Zdravím,
Jde o to, že jsem udělal chybu a ze zvědavosti jsem si stáhl 11. Ovšem výdrž baterie mi klesla na polovinu. Tak jsem se rozhodl zle bych rád zpátky 10.3.2. Našel jsem na internetu nějaký návod. Bylo tam že si stáhnu tu verzi systému ( nějaký profil nebo co to je) tak pak už to jen nějak poresim v iTunes přes PC. No jenže když jsem chtěl tu verzi stáhnout, tak když jsem klikl na tlačítko download, přesměrovalo mě to, stránka začala načítat a asi ve čtvrtině se to zastavilo a zůstala jen bílá obrazovka a stránku šlo jen aktualizovat, přičemž mě to vrátilo zpět na stránku kde jsem mohl zase jen kliknout na to tlačítko.
Fakt už si nevím rady. Cely den jsem hledal na internetu jiný odkaz (dělalo to to samé) nebo proč mi to dělá a to jsem se nikde nedočetl...
Chtěl jsem se zeptat, jestli s tím má tady někdo zkušenosti, případně mi může nějak poradit nebo jsem odsouzen čekat na druhou Betu s touto výdrží.
Předem děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS Problém

Příspěvek od rony »

"Našel jsem na internetu nějaký návod." ale nepovies, kde si ho nasiel, ze? Mozno toto je dolezite vediet co ti tam poradili, aby ti tu niekto povedal ako z toho von.

Citaj toto:
https://support.apple.com/en-us/HT203282
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Venca
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 07, 2017 8:53 pm

Re: iOS Problém

Příspěvek od Venca »

Našel jsem to tady.
http://www.redmondpie.com/how-to-downgr ... -tutorial/
Díky za odpověď kouknu se na to.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Ako sa z bety iOS vrátiť na normálnu verziu

Příspěvek od ls8 »

Resp. česky zde: https://support.apple.com/cs-cz/HT203282 - zajímá tě odstavec

Chcete se vrátit z beta verze k aktuální verzi iOS
Pokud používáte beta verzi a chcete se vrátit k aktuální verzi iOS, postupujte takto:
Přesvědčte se, že používáte nejnovější verzi iTunes.
Uveďte zařízení do režimu zotavení a obnovte ho. Pokud máte zapnutou službu Najít iPhone, budete po obnovení muset zadat svoje Apple ID a heslo, abyste zařízení aktivovali.
Pokud vám obnovení nejde dokončit, podívejte se do nápovědy.
Až se obnovení dokončí, budete moct zařízení nastavit z archivované zálohy. Záloha by měla být z dřívější verze iOS.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Venca
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 07, 2017 8:53 pm

Re: Ako sa z bety iOS vrátiť na normálnu verziu

Příspěvek od Venca »

Paráda, po pár pokusech jsem tam tu vytouženou verzi systému nakonec dostal. Jsem Vám oběma velice vděčný, mockrát děkuji za rady a ochotu.

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Ako sa z bety iOS vrátiť na normálnu verziu

Příspěvek od scorpi »

Tenhle postup s DFU je ovšem čistý restore a pokud jste zapoměli udělat před přechodem na iOS 11 zálohu, musíte instalovat vše od začátku.
Pokud nechcete při downgradu ztratit data, stačí v iTunes kliknout na Ověřit aktualizaci se stisknutým ALTem(Mac) nebo SHIFTem(Win) a zadat cestu ke staženému fw 10.3.2
Pochopitelně musí být vypnutý Find iPhone :wink:

Odpovědět