Jas - skokové změnění jasu

Odpovědět
Jirka01
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: sob dub 25, 2015 9:05 am

Jas - skokové změnění jasu

Příspěvek od Jirka01 »

Dobrý den, mam iP6 a chystám se ho dát na reklamaci skrz vadnou baterii... ale mam s telefonem ještě další problémy a jeden z nich je že se mi skokově mění úroveň jasu, ale přitom je furt nastaven na maximu, ale jakoby se přepínal (pozhasínal) sám mezi dvouma módy (něco jako kdyby se aktivoval night shift a pak zase vypnul...) ale dělá to jas... setkal se s tím již někdo?
Pravě jsem aktualizoval na ios 10.3.1 tak uvidím jestli se závada bude opakovat...
Mam špatnou zkušenost s opravami u Britex, tak nechci aby se v telefonu zbytečně jěstě víc šťourali... :(

Jirka01
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: sob dub 25, 2015 9:05 am

Re: Jas - skokové změnění jasu

Příspěvek od Jirka01 »

Reklamace uznána, nové LCD

Jirka01
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: sob dub 25, 2015 9:05 am

Re: Jas - skokové změnění jasu

Příspěvek od Jirka01 »

Tak bohužel vada se stále projevuje... kdyby někdo věděl čím to(?) tak sem s tím!

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: Jas - skokové změnění jasu

Příspěvek od SilverSurfer »

Ahoj, vsimal som si podobny problem nas 6S plus, kedy mi displej viditelne znizil jas. Stavalo sa mi to vsak v lete na priamom slnku, a docital som sa, ze je to vraj ochrana proti prehriatiu. Telefon uz bol tak ci tak dost teply. Kedy sa ti to stava?

Jirka01
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: sob dub 25, 2015 9:05 am

Re: Jas - skokové změnění jasu

Příspěvek od Jirka01 »

Ano, přesně tak... mam vypozorováno, že se mi to stává na přímém slunci což bylo vždy za provozu (chůzi) tak jsem si nebyl zcela jist zda jsem viděl správně a pak kdyz jsem si k tomu doma sednu a snažil se to vypozorovat (abych mel jistotu než to pošlu na reklamaci), tak nic... Tak teď babo raď... :D

Ale děkuji za názor, trochu jsi mne uklidnil. :)

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: Jas - skokové změnění jasu

Příspěvek od SilverSurfer »

No ja som zozaciatku tiez bol z toho na nervy, nevedel som, ci mam halucinacie, alebo je to fakt, kedze som to pozoroval fakt len na slnku, a ked bol telefon uz dost teply. Potom som zacal googlit, a zistil som, ze je to prave nejaka ochrana proti prehriatiu. Skus pogooglit, najdes o tom niekde na zahranicnych forach diskusie. Podla mna to bude OK :) Nie je vobec zaco.

Odpovědět