iPhone 4S - Chyba 29 :-(

Odpovědět
bmw750
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 07, 2016 8:26 pm

iPhone 4S - Chyba 29 :-(

Příspěvek od bmw750 »

Ahoj.Mam dlouhodoby problém s iPhone 4s.Nechaval jsem vymenovat baterii a nebyl problém az do doby,kdy vysla nova aktualizace.Aktualizace dosla do 2/3 a telefon se sekla a v iTunes se mi obevila chyba 29 nebo 21.Po nejake době mi zjistili,ze se jedna o spatnou baterii-ikdyz jsem ji kupoval u nas jako ORIGINAL u alfacomp.cz.Existuje nejaka moznost,jak chybovou hlasku predejit,aniz bych nekoho zase nechal zasahovat do harware telefonu a platil vice a vice penez?Diky moc za pripadnou odpověď.
Naposledy upravil(a) Beavers dne úte lis 08, 2016 7:11 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přejmenován název tématu. Je hezké, že slušně poprosíš o pomoc, ale tady na fóru to neděláme. V podstatě sem chodí většina lidí pro pomoc a ten, kdo ví, tak rád pomůže i bez prošení v názvu topicu.

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: iPhone 4S - Chyba 29 :-(

Příspěvek od jackherrer »

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=24789

Bod 2

stezejni pro tebe je provest restore (obnovu) prave z DFU rezimu
I will maintain an attitude of open-mindedness.

bmw750
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 07, 2016 8:26 pm

Re: iPhone 4S - Chyba 29 :-(

Příspěvek od bmw750 »

Uz jsem zkousel a porad nic :-( .Jak poznam,ze kupuji ORIGINAL baterii pro Apple iPhone?Koupil jsem ji jako original a zrejme není.Zkousel jsem navody na YouTube,ale taky mi nepomohly.Jsou tam reseni,jako rozebrat iPhone a zaslepit nejaky kontakt u baterie,ktery zrejme dava data telefonu a ten baterii vyhodnoti jako neoriginalni,ale takovy postup se mi delat opravdu nechce :-( .

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: iPhone 4S - Chyba 29 :-(

Příspěvek od atyp »

Zdravím,
iPhone 4S normálně fungoval, přehrával jsem nový OS, ale v průběhu nahrávání jsem zavadil o kabel a ten jsem vyškubnul z iPhone..... jsem Lama prostě.
Teď mi to pořád hází chybu 29, zkouším obnovit přes DFU, nebo normálně přes iTunes jako obnovu, ale při instalaci mi to to "zamrzne" něco přes půlku nahrávání a konec. Baterii jsem měnil asi před 4 měsíci, takže baterií to nebude.
Dá se to nějak zvrátit, nebo jsem poškodil základní desku nebo něco....??

Děkuji za odpovědi. atyp

Edit:
Takže se mi to podařilo - podělím se o zkušenost - opravdu se asi odpálil kontakt na baterce. Našel jsem na YouTube https://www.youtube.com/watch?v=hDRVuQt2muo

stejný problém, tzn, že jsem:
- odkryl zadní kryt iPhone
- odšrouboval 2 šroubky konektoru k baterce
- oddělal konektory a nasadil jsem druhou - původní starou baterku
-udělal jsem obnovu pres DFU
- hotovo

Pozn.: Když ale dáte "Odpálenou baterku", bude iPhone fungovat, ale neuděláte pak znova obnovu, zase budete mít stejný problém s chybou 29....!! Tzn. koupit asi novou baterku, nebo schovat starou a udělat to příště stejně!!
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

Odpovědět