Biely iPhone 7 s čiernym ochranným sklom?

Odpovědět
Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Biely iPhone 7 s čiernym ochranným sklom?

Příspěvek od Dynamix »

Zdravím, mam na vás takú otázku, plánujem si kupovať iPhone 7 plus no ja som bol doteraz verný farbe Space Gray, strašne sa mi pači kombinácia bieleho/strieborného zadku a predok čierny preto ma velmi sklamalo keď túto kombináciu vyradili. Preto špekulujem, že by som si ten Space Gray iPhone 7 vyrobil sám a to tak že si kúpim biely iPhone a čierne 3D zahnuté ochranné sklo, nemáte niekto stýmto skúsenosti? Či sa tu nenajde niekto kto robil niečo podobné že by sa podelil o svoju skúsenosť ako to vyzeralo, či nepretŕčali biele časti niekde.

Našiel som aj zopár videí na youtube, pre predstavu chcem dosiahnuť toto:

Zobrazit video na http://youtu.be/mit0kfWxSGU
Kód do fóra: [youtube]mit0kfWxSGU[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Z videa to vyzerá dobre no nechcem sa nechať obalamútiť preto sa radšej spýtam, možno že niekto riešil niekedy presne toto isté a vôbec sa mu to nepačilo a povie mi aj prečo. Biely Home Button neriešim, aj na ten som našiel čiernu ochrannú fóliu takže prelepiť Home button ochrannou fóliu by nebol problém. Ďakujem za rozumné rady prípadne pripomienky čo si o tom myslíte, prajem príjemný zvyšok večera :)
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3509
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Biely iPhone 7 s čiernym ochranným sklom?

Příspěvek od mirmo80 »

Kup najprv nieco lacne z aliexpress/ebay a vyskusaj, ako si ti to paci na zivo. Ak s tym budes ok a s kvalitou nebudes ok, kupis nieco lepsie. A ak nebudes, tak to strhnes a tych par drobnych nebude mrziet.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Re: Biely iPhone 7 s čiernym ochranným sklom?

Příspěvek od Dynamix »

O drobne nejde ale nechcem kúpiť biely iPhone a potom keď to sklo bude naživo otrasné tak budem mať komplet biely iPhone. Mne osobne sa biely iPhone nepáči kvoli predku lebo je vidieť kde končí displej a začínajú okraje, no naopak biely zadok mi pripadá krajší ako čierny. A presne toto riešila farba Space Gray no kedže tá už nieje tak som teraz zaseknutý a neviem sa rozhodnúť. Pokial by mi pár ludí potvrdilo že to tak používajú a je to fajn tak jednoznačne beriem biely a prerobím si ho takto, ale pokial mi to neodporučia tak radšej pôjdem do matného čierneho a nejako to prežijem. Mohli by budúci rok farbu Space Gray vrátiť, myslím že viac ludom táto kombinácia vyhovovala.
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3509
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Biely iPhone 7 s čiernym ochranným sklom?

Příspěvek od mirmo80 »

Aha prepac, prehliadol som, ze len planujes kupu iPhone.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Biely iPhone 7 s čiernym ochranným sklom?

Příspěvek od mike-biker »

Z vlastní zkušenosti při servisování - černý LCD a bílý Home button = hnusná kombinace. :bad:
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Odpovědět