iPhone SE 16 GB - málo místa

Odpovědět
ondraceda
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 29, 2016 1:11 pm

iPhone SE 16 GB - málo místa

Příspěvek od ondraceda »

Zdravím, 5 dní zpátky jsem si koupil iPhone SE 16 GB a už nyní lituju, že jsem si nepořídil verzi s 64 GB. Mám 11 aplikací, asi 20 písniček, ale zbývají mi jen asi 4 GB místa. Podle iTunes mi aplikace zabírají pouze cca. 600 MB. Nejvíce mi zabírají Dokumenty a data (skoro 7 GB). Je to normální? Screen z iTunes: http://i.imgur.com/fTuGdJI.png ... Předem děkuji za odpovědi.

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: iPhone SE 16 GB - málo místa

Příspěvek od misha »

ano, je to normalni. tak pokud jsi ho nekoupil v kamenne prodejne, tak ho vrat (mas na to 14 dni pri nakupu skrz net) a kup si ten vetsi, ne?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone SE 16 GB - málo místa

Příspěvek od rony »

ako radi kolega vyssie.

ak to nejde, tak v prvom rade si urcite zapol iCloud Photo Library, vsak? Za druhe, urcite aktivne pouzivas Facebook, vsak? Takze v Settings mas moznost si pozriet, co kolko kazda appka natahala dat. Je to hitparada, takze riesenie poznas: take appky, kde si si natahal vela dat treba obmedzovat :)

bez ten telefon vratit a obcas pocuvaj tych, co po internete hovoria, ze iphone s 16gb je pre tych, co presne vedia, do coho idu :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět