iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Odpovědět
Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Papek »

Shopy ktore ponukaju iPhone o stovku lacnejsie su vacsinou s 0% DPH, cize sa jedna o vykup. Ci uz zo zahranicia alebo odblokovane telefony vybrane od operatorov. Osobne by som do toho nesiel uz len kvoli moznej problematickej zaruke a hlavne nemas istotu, ze to je naozaj novy telefon, alebo nejaka oprava, ktoru resetli a zabalili do novej folie.
Mne sa podarilo vystihnut Black Friday prave v MZone, kde mali iP7 32GB za 699 €. Kedze je to Premium Reseller, tak som ani nevahal. Mne 32GB uplne staci, kedze pocuvam hudbu cez Spotify a mam 6GB datovy balik, takze nemam potrebu ukladat hudbu v telefone. Vo fotkach som sa za tie roky naucil robit poriadok. Naviac mi ostal OneDrive, kde mam 130GB priestoru, takze dolezite fotky posielam prave tam. Co mi vsak chyba je integracia do aplikacie s Fotkami, tam funguje iba iCloud. V tomto mi vyhovovala Lumia, lebo som medzi fotkami videl aj fotky z OneDrive. Preto rozmyslam ze si zaplatim 1€ mesacne, za tych 50GB to nie je vela. Naviac maju aplikaciu pre Windows, takze si tam viem porobit poriadok ked som na PC.
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

ssslnieckooo píše:Ľudkovia, chcem vymeniť svoje plusko rosegold za čierne plusko. Veľmi uvažujem o variante jet black. Ale páči sa mi aj black. Black sa mi páči z praktického hľadiska, jet black sa mi ale páči viac. Má ho tu niekto už dlhší čas aby mi povedal svoje postrehy? Či napr. neľutuje kúpu, či je to s tými škrabancami fakt také strašné. Ďakujem za každý koment.

Neviem, ci to je este aktualne, ale moj uz bol poskrabany od vyroby. Kazdopadne su to skrabance, ktore normalne nevidno, musis si to dobre natocit do svetla. Mam ho v puzdre Spigen Liquid Crystal, dnes som ho vyberal, a nepozorujem ziadne dalsie skrabance. Takze si myslim, ze ak to budes mat v puzdre, nebude to vobec zle. Ak ho chces nosit len tak bez puzdra, so skrabancami urcite pocitaj, a potom to je uz len na tvojich prioritach.

Telefon "syci" aj mne, no neviem, ci by som to nazval prave sycanim. Kazdopadne nejake zvuky vydava. Tie zvuky su vsak pocut, len ak to prilozim k uchu, takze fakt irelevantny problem.

Grent
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: pon pro 12, 2016 7:15 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Grent »

Tak dnes v zlave Iphone 6S za 599€ a vcera tam bolo Airko s 11% zlavou, naozaj verim ze tam este ta 7cka príde s aspon 10% dole :D :D
kto nevie tak sledujte Mzone :) kazdy den ina zlava

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Papek »

Ja sa pochválim jednou vtipnou a smutnou príhodou zároveň. Kamoš sa vysypal na chodníku, tak som sa ku nemu zohol, že mu pomôžem vstať a pritom mi vypadol telefón z vrecka. Samozrejme som si to v tej chvíli nevšimol. Jak kamoš vstával, tak čo čert nechcel, postavil sa rovno na telefón, ktorý bol displejom na chodníku a šmykol sa na ňom. Takže skončil znova na zemi a telefón precestoval asi tri metre po displeji. V tej chvíli som nevedel, či sa mám smiať ako sa kamoš znova vysypal, alebo plakať nad telefónom, čo s ním je ... :cry:
Súpis škôd: drobné škrabance ako je zahnutý displej, pri používaní ich nevidno ak ich nehľadám, a jedna hlbší škrabanec mimo displeja. Nie som z toho nadšený, ale mohlo to byť aj horšie, vlastne som to aj očakával, keďže sa na telefón postavil 80kg chlap.
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Tomu sa vravi za dobrotu na zobrotu :)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Pepeb007xx »

ja mam zaujimavy problem, ked podrzite v aplikacii prst na jednom mieste tiez sa vam zacne ako keby triast obrazovka? mne to robi pri pokemonoch, tam je to najviac vidiet
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Papek »

Nemam pokemonov, odskusal som Angry Birds Blast, Sonic a Mario a ziadne trasenie nepozorujem. Skusal som aj polozit aj zatlacit prstom na jednom mieste.
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ladin »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat na Vaši zkušenost s plynulostí systému na iphone 7....? Musím říct že pocitově nová 5Ska nebo 6Ska šlapali prostě hladčejc...jak na zahraničních fórech říkají "buttery smooth" ;-) Navíc mi přijde že je to s výkyvama....někdy to tak opravdu lítá a pak je to někdy jako míň plynulejší...jako by klesalo FPS... je fakt, že jsem telefon nenastavoval jako nový ale restornul jsem ze zálohy. Má někdo podobnou zkušenost? Zkoušel jste nastavit telefon jako nový? Je to pak plynulejší? Nebo je to prostě dneska daň za všechny facebooky, messengery, whatsappy, instáče...... atd????

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Kolik Giga paměti máš?

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Mne pride 7 rychlejsi ako 6. A co je najvacsi bonus - tak to je vydrz lepsia. Vydrzi mi ovela viac ako ip6. Bezne mavam aj 10-11h vyuzitia. Nad 8h som sa nedostal zatial so ziadnym iP (4, 5, 6).
Naposledy upravil(a) Anndy dne pon led 02, 2017 3:43 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ladin »

jeenik píše:Kolik Giga paměti máš?

256

martasx1
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: sob čer 29, 2013 12:35 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od martasx1 »

Mám ještě 6S a ta je plynulejší,pokud to někdo nemá s čím srovnat tak si toho nevšimne ,vzal jsem si do ruky sedmičku od kamaráda a to stejné když jsem ho na to upozornil tak koukal že to nepostřehl, není to nic hrozného, všiml jsem si toho když rychle roluju na Twittru tak to jakoby zadrhává.
Iphone X 64GB
IPhone 7 128GB

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ladin »

to martasx1: a máš telefon restornutej nebo nastaven jako novy?

martasx1
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: sob čer 29, 2013 12:35 pm

iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od martasx1 »

Restornutý.Takhle se mi kdysi choval i 6S když byl nový iOS a pak to vymizelo.
Iphone X 64GB
IPhone 7 128GB

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

Ahojte, mam dva problemy. Prvy sa tyka baterky, neustale mam rovnaky cas vyuzitia a pohotovostneho rezimu. Spravil som uz aj restore bez obnovy, docasu to pomohlo, no zase zacali byt tie casy rovnake. Nestretli ste sa s tym niekto?

Druhy problem sa tyka pripojenia wifi, mal som vypnute data, a potom co telefon zaspal sa od wifiny odpojil, a prestali mi chodit akekolvek notifikacie, toto sa mi na predchadzajucich telefonoch nestavalo. Cital som, ze v ramci setrenia baterie sa wifina odpaja, ale ako je mozne, ze predtym mi spravy chodili aj ked bol telefon uspaty a teraz nie?

Dakujem za rady.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

lebo ked je wifina uspata, telefon pouziva mobilne data. Ked si ich zapnes vsetko ti pojde.
Myslim si, ze sa tym vyriesi aj ten rovnaky cas. Lebo ak su mobilne data vypnute, tak nechodia ani MMS a podobne, a niekedy sa stava, ze telefon chce nieco stiahnut a stale pracuje, len kvoli vypnutym datam to nejde.

Proste iphone nie je moc stavany na fungovanie bez datoveho spojenia. Je to smartphone.Skor by som si povolil data - ved dnes nejake minimalne su lacne a v nastaveniach obmedzil pouzivanie dat pre apky, ktore nepotrebujes notifikovat a data povolil iba par dolezitym apkam. Tak nespotrebujes vela dat a nebudes mat problem.
Naposledy upravil(a) Anndy dne úte led 03, 2017 5:55 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

Ano to som zistil, ale mobilne data som mal obcas vypnute aj na 6sku a notifikacie stale chodili. Tu mi pridu vsetky naraz, az ked odomknem telefon.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Niečo nebude ok, lebo mne na 7-čke všetko príde aj keď mobilné dáta vypnem.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Není pravda, notifikace chodí i v tu dobu, kdy jsi pouze na wifi. Něco tam u tebe není v pořádku, zkoušel jsi provést reset do továrního nastavení bez obnovení zálohy, jeslti pak vše jede, jak má? Vypadá to, že tam máš něco zasekané a může to být uložené i v záloze.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

No praveze skusal aj bez obnovy zo zalohy, a nepomohlo mi to. Po zapnuti dat, su aj tie casy nadalej rovnake.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

A když máš data vypnutá, tak se to neděje?
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

Aj ked mam data vypnute, stale su casy rovnake, a drainuje mi to baterku. Nechapem preco, vsetky appky som ukoncil, restartol som ho, uvidim, ci sa nieco zmeni.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Udělej obnovu přes DFU.

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

Po uplnom vypnuti wifiny, a zapnutych datach problem prestal. Zaujimave.

edit: Tak evidnetne len docasne, za celu noc sa to stihlo dohnat, a vyuzite 9 hodin, pred tym ako som isiel spat som mal vyuzitie 30 min, co cca zodpovedalo. Telefon bol odpojeny od wifi, cerstvo po restarte a appky killnute. Asi spravim restore este raz.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

No a ked pozries do apiek, ktore ako zrali bateriu - ktora ma najviac?
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

Ten telefon je divny. 4.2 hodiny na obrazovke bezat nemohol.
https://www.dropbox.com/s/zwtmav5ipelbt ... 2.PNG?dl=0

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Cisto omylom - nemas nastavene, ze sa ti nema nikdy zamykat? (Nastavenia - Display a jas - uzamykanie)?
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

Nie, mam to nastavene na 1 minutu.

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od bedo. »

Obnoviť do východzieho stavu, nič viac neinštalovať, skúmať. Ak všetko ok, postupne pridávať aplikácie, skúmať. Inú cestu nevidím.

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

Tak podla vsetkeho to robi messenger od FB. Dost blbe, nepomaha ani kill aplikacie, vyriesi to zrejme az kill a nasledny restart. Zaujimave na tom vsetkom je, ze vo vyuzivani baterie ma messenger momentalne len 2 min a 5 min na pozadi. No cas celkoveho vyuzitia stupa a baterku tu drainuje. Nemate niekto podobny problem?

edit: tak zase ten isty problem a teraz ciste len s appkami, ktore doteraz problem nerobili. Mam tam instagram, snapchat,whatsapp(sice nenastaveny), kypass a youtube. Opat neskutocny draining baterky. https://www.dropbox.com/s/pwk30zjzbg9zd ... 2.PNG?dl=0 Casy cca sedia, pozeral som videa na jutube od plneho nabitia, rano pozeram, ze zasa nejak malo baterky, pozriem na casy a uplne rovnake. Skusal som uz vselico mozne. Neviem, ci je to nejaka HW chyba, alebo ciste nejaky iOS bug. Privitam akekolvek napady a mozne riesenia.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Ak nepomohli všetky sw riešenia, asi by som už skúsil reklamovať.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

Nechce sa mi to moc reklamovat, nechcem repasovany kus. Viem, ze co sa tyka kvality je na tom rovnako, ale mam predsudky. Takze keby k tomu doslo, chcem si byt na 100% isty, ze ide o HW problem. Nasiel som par ludi na internete, ktori maju rovnaky problem, jednemu dokonca vymenili iPhone a opat ten isty problem. Takze otazne je, ci to nie je nejaka SW chyba.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Tak nakonec jsem si neplánovaně pořídil taky novou 7, bohužel jsem špatně objednal JetBlack místo té běžné černé, ale stejně je mobil v obalu, tak je to vcelku jedno.

Jack mi chybí a chybět bude. Uvidíme, jestli si nějak zvyku. Opravdu mnohdy nabijim a poslouchám zároveň, navíc nosit stále redukci bude opruz.

Teď jeden dotaz. Umí 7 něco jiného, než 6S, tedy nějaké funkce navíc? (Nemyslím stereo zvuk, vodeodolnost, foťák apod)
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ladin »

To Sharkee: nevim jestli se da mluvit primo o funkci, ale velmi navykova je hapticka odezva celeho systemu pri nejruznejsich ukonech... i novy home button je fajn a vyhovuje mi vic nez ten klasicky. Co se tyce ios10 tak po 3 mesicich pouzivani musim rict ze me nenapada zadna funkce ktera by byla navic na 7 oproti 6s. Ted bych se zase zeptal pro zmenu ja, pocitujes nejaky rozdil v plynulosti systemu/animacich na 7 oproti 6s? Lepsi/horsi? Delal si restore nebo nastavoval jako novy?

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Tak námitka mi zatím spíše překáží. Rozdíl v rychlosti nijak moc nepocituji.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Ja by som jednu vec mal. Povedal by som, ze pri rovnakom pouzivani vydrzi 7 dlhsie ako 6S.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

To zatím nemohu posoudit, první dny mi mobil vždy vydrží méně. Než se vše pokládá, sesynchronizuje, než so s ním přestanu hrát atd.

Co pociťují, že je rychlejší, je odemykání mobilu.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Nevíte někdo a takové redukci, co je již koupit? http://www.appliste.cz/ildock-iphone-7/
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Pepeb007xx »

jasne, na aliexpresse su >>>
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Diky. Zkušenosti s tím někdo máte?
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Odpovědět