iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Odpovědět
Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Papek »

Ide o to, nakolko je to rusive. Ak je ten zvuk rusivy a Apple je ochotny to uznat ako zavadu, tak preco nevymenit telefon... V buducnosti to moze pri predaji stareho telefonu zavazit.
Mne sa na Lumii vypaluje do displeja logo Windows. Niektori vravia, ze je to vlastnost AMOLEDu, lenze predosle Lumie s AMOLEDom tymto problemom netrpeli ... takze to nemienim tolerovat.

Inak aby som nebol uplne OT, tak som si bol dnes pozriet iPhone 7 na predajni. Tvar telefonu sa mi az tak velmi nepozdava ale nejako si zvyknem. SE by mi vyhovoval asi viac... ale ten displej je o dost mensi, tych 4,7" je tak akurat. Co musim pochvalit je taptic engine. 3D touch mi neprisiel az tak super vec, ale mozno tomu pridem na chut pri kazdodennom pouzivani. Displej ak porovnam s AMOLED na Lumii, tak mi nepride nejaky horsi. Urcite ma Lumia lepsiu ciernu a celkovo ten displej posobi lepsie, kedze prakticky nevidiet okraje displeja. Lenze cely system od Apple je postaveny tak, ze ta "horsia" cierna sa nema kde prejavit, vsade su zive farby a narozdiel od AMOLEDu nemeni farebny odtien pri pohlade z uhlov. Takze hadam sa dockam niekedy buduci tyzden :)
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Za seba mozem povedat, ze force touch je silne navykove.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Je, jsem si na to zvykla tak, že když chytím do ruky iPhony, který ho nemá, tak se divím, že to nefunguje, než mi dojde, že tam force touch není. :D Jinak taptic engine je též super věc, od prvních vteřin jsem se zamilovala.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Papek »

Tak som neodolal, Black Friday v MZone a 8% zlava na iPhone 7 32GB :)
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

v CR slevy na 7 nebyly nikde, skoda, zkusil bych
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Papek »

Ja som nasiel nejake zlavy uz den vopred, ale vsetko bolo na iPady, Macbooky ale nikde iPhone. MZone som objavil uplne nahodou, to som len tak zo zvyku klikol na ich stranku a oni jedini spomedzi premium resellerov mali akciu aj na iPhone. Tusim mali este 5S 16GB za 299 a spominany iPhone 7 32GB za 699. Na mieste mi ponukali aj prislusenstvo, ze tam plati tusim 15 alebo az 20% zlava. Ale nezvyknem pouzivat obal na telefone, tak som odmietol. Ked tak nejaky dock casom, ale nie je to pre mna must-have vec, takze skor ak sa nejaky sikovny pritrafi za rozumnu sumu, tak dokupim.
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

rathousky
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 28, 2016 10:07 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rathousky »

iPhone 7 32GB - Ve sluchatku loupne pouze při prvním vytaceni po odemknutí telefonu, resp.ve sluchátku loupne i po prijetí hovoru. iOS 10.1.1 i 10.02 betaverze. Další 2 iPhony 7 to samé. Dnes jsem psal na VF a jejich operátor mi napsal, že má taky Iphone 7 a že nic nepozoruje. Nicméně jsem mu napsal ať vyzkouší a pak mi naspal toto:

Tak jsem to opakovaně vyzkoušel a nakonec se mi to povedlo, že jsem lupnutí slyšel (neděje se to ale po každém odemknutí). Osobně mi to přijde, že to bude spíš softwarová věc, když se to stává jen někdy. Já se k reklamaci kvůli tomu nechystám, ale pokud se domníváte, že jde o vadu, která by měla být opravena, samozřejmě můžete telefon do reklamace předat.

Máte někdo podobné zkušenosti. Vypadá to, že to dělá více iPhone 7. Teď vím už o 4.

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ladin »

to rathousky: Osobně si myslím že je to spíš otázka IOS10, dělal mi to už iP6s a teď iP7 taky....

rathousky
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 28, 2016 10:07 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rathousky »

takže spíše čekat na update iOS10. Reklamace je asi nesmysl (ted se mi iP7 vrátil z reklamace vadné pixely).
když by to byla jen otázka SW tak by to bylo ok. loupání mne prostě v phonu za 21K štve

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jackherrer »

ted sem to zkusil a taky mi to po prvnim odemknuti pri vytoceni luplo :D resit to asi nebudu :D telefon mam od O2

edit:

tady o tom taky pisou, zatim asi nevyreseno

https://discussions.apple.com/thread/76 ... 5&tstart=0
I will maintain an attitude of open-mindedness.

rathousky
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 28, 2016 10:07 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rathousky »

ted jsem zkusil obnovit si nastavení sítě a pak vypnout Odstraňování šumu v telefonu a vypadá to, že loupání zmizelo...můžete prosím někdo vyzkoušet také?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

tak konečně mi 7čka taky něco dělá, a ano je to tohle "pop", takže bych se rád zapojil do diskuse, ale musím upřímě říct, že mě ten zvuk vůbec neobtěžuje, ale vůbec :), tak zase nic :D.

Občas mi to popne před začátkem hovoru, ale volám celý den, a nedělá to pořád, takže na to kašlu, není to nic hrozného

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Bl4de »

Ahoj, tak jsem cekal az apple vyresi neduhy a dnes mi prisel iphone 7. Taky mate rohy displeje tmavsi? Kdyz to dam vedle iphonu 6s, tak je to tak od 2 odstiny tmavsi a rohy tak o 3 :(

EDIT: Tak jsem byl porovnat iPhone v Alze a měl cca o 30% méně podsvětlený displej a brutálně nažloutlý :(
Zavolal jsem na Apple a už mě letí nový kousek :(
Naposledy upravil(a) Bl4de dne stř lis 30, 2016 9:41 am, celkem upraveno 2 x.
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Papek »

Ja som to puknutie skusal vcera vyvolat, ale nepodario sa mi to. Dnes sa mi to puknutie podarilo vyvolat uplne nahodou a nie uplne podla postupu, ktory tu popisujete.
Isiel som volat jednemu znamemu, ale ten ma po dvoch zazvoneniach zrusil. Hned na to som isiel volat dalsiemu a pocas vytacania som pocul toto puknutie. Ale keby som nevedel, ze je to nejaka znama chyba, tak by som si to ani neuvedomil. Samotny hovor je bez problemov.
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

ip7black128gb
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: sob lis 26, 2016 1:42 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ip7black128gb »

Zdravim, reklamoval jste uz nekdo syceni atd procesoru u iphone 7 ve Vodafonu nebo jinde? Dali vam novy kus? Dle vyjadreni applu, ma autorizovana prodejna vymenit za novy kus, takze to v poradku nebude, chystam se svou sycici 7 reklamovat.

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Me nesyci, ale mas to vyjadreni applu nekde pisemne?

ip7black128gb
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: sob lis 26, 2016 1:42 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ip7black128gb »

Jo v mailu od podpory, ze mam dojit do autorizovaneho obchodu a bude mi vymenen. Zitra jdu do VF, tak jsem zvedavy, jak VF se postavi k tomu.

rathousky
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 28, 2016 10:07 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rathousky »

mám otázku. Jaký velký vliv má na kvalitu hovoru když vypnu fuknci Odstraňování šumu v telefonu? sice mi to teď "nepopne" při vytočení prvního hovoru po odemknutí, ale kvalita přenosu hovoru mi připadá horší, ale možná je to můj subjektivní pocit.

ip7black128gb
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: sob lis 26, 2016 1:42 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ip7black128gb »

Zdravim, ma nekdo zkusennost jak je to s koupi iphonu od cloveka pres inzerat, zarucak je s razitkem OneNet. Nemel by byt zadny problem ne?

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Rady pri kúpe na inzerát, Aukro, eBay, Bazos a podobne

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=ht ... are_type=t
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

ip7black128gb
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: sob lis 26, 2016 1:42 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ip7black128gb »

Tvuj odkaz je naprosto bezpredmetny. Ptam se na OneNET od Vodafone, jestli uz ma nekdo zkusennost co se tyce odkupu od fyzicke osoby.

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Bl4de »

Dobry vecer, tak dnes me prisel novy kus a displej jeste zlutejsi a nahore je vcelku bily a dole jde do zluta :( to tak mate vsichni? :(
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Nevim, s tim jsem se nesetkal. Spis problem s hovory pres LTE, druha strana me slysi s vypadavanim slov, ja ji slysim normalne. Proto jsem to vypnul.

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ssslnieckooo »

Ľudkovia, chcem vymeniť svoje plusko rosegold za čierne plusko. Veľmi uvažujem o variante jet black. Ale páči sa mi aj black. Black sa mi páči z praktického hľadiska, jet black sa mi ale páči viac. Má ho tu niekto už dlhší čas aby mi povedal svoje postrehy? Či napr. neľutuje kúpu, či je to s tými škrabancami fakt také strašné. Ďakujem za každý koment.
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

ip7black128gb
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: sob lis 26, 2016 1:42 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ip7black128gb »

Registruji chybu na iPhone 7 128GB iOS 10.1.1. Nastavena Live tapeta na lock screen i home, zamknu telefon a probudim power tlacitkem, pak pridrzim prst na skle a Live tapeta se spusti-zacne se hybat, kdyz nenecham animaci dokoncit a odemknu pomoci TouchID a dostanu se na plochu, sekne se totalne, vibracni odezva od home button jde, ale jinak nic, resi to jen soft reset(power plus tlac.dolu). Dela to jeste nekomu? Vidim to na chybu v softwaru...

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Je to tak. Prestane fungovat touch id

ip7black128gb
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: sob lis 26, 2016 1:42 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ip7black128gb »

Me to udela pokazde, jedine co "funguje" je odezva home button-vibrace, jinak je telefon absolutne nepouzitelny, totalne zaseknuty a nejde ani normalne vypnout.

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od honziš »

Další z testů (s nevelkou výpovědní hodnotou), ale i tak se na to hezky kouká.
https://youtu.be/o6OlJjnnkCk

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Papek »

Mne sa ten problém so zamrznutim nedarí vyvolať. Možno sa to netýka iP7 32GB verzie. iOS mam tiez 10.1.1
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

Grent
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: pon pro 12, 2016 7:15 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Grent »

Ahojte, som vlastnikom Iphonu 4S a teraz uvazujem nad prechodom vyssie lebo to 4S uz nestaci. Uvazujem ci uz investovat do 7 alebo bude stacit 6S, v pripade 32 aj 128gb verzie je rozdiel cca 100€, teda ci je tam taky pokrok aby som videl ten rozidel.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Mozem povedat, ze mi 7 oproti 6S pride trosku rychlejsi, lepsie foti a ovela lepsie vydrzi bateria. Vodeodolnost je take male plus. Ak na ten rozdiel mas, tak 7. Zase budes mat ma dlllllho pokoj. Ak na rozdiel nemas/nechces dat ani 6S-kom nic nepokazis.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Grent
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: pon pro 12, 2016 7:15 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Grent »

Z týchto veci ma najviac láka vydrž batérie :) na mojom 4s je to uz zúfale, pri aktívnom messengeri uz nezvládne ani pól dňa :) .. este by ma zaujimalo, pretože neviem presne ako to funguje, ci by mi stačila ta 32gb verzia s tym ze by som si pripadne predplatil 50gb miesta na cloude ci sa dajú veci posielať tam a na iPhone sa uvoľní miesto alebonpotrebujem to miesto mat aj v telefóne ? Mam aj 64 iPad air2 ale ten nieje plny a tam to zatiaľ neriešim, tak ísť do 32 alebo 124 :)

Papek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: úte zář 21, 2010 9:05 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Papek »

Neviem ti porovnat vydrz iP7 s iP6 ani 6s, ja mam teraz po dlhsej pauze od iOS zase iPhone a ta vydrz je uplne super. Este sa mi za tie dva tyzdne co mam telefon nestalo ze by sa mi vybil pred polnocou, co sa mi na predoslych telefonoch vratane iPhone 4 stavalo bezne. Vacsinou mi zostava okolo 30% baterky, takze mam velku rezervu ak potrebujem v noci zavolat taxik cez aplikaciu, alebo poslat sms listok.
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Oproti 6S má 7ka mnohem lepší výdrž baterie. I když jsem měl 6S úplně novou, tak nedosáhla takové výdrže jako 7ka.

Grent
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: pon pro 12, 2016 7:15 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Grent »

Pojdem predsa asi len do tej 7ky .. myslíte ze este budu niekde vianočne akcia naň ? hlavne co sa tyka Slovenska, splatky bez navysenia som uz premeskal ale ak by bol v zauimavej akcii tak kludne aj v hotovosti :)
..
A este ta druha vec, myslite ze bude stacit ta 32 verzia +pripadne zobrat icloud 50gb za 1€mesacne alebo mam ist do tej 128 ? .. teraz mam na 4S 16gb a je to len tak tak ,sice mam teraz skoro 2gb volne ale vyhodil som pred nedavnom vsetku hudbu z neho a nemam tam ani vsetky apliakcie ktore tam pred tym boli ...na ipade 64 mam volnych asi 20gb zatial ale mam tam aj par filmov a tie na iphone urcite pozerat nebudem ..a zas hudby potrebujem dost do auta :)
cital som aj ze ta 32gb verzia je o nieco pomalsia kvoli tomu ssd ale myslim ze ten vykon by mi chybat nemusel lebo neplanujem nejak hrat na nom moc hry, nemam na to cas a ked uz hej tak mam ten ipad alebo klasicky ntb

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Akce asi nebudou, protože je to nový model.
Jedině koupit třeba na Aukru či jinde nějaký zánovní kus, cena je pak ca o 10-15% nižší.
Jinak doporučuji 128GB, 32GB sice může někomu stačit, ale časem to bude limitující.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Grent
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: pon pro 12, 2016 7:15 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Grent »

Trosku dufam ze by mohol aspon Mzone dat zlavu v ich vianocnom adventnom kalendari a tipujem ze by to mohlo padnut na stedry den mozno :)
inak ta cena vychadza pri vacsine predajcov cca 860€ za 128GB verziu, no na heureke som nasiel aj predajcov ktory maju cenu dokonca az o 100€ nizsiu, nezda sa vam to uz moc ? Uvadzaju sice ze je to novy kus ale mne to pride skor ako nejaky refubrished

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

jeenik píše:Oproti 6S má 7ka mnohem lepší výdrž baterie. I když jsem měl 6S úplně novou, tak nedosáhla takové výdrže jako 7ka.
Presne o tom hovorím, mám to úplne na rovnako.
Grent píše:A este ta druha vec, myslite ze bude stacit ta 32 verzia +pripadne zobrat icloud 50gb za 1€mesacne alebo mam ist do tej 128?
Ja som prechádzal zo 16GB a som spokojný. Ale ako píše mike-biker, niekomu to časom nemusí stačiť. Zálohovať fotky môžeš aj inde ako na iCloud. Google Photos je vraj fajn a ja napr. používam Flickr.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Grent píše:Trosku dufam ze by mohol aspon Mzone dat zlavu v ich vianocnom adventnom kalendari a tipujem ze by to mohlo padnut na stedry den mozno :)
inak ta cena vychadza pri vacsine predajcov cca 860€ za 128GB verziu, no na heureke som nasiel aj predajcov ktory maju cenu dokonca az o 100€ nizsiu, nezda sa vam to uz moc ? Uvadzaju sice ze je to novy kus ale mne to pride skor ako nejaky refubrished
.

869 EUR je běžná cena, APPLE není jako Android, kde jeden přístroj nabízejí od 10 do 15ti tis. Pokud ho někdo nabízí o 100 EUR levněji, je to vždy velmi velmi podezřelé, ne-li přímo nebezpečné. Určitě to nebude žádný známý prodejce, ale nějaký levák. :evil:
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Odpovědět