iphone nereaguje

Odpovědět
maka93
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 25, 2016 4:13 pm

iphone nereaguje

Příspěvek od maka93 »

Dobrý den, dneska se mi stala taková nemilá věc. Normálně jsem telefon používala, něco jsem vyfotila a pak telefon zamkla. No a teď vůbec na nic nereaguje a jen hřeje home button, jinak je studene :D Četla jsem, že se to u tohohle modelu občas stává, ale převážně při nebo hned po nabíjení a že to většinou přejde. Ale já měla 45% a nic moc náročnýho jsem nedělala, co s tím? Mám ho zkusit nějak chladit? Když jo, tak jak? Jsem na škole, takže u sebe ani nemám doklad abych ho šla reklamovat :cry: a když není z applu, tak tam asi ani nemá smysl chodit, že?
Děkuju ta odpovědi :)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iphone nereaguje

Příspěvek od Jadro »

Zkus podrzet Power a Home tlacitko cca 10 vterin - melo by naskocit logo Apple a pak by mel nabehnout. Dej vedet, zda to tak probehlo

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iphone nereaguje

Příspěvek od Clon »

Jinak iPhone v prvnim roce je reklamovatelny v kteremkoli Apple storu nebo jejich znackovych opravnach kdekoli na Zemi.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

filipč
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 08, 2013 8:51 am

Re: iphone nereaguje

Příspěvek od filipč »

Také se mi to stalo, ale vždy pomohlo vypnutí natvrdo. Take jsem premyslel zda reklamovat, ale tak jako to udela kazdy telefon.

vinceul
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 05, 2016 2:20 pm

Re: iphone nereaguje

Příspěvek od vinceul »

to Jadro:Také se mi to stalo a po podržení těch tlačítek naběhne, ale můžeš poradit co to zpusobuje?...protože se to opakuje stále díky

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iphone nereaguje

Příspěvek od Jadro »

Co to zpusobuje ti fakt nereknu... Nejaka chyba v procesu. Neco se nekde zaseklo.
To podrzeni obou tlacitek je Hrad-reset a je to prvni, co je treba zkusit, kdyz neco nejde :-)

Odpovědět