iPhone 5S Červená obrazovka

Odpovědět
Aaaacko
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 31, 2016 10:13 pm

iPhone 5S Červená obrazovka

Příspěvek od Aaaacko »

Opis chyby:
Po novej aktualizácii iphone cca pol hodiny fungoval. Po odblokovaní, že sa pozriem aká mi prišla správa na na fb, tak iphone zamrzol a sám sa reštartol. Znovu a zapol a po 5 sekundách další reštart. Potom už stále, len nabehávalo jabĺčko applu a po chvíli mi naskočili itunes a kábel. Tak som ho pripojil do počítača. Ukázalo mi že je možne urobiťy, len restor (obnovu), tak som to potvrdil. Stiahlo sa to a pri načítavaní už len ukázalo na počítači "chyba iphonu číslo 4013". A pri opätovnej snahe, tiež nič. Skúšal som to asi 4 krát a niekedy vyskočila pri tom červená obrazovka.
Nefungovalo mi nič aj keď som išiel podla návodov na fórume applu. Nešlo mi ho dať ani do dfu módu. Proste nič. Stále ukazuje pripojiť itunes. Mám za domnienku, že tá červená obrazovka je niečo, ako na počítači tá modrá, ktorú volajú "modrá obrazovka smrti". Iphone som nerozoberal, ani nesťahoval žiadne aplikácie, ktoré som nepoznal. Aplikácie som mal v mobile stiahnuté iba appstore a to tie základné ako facebook, whatsapp, messenger a pod.

Ďakujem za radu

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: iPhone 5S Červená obrazovka

Příspěvek od misha »

no, ten dfu mod... opravdu jsi to delal spravne?

Aaaacko
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 31, 2016 10:13 pm

Re: iPhone 5S Červená obrazovka

Příspěvek od Aaaacko »

Ano určite...a niekoľko krát

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iPhone 5S Červená obrazovka

Příspěvek od Tony1 »

Zde se asi nevyhneš tomu že
- dej iP prve na nabíječku a nech ho tam hoďkou, pak budeš muset odpojit baterku počkat cca 10min znovu zapojit a znovu zkus DFU.
-pokud toto nepomůže tak před DFU ještě odpoj proximity senzor, ten někdy způsobuje červenou obrazovku.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

kepinko
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 05, 2013 4:47 pm

Re: iPhone 5S Červená obrazovka

Příspěvek od kepinko »

mne to urobí s modrou farbou, nechceš vymeniť? červenú mám radšej :lol: :lol: :lol:

ukazuje kábel a logo itunes, pripojím, a je jedno či cez dfu, či cez restore, vždy v polke preblikne modrá obrazovka a napíše chybu 14. tiež by bodol nejaký nápad. mám tu tri iphony 5s a všetky robia to isté.

Lukee
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 20, 2016 3:19 am

Re: iPhone 5S Červená obrazovka

Příspěvek od Lukee »

Smrtiaca obrazovka?

Odpovědět