iphone 4s wifi zašedlá

Odpovědět
FilipiP4
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 30, 2014 6:37 pm

iphone 4s wifi zašedlá

Příspěvek od FilipiP4 »

Dobrý den mám problem s wifi mel sem jeden iphone na kterem přestala fungovat wifi tim zpusobem že zešedla a nešlo na ni kliknout, po nějaké době a hledání jsem zjistil že je to wifi/bluetooth čipem na desce, lidé radí že se má čip nahřát třeba horkovzduškou a že potom to bude OK ,udělal sem to a super wifi asi 2 mesice funkční, potom zase zašedla, po asi 20ti pokusech co se wifi vždy zašedla to schytal i bluetooth. Za super peníze koupil jiný iphone 4s ve stavu skoro noveho telefonu,po asi 2 tydnech jsem sem se rozhodl nechtěl jsem ten novy otloukat a tak jsem vzal ten muj stary ktery byl krome desky s rozbitym cipem vpořádku, dal jsem do něj desku a baterku z nového vše OK asi první týden a včera večer co se nestane , telefon se při zapnutí wifi seknul jako vždy když wifi zašedla a po hard restartu, jelikož se s telefonem neda pak nic dělat, wifi zašedla i na (novém) iphonu, myslel sem že si někdo zeme dela srandu,usoudil sem že je v hardwaru toho starého něco co toto dělá, tak sem desku vrátil zpět do noveho a nic pořád je to špatný, zřejmě něco v tom starém telefonu je rozbitý napadla mě jedine wifi antena ,ta je jedina co si myslim že by to mohla dělat, každopádně zahřývat nic nechci už a ted mám dva plně funkční iphony 4s na kterých je zašedlá wifi. Díky za přečtení, kdyby měl někdo nějaký nápad nebo zkušenost děkuji za případné komentáře,a ikdyby ne tak jsem se aspon chtěl podělit o svou zkušenost. Hezky den.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iphone 4s wifi zašedlá

Příspěvek od Tony1 »

Tak cca před 6 měsíci jsem se tímto problémem celkem intenzívně zabýval a popsal jsem zde na fóru o tom jedno celé vlákno. Nedávno jsem měl trochu času a se zvýšením poptávky co jsem zaznamenal jsem se k problému vrátil. Teď si myslím že jsme schopen v pohodě čip přepájet, ale podmínka je aby s ním nebylo nic dělané. Pokud si čip už zahříval, tak tam pomůže jen výměna za nový, ten do kterého jsi ještě nezasahoval bych dovedl přepájet a ten co jsi už prohřál, tak bych zkusil vyměnit. Do zprávy pošlu kontakt.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

FilipiP4
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 30, 2014 6:37 pm

Re: iphone 4s wifi zašedlá

Příspěvek od FilipiP4 »

Ahoj,fakt díky za návrh ale bohužel jsem z druhého konce republiky takže se mi nechce mobily nikam posílat. Nechápu ale proč se ta druhá deska taky rozbila, kdyby jsem ji nechal v tom novém telefonu myslim že by se nic nestalo ale zase neznam duvod proč by se v tom starém mela rozbít,jedině že je prostě něco špatně v tom starém iphonu třeba s wifi antenou která zlobí a ten čip se kvuli tomu potom pokazí, napadlo mě že by to taky mohlo byt reakci na velkou zmenu teploty jelikož se mi ten stary rozbil potom co sem snim byl dlouho v mrazu a pak doma ale stim (novim) sem nikde nebyl takže vpodstatě žádné velké teplotní změny nenastaly, nevim prostě. Jinak Díky za návrh kdyby jsem si byl jistý že to neni tou antenou nebo tak něco tak ten starý zkusim dat opravit ale nechci riskovat že to bude první měsic fungovat a potom se to zase rozbije.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iphone 4s wifi zašedlá

Příspěvek od Tony1 »

Šlo by to taky vysvětlit tím že prodejce ten druhý opravil je prohřátím wifi čipu a ty jak jsi prohodí desky tak jsi mohl rohový šroub víc dotáhnout a nebo celé prohřátí čipu bylo uděláno špatně a prostě po určitém čase znovu odejde. Dle zkušenosti vím že prohřátí čipu někdy funguje cca 14dnů a pak problém nastane znovu.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

FilipiP4
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 30, 2014 6:37 pm

Re: iphone 4s wifi zašedlá

Příspěvek od FilipiP4 »

Ten novy jsem mel od znameho a nebylo snim nic delano prej, ten starej nevim.

Odpovědět