Problém s IP5 po výměně origo baterie

Odpovědět
cheyen
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pát srp 28, 2009 10:14 am

Problém s IP5 po výměně origo baterie

Příspěvek od cheyen »

Zdravím, mám trabl se svým ip5. odešla mi baterie, tak sem ji nechal vyměnit iStylu v rámci programu na výměnu baterie. Chvilu to chodilo skvěle, baterka vydžela i den a pul :-) a pak najednou se telefon dvakrat sam restartoval a baterka mi nevydrzi ani pul dne. byl sem snim na reklamaci, udelali mi diagnostiku a vse je pry ok i baterka :-( pry je to iOS 9.2.1 ze neskutecne zere baterku. tak ja nevim...mate nekdo podobnou zkusenost? asi IP uplne hodim do popelnice s koupim si starou dobrou nokii a bude to...

teekex
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: sob pro 26, 2015 5:13 am

Re: Problém s IP5 po výměně origo baterie

Příspěvek od teekex »

takovou zkusenost nemam, 3x iPhone 5 u vsech menena baterie v poslednich 3 mesicich, vsechny na posledni verzi iOS a vsechny chodi normalne. Akorat u jednoho telefonu se nafoukla baterka tak, ze zvedla displej - ale to je jina story (original baterie, vydrzela asi mesic). Je samozrejme otazka jak se ten telefon pouziva, zda neco nebezi na pozadi co porad neco stahuje/odesila ale obecne si myslim, ze by melo stacit udelat Hard Reset a nebo vymenit baterii.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Problém s IP5 po výměně origo baterie

Příspěvek od Clon »

Ja bych jeste zkusil Restore bez obnovy zalohy.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět