Ip 6s chrastici reproduktor

Odpovědět
Roske
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: stř led 12, 2011 9:04 pm

Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od Roske »

Zdravim vsechny jablickare,chtel jsme se zeptat,minuly tyden jsem koupil iphone 6s a pri vyssim zesileni me jakoby jde z repreacku chrasteni,treba tento rozhovor https://m.youtube.com/watch?v=RRp2YMXTr ... e=youtu.be ,kdyz mluvi pan tak to neni cisty zvuk,to same video jsem zkousel i na ip 6 a 5 a vse v poradku, dale kdyz mam hlasitost vyzvaneni na pulku tak me skoro neni slyset cvakani klavesnice a vyzvaneni rve jak blazen,oproti ip 6 zvuk mene hlasity,zkousel jsem obnovu systemu, ale nic,toto tema se resi i na https://discussions.apple.com/thread/72 ... 0&tstart=0

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od pistak »

No na 6tke S je to nejaké divné, lebo budím mi tiež zvoní ako blázon a notifikácie sú tiché.

Roske
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: stř led 12, 2011 9:04 pm

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od Roske »

Presne tak,docela me to vadi a co jsem zkousel tak to dela jen u ip6s

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od pegas »

Souhlas, 6s má divnou reprodukci zvuku. Jo hlasitej je dost, ale takovej plechovej, občas chrastí, upozornění na nový mail v Outlooku začne lupnutím, ale defaultní oznámení jsou OK.

Roske
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: stř led 12, 2011 9:04 pm

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od Roske »

Volal jsem na podporu a tam me rekli,ze kvuli teto chybe zatim nikdo nevolal,tak jsem mu rikal at se podiva na jejich forum a ze prej to teda par lidi resi,vetsinou ze pry vymenej,ale ze to snad nedela jen kazda 10 sestka plus,takze prej mam cekat na update,kdyby ten telefon stal 10 tak si reknu,nj asi soudruzi udelali chybu,ale za 24 by se tohle nemelo stavat

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od mike-biker »

Problém s nečistým zvukem sluchátkového reproduktoru jsem měl také a volal jsem na podporu též, kromě mě asi další 4 lidi. :D
Samozřejmě o tom dobře vědí. Nicméně u některých hovorů to bylo poměrně markantní, jindy byl zvuk zcela čistý.
Zaměřil jsem se na to a zjistil, že v menší míře se to projevuje i u iPhone 6 Plus. :(
Ale není to nic tragického - nicméně telefon za 20 a více tisíc musí šlapat jako švýcarské hodinky, ne jako švýcarské auto.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od Jadro »

A dela to jen nekdy? Protoze me to nekdy chrasti, ale jen obcas. Tak jsem to prisuzoval (ne)kvalite spojeni, pripadne pristroji na druhe strane

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od pegas »

Mně jen občas, ale taky nevím, jestli je to spojením, nebo reprákem.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od mike-biker »

Vypozoroval jsem, že je to při hovoru s určitými lidmi - čísly. Takže nějaký spojovací problém?!
Každopádně jsem pak mobil prodal a nemohl dále posoudit.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od flatliners »

Taky mi to chrasti,ale jen s nekterymi cisly,dela to s nima vzdycky.s predeslou sestkou bez problemu..zvuk z repraku je plechovejsi.pri primem porovnani kazdopadne horsi nez na manzelky sestce.
Metal/HC/Punk
iPhone 6s Plus 64GB+Westone 4R
MacBook Pro Retina late 2013

Roske
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: stř led 12, 2011 9:04 pm

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od Roske »

Nj ale jde o to jestli je to duvod k reklamaci

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od Bl4de »

Maji to vsechny 6s, neresil bych to. Reklamace ti urcite neprojde a pokud ano dostanes novy kus se stejnym problemem a jeste Samsung cipem :))
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

Roske
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: stř led 12, 2011 9:04 pm

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od Roske »

Samsung mam i ted

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od TheSalko »

Ja som si to všimol tiež, hovorím teraz o reproduktore, ktorý si prikladám k ucho. Keď je vyššia úroveň hlasitosti, tak to má tendenciu chrastiť. Trošku som pátral a podľa všetkého je to SW závada. Skúsil som si prepnúť telefón do režimu s podporou pre načúvacie sluchátko (settings, general, accessibility, hearing aids) a vtedy je síce zvuk bez výšok, ale môžem ho dať hlasno ako chcem a nechrastí to. Tajne som dúfal, že to v 9.2 opravia...

Pjoin
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 04, 2016 6:37 pm

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od Pjoin »

Zdravím, mám Ip 6 a chrastí úplně otřesně. Telefon je po výměně, reklamoval jsem chrastění a nedržící sklo, telefon vyměnily za nový, sklo sice drží, ale chrastí daleko víc než původní, občas není vůbec rozumět. Pravda je, že s některými čísli je to lepší, ale myslím, že to souvicí spíše se schopností některých telefonů přenášet nižší frekvence. Úplně nepoužitelné je handsfree v autě, tam je to naprosto přebuzené a nerozumím vůbec nikomu. Původní před výměnou fugoval v autě normálně. Na původním šlo zeslabit hovor na telefonu a zesílit rádio a bylo vše OK. Vyměněný nereaguje na tlačítka na telefonu (při handsfree). Zvažuji návrat k Lumii, na ní fungovalo i hlasové vytáčení, což postrádám hodně (v autě). V podstatě bych řekl, že jediným kladem Ip 6 je výdrž barie, jinak ve všem spíše zaostává. Další reklamaci nezvažuji, sice byl telefon po několika dnech zpět doma, ale po obnově systému jsem zjistil, že se v podstatě stáhnou pouze prázdné aplikace, do nich si vše musím nahrát už sám, tzn. celý den práce. Nejraději bych se toho zbavil, ale kdo si koupí telefon, ve kterém není rozumět, prostě past, určitě jsem z jablek vyléčený.

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: Ip 6s chrastici reproduktor

Příspěvek od SilverSurfer »

Ahojte, trohu vyuzijem tuto temu, kedze som si dnes vsimol podobne chrastanie, ale pre zmenu pri zapojenych sluchadlach, no neviem, ci to robilo aj pred tym. Vsimol som si to napr pri messengeri, ktory vydava tie zvuky, ked niekto zacne pisat, popripade ze si to precital, tak vzdy pred tym zvukom, to zachrasti, je to normalne? Diky.

Odpovědět