Zapomenuty icloud.

Odpovědět
all_in
Host
Host
Příspěvky: 145
Registrován: úte srp 19, 2008 5:39 pm

Zapomenuty icloud.

Příspěvek od all_in »

Dobry den, ztratil jsem iphone,dal jsem iphone do activation Lock. Pak jsem ho nasel ale jsem to zapomel heslo do icloudu a ani nemohu obnovit ten ucet. Nevite prosim co s tim mam delat? iPhone byl koupeny v istyle. Dekuji za kazdy prispevek.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od mike-biker »

Pakliže si pamatuješ účet a nevíš jen heslo, dá se snadno obnovit.
https://iforgot.apple.com/password/veri ... uage=CZ-CS
Musíš si ovšem pamatovat své jméno a příjmení, jakož i mail a kontrolní otázky.
Pokud toto nevíš, tak máš smůlu.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od Clon »

:D :good:
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od Onygzzer »

Sorry za OT, ale :-D :-D :-D
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od cuting »

No, nemyslím si, že je to k smíchu. Můžeme si každý myslet, co chceme, ale nikdo z nás není dokonalý. A nevím, jak mnozí z vás, ale i mě se stalo, že jsem zapomenul kontrolní otázky. A byl problém, protože jsem v té době měl už nakoupené aplikace a hlavně muziku za asi 800 dolarů.
Pak jsem si nakonec vzpoměl, že je mám napsané na deskách ve starém diáři založeném v knihovně. Uf, to byla úleva.
Nicméně platí, co psal Mike. Jestli neznáš kontrolní otázky a odpovědi, tak máš prostě smolíka. Apple právě proto takto tvrdě chrání data svých uživatelů před různými chytráčky a zloději , ale stane se, že na svou prázdnou hlavu už díky tomu doplatilo docela dost skutečných majitelů.
 Apple hračky 

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od cleo.25.gr »

Ako chvalabohu sa mi to nestalo. Ale veď pokial som reálny majiteľ účtu tak Apple si to má ako overiť lebo sa tam zadáva meno adresa to sa dá overiť podľa občianskeho preukazu, číslo platobnej karty ... A preto sa divím že originál majiteľ sa nemôže dostať k svojmu účtu ?
iPhone X

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od Clon »

Prave ze tento clovicek ma tak obrovskou smulu, az se to uz proste nechce ani verit. Ztratil, zamknul (to jeste sve udaje znal), pak jej zase nasel, ale udaje uz zase zapomnel. No proste TO JE TEDA PECH!
Cuting: ja sve kontrolni otazky nezapomnel - ja vubec netusim, o cem byly (anglicky neumim), a proto na ne nebudu umet odpovedet. Ale jo, jasne, MEL BYCH SI JE ZAVCASU ZMENIT.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

all_in
Host
Host
Příspěvky: 145
Registrován: úte srp 19, 2008 5:39 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od all_in »

Jako fakt ze mam smulu kdyz dokazu ze je to muj? Mam fakturu a na fakture je napsatne moje jmeno :(

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od Manek49 »

Zavolej na Apple support a vysvětli jim svou situaci, pokuď je účet i iPhone skutečně tvůj, jistě ti pomůžou.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od cuting »

Jo, to jsem také zkoušel. Akorát, že musíš umět alespoň trošku anglicky a znát alespoň jednu odpověď na jednu ze tří kontrolních otázek. Volal jsem tenkrát na českou podporu, tam mne přepojili na jejich bezpečnostní linku njěkde v Londýně, ale tam mluvili jen anglicky. A protože jsem neznal alespoň jednu odpověď , tak mi nepomohli. I když jsem jim řekl všechny ostatní údaje, nabízel kopii faktury i svého pasu. Ale je to už pár let, dnes to možná mají jinak. Za pokus nic nedá.
 Apple hračky 

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od mike-biker »

Pokusíme se Ti pomoci - když jsi zakládal APPLE ID, znáš ho?
Odpovídal jsi na nějaké otázky- bezoečnostní?
Zadával jsi tam další emaily atd?
Dej nám co nejvíce informací, samozřejmě ne konkrétních.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

all_in
Host
Host
Příspěvky: 145
Registrován: úte srp 19, 2008 5:39 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od all_in »

Ja jsem to nezakladal APPLE ID :(. Mi pomohl kamarad a to si taky nepamatuje. :(. Emaily jsme tam nezadaly...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od rony »

ja to poviem v skratke: tak ste obaja blbci.

blbci sa ucia na vlastnych chybach a mudri na chybach blbcov.


Nechcem, aby to vyznelo ako urazka, mas poucenie, ze takato drobnosti ti zneprijemni veci ale hlavne vyzera to tak, ze nemozes pouzivat vec, na ktoru si vynalozil tolko penazi. KEd si kupis byt, tiez asi nezabudnes chranit kluce od neho.

Takze upaluj na Apple Podporu a ries to s nimi. Tu uz fakt nic nevyriesime, len bude pokracovat zabava na tvoj ucet.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od Clon »

Nic ve zlem. Ja mam HO-SI-PA (hov..no si pamatuju), proto mam "debilnicek". Kup si taky, ja mam dva.
Zkus se ted vzit do nasi situace a do situace Apple.
Ty vlastne o tom telefonu nevis vubec nic. Neni to na prvni pohled divne az podezrele? Koupis si telefon za tolik penez a s kamaradem tam snad i v deliriu nakřápete co vas momentalne napadne? A logicky si to pak ani nepamatujete? Pokud jsi k telefonu a vsemu okolo dosud pristupoval jako k rohliku za par kacek - kup si druhy.
Vem to z druhe strany. Co kdyby byl ten telefon ztraceny/kradeny a ty jako potencialni nalezce bys jej chtel uzivat??? Prave proti tomu Apple bojuje vsemi prostredky a my vsichni jsme za to radi! Aby byl ztraceny telefon nepoctivemu nalezci/zlodeji NA PENDREK.
Mam obavy, ze ani Apple ti v tomto nepomuze (pokud aspon tu fakturu mas).
Pouceni pro priste? Vsechno si piš, foť atd a delej vsechno proto, KDYBY jsi nahodou neco zapomnel, abys to mel KDE NAJIT.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od mike-biker »

Hm, tady není bohužel pomoci. Ani APPLE Support ti nepomůže.
Prostě máš telefon na díly.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od cuting »

Souhlas s Mikem. Tady není co řešit. Nezná své Apple ID, pomáhal "kamarád", který to také neví, nezadával tam e-mail...... Jestli je ten telefon opravdu tvůj, pak jsi právě zaplatil za svou blbost. Určitě si to budeš pamatovat. A jestli tvůj není , dobře ti tak. Krást se nemá.
 Apple hračky 

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Zapomenuty icloud.

Příspěvek od Clon »

A stejne me to prijde cele divne. Majitel je registrovan v r 2008 (takze zadny novacek), ma 145 prispevku, reklamoval uz nekolik telefonu (Jednou pise o T-Mobile, podruhe o Vodafone) a ted nezna svoje AppleID? Ze by dosud nechapal vaznost nejakeho AppleID? Me to proste prijde velmi podivne.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět