Novy display

Odpovědět
palinhoo
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: ned zář 05, 2010 7:47 pm

Novy display

Příspěvek od palinhoo »

zdravim, stala sa mi nehoda, ktora neobisla bez prasknuteho display.
Viete mi poradit prosim vas slovensky servis pripadne, niekde kde kupim original?
Idealne keby sa dalo aby bola platna zaruka.
Na foru som nasiel posty len pre CZ.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Novy display

Příspěvek od Clon »

:-) mozna by vubec nebylo spatne uvest typ tveho telefonu :-)
Odhadnout nebo tipnout si je asi houby platne.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

controller
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: čtv srp 05, 2010 12:49 pm

Re: Novy display

Příspěvek od controller »

palinhoo
Registrován: ned zář 05, 2010 7:47 pm
Příspěvky: 74
Bydliště: Dubnica Nad Vahom
Zařízení: iPhone 6
Verze iOS: iOS 8
Jailbreak: ne
Unlock: ne

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Novy display

Příspěvek od Clon »

controller: super, ses sikovnej :good:
Chces mi tedy asi naznacit, ze to je dohledatelne.
A kde beres tu jistotu, ze autor mluvi jedine o tom svem telefonu? Predpokladas? Snad. Mozna.
Z meho pohledu.
Autor se na neco pta a ocekava odpoved.
Pokud ja bych chtel odpovedet, otazka pro me neni dost konkretni a NEMAM CAS si cokoliv dohledavat a .... Predpokladat, ze snad.....
A asi nejsem sam, kdyz autor polozil otazku 14. rijna, prispevek byl asi 80x precten ale odpoved vubec zadna - nemyslis?
P.S. Mohl by jsi prosim te urcit - kdybych stejnou otazku polozil ja - o ktery displej se jedna mne?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

controller
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: čtv srp 05, 2010 12:49 pm

Re: Novy display

Příspěvek od controller »

Chapu, ze NEMAS CAS cokoliv hledat, ale zobrazit si typ telefonu je asi stejne tak narocny jako pocet zobrazeni prispevku, coz bys jakozto mazak mohl vedet.
Kazdy uzivatel ma udrzovat aktualni seznam svych zarizeni, aby bylo jasne, o cem diskutuje a ohledne ceho se pripadne pta. Tenhle clovek ma uveden jeden - iPhone 6, takze nepredpokladam, ze se pta na nejaky starsi iPad.

At uz je to jakkoliv, prijde mi tva ironicka reakce zbytecna. Proste se zeptal na servis (duvod: praskly display), tak predpokladam, ze pro nej mas zvlastni rady na slovensky servis pro iPhone 5, jiny slovensky servis pro iPhone 5s a uplne jiny slovensky servis pro iPhone 6.
A nebo chces mit co nejvic prispevku a tak honem odpovidas ze nekdo neco nenapsal, aniz bys mu vlastne poradit chtel/mohl?

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Re: Novy display

Příspěvek od cleo.25.gr »

CCC servis BA majú uvedené že riešia záručný a pozáručný servis. Na ich stránke treba vypísať protokol a príde k tebe kuriér čo telefón prevezme. Alebo tam treba zavolať pre lepšie info.
iPhone X

Odpovědět