iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

Za tyden uzivani jsem narazil na dve veci, na ktery bych chtel znat vas nazor.

Vibracni motorek - prijde mi zvukove trochu do kovova/pri prilozeni ucha mi prijde, ze malinko bzuci. Slysitelne nejlepe u vibrace "srdecni tep". Prechazel jsem z 5S tam byli vibrace oproti memu velice silne a hluboke. Slabsi vibrace mi ani moc nevadi, spis ten kovovy nadech - jestli neni hw problem.

Usni reproduktor - pri hovoru bez ohledu na vysku tonu, jestli jsem na miste nebo se pohybuji behem hovoru nekolikrat od toho kdo mi vola zachrasti/zasumi, neni to tedy ani soustavne.
Naposledy upravil(a) BiGFiSh dne ned říj 11, 2015 6:48 pm, celkem upraveno 1 x.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor(ucho)

Příspěvek od Jadro »

Vibrace - 6S rada ma novy taptic vibracni motorek. Vibrace jsou uplne jine nez u predchozich iP. Kovovy zvuk, tezko rict co to je... Jedine nekam zajdi v patek az tu budou v prodeji a porovnej.
Reprak - zkus prepnout toto: Nastaveni - Obecne - Zpristupneni - Odstranovani sumu v telefonu.

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor(ucho)

Příspěvek od BiGFiSh »

Hmm no prijde mi ze ten vib.motorek lehce rezonuje - kdyz je okolo uplny ticho nebo k tomu dam ucho nebo to lezi a vibruje na stole tak to slysim. Porovnam v patek, budou kusy tedy i na istyle apod?

Co se tyce pripadne reklamace, lze v patek volat na cislo co je na ceskem apostore, rict, ze ho mam z Nemecka a vymeni mi ho? Pritelkyne pred 2 lety reklamovala 5S ale koupila ho u nas pres appstore, dovezli ji jiny. Tak jestli je fuk, ze to mam z nemecka.

Mam ale strach, ze vyfasuju pro zmenu jinou zavadu, kterou nemam ted :D ale je to tel za 30K tak bych to asi menil dokud to nebude ok. A

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor(ucho)

Příspěvek od Jadro »

Nevim jestli nebi lepsi se na to vykaslat. A resit pokud by se to zhorsilo.
Navic vymena za jiny kus uz neni samozrejmost, Apple zmenil podminky. Nektere veci se opravuji. Dalsi vec, ze vymeneny kus muze byt repas... Rozhodnuti zda resit, nebo ne je na tobe.

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor(ucho)

Příspěvek od BiGFiSh »

Nakonec jsem se rozhodl pro reklamaci z nize uvedenych duvodu.. Mam ale fakt strach, ze narazim u dalsiho kusu na jine zavady. Jde ale o tel za 30tis. a rad bych mel ok kus asi jako kazdy z nas.
Celkem me to stve, chtel jsem se kusem z Nemecka vyvarovat problemum..

Je prosim mozne telefon vymenit jako pri nakupu pres CZ appstore ? Tedy zavolat na CZ appstore a zadat vymenu/opravu ?

Po 9 dennim uzivani povazuji za zavady :

- bzuceni/rezonace usniho reproduktoru bez ohledu na hlasitost, cim vic telefonuji tim vic se na to soustredim a fakt me to hrozne vadi, nemuzu se soustredit na hovor, obcas totiz ani nerozumim ciste slovo
- lehce uvolneny vibracni motorek, ne tak radikalne jako nekteri postuji ve videich, ale take mne obtezuje, musim si vybirat slabsi druh vibraci, ktery nerezonuje
- v leve dolni casti displaye mam na bilem a sedem pozadi viditelny cca 5x5mm stin

Reklamaci mi asi uznaji, ze? :) Preji si jen at mi fakt dovezou novy kus a necekam x dnu bez telefonu. A nebo klidne i repas, ale fungujici bez viditelnosti, ze jde o repas.

Podotykam, ze se jedna o nejvice zavad najednou, co jsem u iPhonu mel tu cest.. u 4S jsem reklamoval kvuli vibr.motorku, dalsi kus kvuli usnimu reproduktoru a pak uz to bylo ok. 5S jsem nereklamoval, ale pritelkyne ano, protoze mela zezadu vetsi bublinu v laku - ale jinak byl funkcne dobry. Ale vzdy jsem objevil zavadu jednu, ted mi to fakt prijde trochu moc.

Celkem tedy 3 iPhony a dohromady 4 reklamace :)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

Jestli jsi ho bral v Nemecku, silne doporucuji tam zajet a vratit ve 14 denni lhute. Nemusis ani udavat duvod a vezmou jej zpet. Bud vraceni penez, nebo novy kus. Komplet nove baleni ve folii.

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

a kdyz zavolam na CZ appstore tak to tak nebude ? ja to do 14 dnu uz asi nestihnu, protoze bych tam tim padem musel zajet do patku..

controller
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: čtv srp 05, 2010 12:49 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od controller »

Hlavně ho asi nevymění kus za kus, když nemají žádné kusy skladem.. Pokud tedy nemají něco pro případy výměny..

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

Kdyz zavolad na CZ AppStore, tak ti reknou at to posles do servisu na reklamaci (ITS, Cesky Servis, atd.) a tam ti to nejspis vymeni za repas. Jako jde to. Otazka je, co ti vyhovuje vic. Ja bych jel do Nemecka

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

No jsem nakrknutej, ale radeji tam asi zajedu, maj do 21 tak to stihnu i po praci..

Neumim moc dobre nemecky, pouzivam Gtranslator. Postup tedy bude jen tam zajet, rict jim nechci tenhle kus, dejte mi jinej ?
Na strankach maji neco ve smyslu zruseni objednavky/navratu zbozi po prihlaseni do systemu, ale to tam logicky nemam, jelikoz nakup probehl osobne a ne online.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

Na uctence mas Rückgabedatum. Staci nejak rict, ze chces vratit a ukazat na tuhle polozku. Pokud budes chtit novy kus, rezervuj si jej stejne jako, kdyz jsi pro nej jel poprve.

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

Doufam, ze to berou jako normalku, kdyz ukazu na tohle a pak reknu, ze mam uz objednany novy

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

Udelal jsem to ted stejne... Pripadne mu muzes rict, co je s tim kusem spatne. Nebo ze proste neni dobry

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

Tys taky musel menit ? Co bylo spatne ?

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Saddako »

Copak se v DE nedá domluvit angličtinou?
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

Saddako píše:Copak se v DE nedá domluvit angličtinou?


Jiste ze ano, ja si zjistoval ale informace na webu, zda neni nutno vyplnit nejaky formular apod.. Pak jsem zjistil, ze se to tyka pouze online objednavek, ty fyzicke totiz nemas v "kosiku", kde by jsi to mohl zrusit/naplanovat vymenu.

V appstore se Aj samozrejme clovek domluvi. Chtel jsem se vyhnout tomu, ze tam prijedu a on by mi rekl, ze jsem mel neco udelat jeste predtim..

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

AJ se samozrejme mluvit da, umi tam vsichni. Automaticky jsem predpokladal, ze anglicky neumi vubec...
BiGFiSh: nic. Mel jsem 6s, vratil a vzal jsem 6s plus.

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

@Jadro : ok. tak pokud s tim neni problem tak udelam jak pises. Diky za info, doufam, ze uz narazim na dobry kus.

btw penize ti vratili a pak jsi zaplatil kus novy nebo jsi doplacel na 6S+ pouze?
Naposledy upravil(a) BiGFiSh dne ned říj 11, 2015 8:45 pm, celkem upraveno 1 x.

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Saddako »

Osobně budu (doufám) mít iP6s+ až někdy v lednu. Doufám, že do té doby už budou kusy bez problémů...
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

@ Saddako Nevim, zda se to casem nejak zlepsuje.. takove 4S jsem kupoval az kolem prosince a reklamoval jsem ho 2x.. pritelkyne 5S taky prosinec a reklamace 1x.. Me 5S z britanie hned po releasu a bez reklamace..

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

Loni mi vytahoval cash z pokladny (a to i kdyz byla cena na euro stejna) a pak jsem platil cely, letos uz jsem jen doplacel rozdil.

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Saddako »

//BiGFiSh
Ale fuj... Neber mi tu naději ;)
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

@ Jadro diky :) snad uspeji, ty vracecky jsou pro me vzdy neprijemny. Doufam, ze to co vyfasuju uz bude ok, jinak tam budu saskovat, ze chci jinej :D

@ Saddako promin, urcite ti preju stesti na dobry kus :)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

BiGFiSh: absolutne nemusi. Loni kdyz jsem vracel, tak byl vadny. Rekl jsem jim co je spatne a porad se omlouvali, ze je to mrzi. Kdyz jsem pak jel reklamovat 6+ (prach uvnitr cocky fotaku), tak se omlouvali jeste vic, vymenili mi ho a dali mi zdarma pouzdro v cene 40€ jako bolestne. Je to uplne jiny pristup k zakaznikovi, ne jako u vetsiny prodejcu tady v CR

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

@Jadro Aha. Prave tady v CR ti jeste vynadaji. Tak se snad muzu tesit na vylet, zkusim to zitra a uvidime.. Diky moc.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

Prosim, at to dobre dopadne

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Saddako »

Držím palce ;)
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

Diky moc :-)

Edit : tak dnes nemaji nikde

Vyuzil jsem cas na testovani.. Zjistil jsem, ze reproduktory bzuci oba, jak usni tak odposlechovy(u toho je to mene patrne) - ale to pouze pri hovorech, nikoli pri hudbe nebo pri zkousce diktafonem tam jedou oba uplne ciste.. Simku mam stejnou jako jsem mel v 5S a tam nic takoveho nebylo.. takze nevim jestli je to nakonec iPhonem a cim vlastne vubec.

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Saddako »

A nemají je vystavené třeba v Alze? Dojít se kouknout, poslechnout a pak uvidíš zda se jedná o chybu a nebo vlastnost.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

Muzes taky zkusit prepnout toto: Nastaveni - Obecne - Zpristupneni - Odstranovani sumu v telefonu. Pripadne vymenit SIM. Jak je stara? Origo velikost, nebo strihana?

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od sharkee »

@saddako: píše, že mu to dělá při hovorech a to Ti asi nepovolí vyzkoušet se SIMkou. Jinak iPhony již mají jistě i operátoři vystavené na prodejnách. Minimálně O2 ano, jak jsem již zjistil.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Saddako »

Njn. To je vlastně pravda. Jinak v Alze je vystavený mají. Chvilku jsem si s iP6s+ hrál a teď mi můj iP6 přijde pomalu jak kalkulačka :D
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od sharkee »

Já nad 6S+ také uvažoval, že bych odboural iPadmini, ale jelikož mnohdy hodně telefonuji a vozím telefon i na kole, tak zase vyhrála kompatkní verze 6(S)
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

OT: ja letos taky vzal kvuli kolu nejdriv 6S, ale uz jsem proste na to padlo zvyklej

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

Ahoj, diky za info.
Obehl jsem jedno iStyle a Qstore.
Vibrace na dvou kusech stejne jak me (bohuzel), 5S vibrace jsem mel radsi, tohle v urcitych frekvencich tak divne "bzuka".
Simku mam origo nano, 2 roky starou. Dnes jsem vice volal a na ruznych mistech. Ruch z reproduktoru byl chvili mensi az zadny, chvili v kazdem slovu(i repro usni i odpospechovy). Nevim cemu to prirovnat, neco jako kdyz mate blbe naladene radio a kazde slovo tak trochu chrci, pak je to chvili cistsi a pak zase ne.. Bud simka nebo antena v tel. (Testovano v Praze).

Ve finale asi ale budu reklamovat hlavne kvuli displayi, zkusil jsem to vyfotit pritelky 5Skem, je to takovy stin, uprostred prosviceny podsvicenim displaye. Foto : http://i.imgur.com/0AGevRx.jpg , na te fotce to je blbe videt, ale nic takoveho jsem na vystavenych kusech nenasel, je to videt na bile a sede nejvice

Jsem blazen nebo byste taky reklamovali ? S tema vibracema jsem si na prodejne uz pripadal jak na bilou kosilku :D

6S+ jsem take bral protoze jsem nosil 5S + ipad mini. Na telefon mel zalusk tata, na ipad pritelkyne, takze sebe jsem potesil univerzalnim zarizenim a je podzimnim darkem :D

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

Na tom displeji nic zvlastniho nevidim, krome telefonu, kterym jsi to fotil. Vypada uplne v pohode.
Vibrace - dnes jsem mel telefon polozeny na diari a na pouzdre a kdyz zavibroval, tak to chrastilo, vypadalo to jak kdyz chrasti telefon. Ale kdyz jsem ho sundal, tak fpoho. Tak bacha jestli ti to nechrasti jen na necem. Ten zvuk muze byt taky blby signal, ktery zrovna v Praze klidne muze byt. Spousta domu apod.
Ale tohle vse musis vyhodnotit sam no

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

Na fotce to je hur videt a vypada to mensi, je to na fotce nahore u leveho rohu cca 1cm, takovy prerusovany stin. Nesmis to ani zoomovat, to v te spatne kvalite neuvidis.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

Po okrajich na obvodu displeje na bilem obrazku mam taky videt lehke stiny.

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od pistak »

Presne tak isto to mam aj ja na 6s+ ale nejak ma to nestve...

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

Tak jsem asi spise propadl v hysterii z noveho a draheho produktu a nejspis pozaduji nerealne. Nebo moc dobre slysim a vidim :D

Odpovědět