iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od ssslnieckooo »

Aj ja mám pri okrajoch tiene, tiež som si to včera všimla, tak to asi nebude nejaká závažná chyba, keď to máme viacerí :-)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

No ja to mam v jednom miste vetsi a v urcite teplote(displaye?) se to trochu zvetsi a zvyrazni. Jinak okolo displaye je to normalka,rovnomerne, zas takovej magor nejsem :-) na fotce, kterou jsem sem dal to bohuzel neni vubec videt, pokud nevidite foto a mobil.

Da se do drazdan napsat mail? Na ten, ze ktereho mam fakturu to bohuzel nejde. Nemaji furt kusy - po celem nemecku. A mam obavy ze do patku nic nedorazi. V pt mam posledni moznost to vratit v 14 dnech, ale nemuzu byt bez telefonu.
Nebo jaka forma cisla je spravna, abych se jim dovolal? Nejde mi to ani s predvolbou
Naposledy upravil(a) BiGFiSh dne úte říj 13, 2015 11:53 am, celkem upraveno 1 x.

controller
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: čtv srp 05, 2010 12:49 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od controller »

Objednej si jakejkoliv jinej z CZ eshopu, prehod si vsechno tam, v Drazdanech reklamuj ten soucasnej a az budes mit z Drazdan novej, tak ten CZ vrat bez udani duvodu do 14 dnu..

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

Nebo vrat ten v Nemecku, nech si vratit penize a kup tady v CR

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Saddako »

Taky bych asi vrátil ten německý a nechal si CZ. Už kvůli případným reklamacím je to poněkud blíž :)
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

Mam vymenenou simku a ruch pri hovorech pretrvava. Navic jak jsem prisel z chladu do tepla tak ten muj "stin" u toho rohu displaye se zvetsil a ztmavl :D po par min zas zesvetlal.

No nemuzu si dovolit byt bez telefonu. Doufam, ze zitra nebo v pt nejaky kusy dodaji jinak budu muset cekat na cesky kus, nemecky uz jen pokud ho dostanu na ruku rovnou.
To by bylo zajimavy, objednat 6, mit ho 14 dnu a az prijde 6S tak vratit :D je to divny reseni, ale jak to resit jinak ze, 5S uz jsem predal dal do rodiny.

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Saddako »

Vylovit ze šuplíku Nokii 5110 a tvářit se retro :)
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Julek »

já mám funční opečovávanou 8810 kdyby jsi chtěl ;)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

diky za nabidky :D uvidime jak to dopadne

Edit : tak "dobra zprava", ze dnes Frankfurt a Mnichov dostal iP, coz je sance, ze do konce tydne dostanou i ostatni Appstory, ale radeji uz objednavam kousek na ceskym

64GB jeste jsou, 128 zmizely do 4 minut :D (space grey) Maji dobrej odber po 3 tydnech od release.. pokud jim teda na prodejnu nechodi 3 kusy v jedne varce :)

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Saddako »

Těch 128GB už mi přijde trošku moc... Loňská edice ještě měla navíc občas s touto kapacitou problémy.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

No taky jsem si rikal, proto mam 64, ale kdyz uz budu reklamovat, tak jsem premyslel, zda nevzit 128, v iP nic moc nemam, natocil jsem jedno video o delce 9min a mam 38GB volnych. Kdyz pojedu na kongres a natocim delsi tak to pujde rapidne dolu. Ale je fakt, ze je nepotrebuju vsechny naraz mit v telefonu.
O tech problemech jsem cetl, to uz by letos byt nemelo.

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od jeenik »

Mel jsem 6ku se 128 a zadne problemy jsem nepozoroval. Hodne fotim a nejake to video sem tam. Zaplnil jsem zatim asi 70GB. Takže 64 GB by mě nestačilo, respektive musel bych přemýšlet co umazat. Takové starosti teď nemám.

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

No prave.. ja mam vyvolanou pouze zalohu 16GB 5Ska, mam trochu videa a par fotek delanych v 6S+ a uz mam volno skoro jen pulku.. Kdyz to ma tak pekny videa a fotky tak urcite budu vyuzivat vice nez v minulosti, hlavne ta videa.. Kdyz uz to budu menit tak risknu tu 128, treba mi na ni daj slevu jako bolestny :D Pokud to nebudou brat jako vychcanost, ze 64 jen nechci.. (btw ten chrastici usni reprak me fakt stve.. ten stin v rohu vidim jen nekdy, nekdy se i trochu meni, ale hadam, ze proste tel. za tyto penize nic z toho mit nesmi..)

Pokud vyfasuju nemecky kus a bude to zas podelany, tak si udelam posledni vylet do appstore v nemecku a uz budu kupovat pouze v CR. Historie mych reklamaci rika, ze nemecke kusy neznamenaji vyhodu nad ceskymi. Jsou jen o trochu drive, ale pokud za tu cenu, ze se projedu vicekrat tak to vyjde uz stejne.
Uz mam pro jistotu objednany 128GB z CZ appstore - penize jak jsem brouzdal po foru, strhavaji az kdyz je kus skladem, ze ano?

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Saddako »

Osobně si myslím, že v Německu mají díky dřívějšímu uvedení na trh i vyšší procento špatných kusů.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

Rybko rybko. Ne ze bych ti to pral, ale nasmeju se az ti tu objednavku zrusi, ze nemas na ucte prachy a skoncis bez toho telefonu :-)

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

@Jadro ty padouchu ! :D :D Penize si prehodim az budu mit jistotu, ze to chci z CZ appstoru :) Furt doufam v to, ze v patek privezu novy kus z DE. Pokud bude i ten spatny, tak uz skoro dorovnam benzinem rozdil mezi CZ a DE kusem :) No, vlastne budu jeste cca 200Kc v plusu.

Pokud mi to vyjde na CZ kus tak budu mit hodne ecek naraz v hotovosti, nejak se mi to seslo. Kamarad mi rikal, ze do prosince padne Ecko na cca 24Kc, pry info od znameho z CNB - pokud je to pravda tak zrovna ted by se mi to ani nehodilo.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od sharkee »

CNB bude drzet kurz koruny kole 27 Kc/EUR jeste rok
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

Lze telefon z Drazdan vratit v jakemkoli nemeckem appstore? Teoreticky je pro me mensi komplikace vratit ten tel. treba v Mnichove a vzit tam novej kus nez resit 2-3 tydny s jinym tel, ja ted budu mit par kongresu a uz bych rad vyuzil videa :-)

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od sharkee »

to nebude 100% problem
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

controller
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: čtv srp 05, 2010 12:49 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od controller »

sharkee píše:CNB bude drzet kurz koruny kole 27 Kc/EUR jeste rok

OT: To je oficialni informace, jina ani byt nemuze.. Nemuzou rict presny termin, kdy to nechaji spadnout..
Kdo vi, jakou hodnotu ted skutecne EUR vs. CZK ma..

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

OT : kolega mi rikal, ze to ma jako interni informaci, tech cca 24 o Vanocich, ale muze to byt kachna nebo dela dulezityho :-)

Tak zitra doufam, ze neco prijde do Drazdan, jinak snad pojedu do Mnichova :D Ne, tam asi ne, dat si pres 300 tam a pak jeste 300 zpet se mi nechce. Mozna jeste Berlin by se z Prahy dal, to je jen o hodinu vic jak Drazdany, ale i tak, to uz je pomalu na vikend, aby to davalo smysl :D

EDIT:

Tak nakonec kus v 6 rano nikde nebyl, prestoze jsem si ho den predtim v Mnichove objednal (jinde nebyl). Rano, co jsem dosel do prace se tel. v Mnichove znovu odemkl, ale uz mi to nedovolilo rezervaci, pry jsem dosahl limitu. (v Drazdanech 1 nevyzvednuta, jedna vyzvednuta, v Mnichove jedna nevyzvednuta - asi ochrana, aby si to takto nebookoval kazdy a porad)

Sebral jsem se a vydal se tedy zklaman do Drazdan, pripraven, ze se vratim jen se simkou.. Typek na refundaci rekl, ze ok, zeptal se co mam za potiz, pak mi jen dal na vyber, zda novy kus nebo penize.. Tak jsem byl prijemne prekvapen - mam novy kus, novou 14 denni lhutu a opatrne dycham, aby nebylo nic spatne i u tohoto :D dal mi k tomu bolestne - folie v cene 20 Eur. (mel jsem na tom nejakou folii z ebaye - tak pry at nemusim kupovat)

No a co bylo ve srovnani s minulym kusem skutecne spatne ?

- vibracni motorek byl skutecne lehce uvolneny, ty vibrace jsou ted fakt pekny, cisty, predtim to tak divne bzukalo
- nemam stin na display
- nechrci mi reproduktor pri hovorech

Jednani fakt super, mel jsem z toho fakt nervy a dokonce jsem si uz pripadal, ze jsem magor, protoze pribuzni tvrdili, ze nic nevidi/neslysi. Tak ja zas asi "bohuzel" vidim a slysim az moc dobre a takove problemy mi neuniknou.
Mozna je to placebo, ale mam pocit, ze je i sviznejsi.
Tak snad casem na nic neprijdu.

Btw jedina vec, ktera se mi predtim nedela : kdyz mi prijde sms, obcas mi ji to neoznami vibraci, zvukem, ani rozsvicenim displaye/roletkou. Nevim proc tomu tak je, ani nevim zda to dela kdyz mam tel odemceny v ruce nebo lezi na stole, mam ho den tak budu pozorovat. Mozna bude pricinou asi 5x smazani a vyvolani ze zalohy (nejak zblbla zaloha, i kdyz vsechny co mam, protoze se mi nevyvolaly z zadne z nich Sms, ani posledni hovory a asi 50 kontaktu take zmizelo, diky bohu za phonecopy).
Vite nekdo jak toto rozchodit ? Zkusil jsem notifikace vypnout/zapnout, i iMessage, vibrace apod

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od Jadro »

Gratuluji. Rikal jsem ti, ze jednani maji super. Tak at slouzi.
Neni ten problem spis v iOS? Rekl bych, ze to tu psalo vic lidi.
Jedine co by mohlo pomoct je Obnova a nastavit jako novy. Muzes udelat zalohu a Obnovu udelat jen na test. Pak kdyztak vratit tu zalohu.
OT: pekny avatar ;-)

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od pistak »

Nepomoze ti ani nastavenie iphone ako novy a ani restore cez dfu. Sam som to robil a proste oznamenia raz oznamene su a inokedy nie... Je to jednoznacne chyba iOS 9. Brat to ma na 6tke s ios 9.0.2 a v praci to ma jedna baba tiez na 6tke...dalsi kolega na 6s+ a ja rovnako na 6s+ Minule mi dokonca zvonil len macbook a iphone lezal vedla na stole a robil sa ze tam nie je. A na apple fore sa o tom vo velkom pise.

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iP 6S+ 64GB problem - vibrace, reproduktor, podsviceni

Příspěvek od BiGFiSh »

Ahoj, diky moc tel je super :-)
Asi je problem v iOS 9, blbne mi 3d touch ale jen u neceho

Odpovědět