iPhone6 chyba 53 svieti iTunes

Odpovědět
dazdovka5
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 23, 2015 2:34 pm

iPhone6 chyba 53 svieti iTunes

Příspěvek od dazdovka5 »

ahoj všetci, potrebujem pomoc, dal som aktualizovať iphone 6tku z iOs 8 na ios9, mobil som mal nabity na 3percenta pripojil som ho k PC nechal nabíjať a dal sťahovať soft, soft sťahovalo 3 hodiny a potom ho chcelo aktualizovať, netuším či bola dostatočne nabitá batéria, ale ráno mi už len hlásilo chybu pri inštalácii nového softu, išlo mi to tak do polovice a tam sa to zaseklo a vypísalo chybu. Teraz ked zapnem mobil, zobrazí sa mi iba itunes logo. ked mobil pripojím k PC a pokúsim sa inštalovať nový soft zase mi to v polovici sekne. Objednal som nový nabíjací konektor, myslím, že môže byť vadný ked vypisuje chybu 53, alebo viete aj nejaké iné rady ako ho spojazdniť? dakujem za všetky vaše rady

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iPhone6 chyba 53 svieti iTunes

Příspěvek od Clon »

Nabij si poradne telefon.
Predpokladam pouziti iTunes.
Stahni si soft do pc napred (pokud uz jej tam mas, najdi ho, smaz ho a stahni znovu).
Uved telefon do DFU.
Proved obnovu.
P.S. Pouziti noveho ORIGINALNIHO kabelu nebude od veci - nevim v jakem stavu ho mas. Taky eventualne zkus jiny USB port.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Tomas02
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 21, 2015 7:41 pm

Re: iPhone6 chyba 53 svieti iTunes

Příspěvek od Tomas02 »

Zdravím, omlouvám se, že píši až teď, ale k věci. Neměl jste měněný homebutton? Fungovalo Vám touch ID? Pokud u iPhone 6, 6+, 6S a 6S+ vyměníte homebutton, nebo se poškodí, koupíte telefon bez funkčního touch ID, jakmile ho aktualizujete zobrazí se pouze chyba 53. Případně pokud je telefon vytopený, nebo mechanicky poškozený.

Odpovědět