iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Odpovědět
pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od pegas »

Dcera s tím má taky trochu problémy, řekl bych podobné tvým, ale u ní to přisuzuji tomu, že 1. se ji hodně potí ruce, 2. iP má hozený v kabelce mezi ostatním bordelem (dámy prominou), 3. má věčně umaštěný ruce od všech těch krému a 4. má iP 6.

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Julek píše:
Lincoln Six Echo píše: Ty 2–3 roky jsou alespoň pro mě optimální čas pro upgrade.


Já bych byl tak střašně moc rád, kdybych tohle vydržel a nekupoval jako kretén vždy poslední model :D


Ono to je sice supr mít pořád to nejnovější, ale potom člověk nemá z nového modelu takovou radost ;-) Já jsem s 6s teď maximálně spojojený - pořád je to starý dobrý iPhone, ale přece je tak nějak celý úplně nový. Do iPhonu 4 nebo 4S se roční upgrady daly u sebe "obhájit", protože těch změn tam bylo dost a výkonnostní skok byl taky velký.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od pistak »

To ja som šiel z 3GS na 6tku a to bol teda skok :D a rok nato na 6s+ a to je teda oproti 6tke pevnejší a výkonnejší stroj. S tým vydržím do 7s.

polcakcz
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: úte lis 18, 2014 12:46 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od polcakcz »

Zdravím všechny, po 4. reklamaci 6tky (3x posunutý přední foťák, 1x uvolněný přepínač tichého režimu) jsem včera pořídil 6s. Zpracování je výborné, tomu nemůžu nic vytknout, ale dnes ráno mě telefon docela vypekl. iPhone se totiž přes noc na nabíječce vypnul (nabil se do 100%, jen nezvonil budík takže jsem zaspal) a docela se bojím, aby se to neopakovalo. Neřešil někdo podobný problém? Mohl problém vzniknout tím, že v noci probíhá záloha na icloud a nastal nějaký konflikt?

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od McJobs »

prepinac ticheho rezimu sa mi na 6s vykla tiez, je tam vola, ale nie az taka aby sa to samo prepinalo vo vrecku. Taktiez mi hnusne rezonuje reproduktor pri vysokej hlasitosti ako na nejakom Huawei za tretinovu cenu. Home button vydava niekedy cudne cvachtacie zvuky. S vydrzou som takisto nespokojny, mam Samsung chip a v zatazi vydrzi nejakych 6 hodin, co neviem ci je v poriadku. Aj ked od tej 1700mAh baterky som zazraky necakal.
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

monika1910
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 12, 2015 7:05 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od monika1910 »

Ahojte, od včera mám iP 6s plus, podarilo sa mi zistiť, že s procesorom od TSMC, čiže fajn, ale starosti mi robí displej. Na predchádzajúcom iP 5s bol displej bezchybne biely na celej ploche a pri tomto novom mám pocit, že pri hornom rámčeku sú ako keby také trošku našedlé miesta, nie je to nič výrazné a je ich vidno iba pod určitým uhlom, ale mám pocit, že pri nie práve lacnom telefóne by sa takéto "chyby" nemali vyskytovať. Myslíte, že je to niečo, čo by obstálo pri reklamácii? Alebo to mám nechať tak a neriskovať, že napr. dostanem s ešte horším displejom?

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mike-biker »

Neřeš to, bývá to dost často a nakonec chytíš ještě něco horšího.
Znáš to: Ako Jožinko menil až domenil....
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od stZ »

monika1910: to ze je drahej, rozhodne neznamena kvalitni :D je to standardni telefon, za nadstandardni cenu. Jen pro spoustu lidi, je to nadstandardni skvost :D

PS: jinak spousteni fotaku uz zase laguje.... to me zacina fakt stvat :/ uz me napadlo, zda to neni tim, ze mam v galerii 40GB fotek. Neudela to pokazdy, hlavne vzdy v pripade, kdyz to potrebujete rychle. Ted jsem nahodil 9.2.1, ale zlepseni neocekavam.

PS2: opravena pravopisna chyba 8)
Naposledy upravil(a) stZ dne pát led 29, 2016 4:48 pm, celkem upraveno 2 x.
12 Max

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od kotelník »

Pise se standardni, ne standartni.
Ke spousteni fotoaparatu, ja tam mam odhadem 2gb a presto mi to dela. Zde problém nebude...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

monika1910
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 12, 2015 7:05 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od monika1910 »

Ďakujem chalani ;) skúsim sa s tým teda naučiť žiť... :) Už mi ani to zvláštne cvakanie pri stláčaní home button neprekáža. Takže už len dokúpiť nejaké pekné a zároveň praktické púzdro. Uvažujem nad Spigen Neo Hybrid, prípadne ešte nad silikónovým od Apple. Máte s niektorým z nich skúsenosti? Počula som, že práve tie silikónové a kožené od Apple telefón pri páde príliš neochránia, nakoľko z neho častokrát vypadnú. Respektíve vedeli by ste mi doporučiť nejaké, s ktorým máte dobré osobné skúsenosti?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od rony »

Ja mam kozene od Apple a je solidne. Pozri, ziadne bezne puzdro zasa nie je prilba = ak potrebujes byt v sialenom prostredi s hrozbami padov mobilu atd. tak potrebujes masivny kryt, uzatvaraci, s priezorom do obrazovky. nie puzdierko.. Takze hladaj take.

Bezne puzdra = kryty maju dvojaku funkciu = ochrana pred skrabancami s ciastocnou ochranou pri pade (nie poriadnom hodeni o stenu) a okrasna.

Teraz k kozenemu krytu Apple: ma jemne vystupene okraje okolo obrazovky, to bude chranit - ciastocne, pred obrusenim ak ukladas mobil obrazovkou dole na stol (preboha....). Hrubka aj solidnost je slusna, cize ochrana prijatelna.

ako pozeram na ten neho hybrid, tak to je tiez len taky fashion kryt :) cize len od brucha tipujem, ze aj ten kozeny Apple je na jeho urovni :)))

bacha, silikon a koza od apple su rozne, kozeny je TVRDY, PEVNY, neohybny.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

monika1910
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 12, 2015 7:05 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od monika1910 »

Rony, ďakujem :) Puzdro chcem presne kvôli tomu, čo si popísal v druhom odstavci tvojho príspevku. A, áno máš pravdu aj ten Spigen Neo Hybrid nie je nejaký masívny kryt. Mala som ho na 5s a bola som spokojná, nakoľko bol relatívne tenký a teda nepridával príliš na objeme telefónu a čo sa mi páčilo, tak to bolo, že chránil všetky hrany telefónu, čo napr. u Apple nie je. Apple puzdro či už kožené, alebo silikónové sa mi samozrejme páči viac, len sa obávam tej odhalenej dolnej časti...
Viem, že sa to tu na fóre už riešilo, teda aspoň v tých začiatkoch keď ešte neboli na s-kové modeli dostať bežne kúpiť puzdrá... Našla som totiž na nete origo obal od Apple na 6s+, pričom je o 20 % drahší ako na 6+, tak by ma zaujímalo, či to má nejaký význam a vziať ten s-kový, alebo isť do toho lacnejšieho a ušetrené € použiť na nejakú fóliu, či sklo?

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od SteveJSF »

Nikdy jsem pouzdra na iPhonu nenosil, ale potřeboval jsem pro někoho do rodiny, tak jsem pořídil a pár dní vyzkoušel Verus New Iron Shield titanové pouzdro na iPhone 6(S). Byl jsem mile překvapený, působilo na mě dost solidně.

Obrázek
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od sharkee »

to vypadá jako kopie Spigenu NEo Hybrid - http://www.creatrixe.com/a/Buyshop/?pro ... brid-cover
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od rony »

Monika, ja mam pocit, ze ak uz ma telefon zletiet a naozaj mat pekny pad na beton, tak pokial nemas chranenu obrazovku, tak je jedno ci je tam silikon alebo nieco solidnejsie ale tenke. Ak ochrana proti padu, tak musi byt masivnejsie, co trosku odpruzi vnutri telefon. Ak je to kov na kov, tak pochybujem, ze to sklo vydrzi, ak padne na roh z par metrov.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

monika1910
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 12, 2015 7:05 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od monika1910 »

Takže nakoniec som vzala Apple iPhone 6S Plus Silicone Case Midnight Blue a som nadmieru spokojná... :-)

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od huld4 »

Je normalni takove "lupnuti" pri zmacknuti home button? Dela to spis, kdyz macku na prostredek. Kdyz na kraj tak je uplne tichy.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mike-biker »

Na tvém místě bych se s tím nijak neznepokojoval. Pokud funguje dobře, tak je to jen pocitová záležitost.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od TheSalko »

Nie, nie je to normálne.
Na starom 5S ak sa objavili nejaké čudné zvuky ohľadom Home buttonu, tak som ho prečistil handričkou s čističom na monitory a nechtom po okraji a bol potom pokoj (videl som na youtube).

monika1910
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 12, 2015 7:05 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od monika1910 »

huld4 píše:Je normalni takove "lupnuti" pri zmacknuti home button? Dela to spis, kdyz macku na prostredek. Kdyz na kraj tak je uplne tichy.


Ja to mám tiež tak... Ale mám pocit, že aktuálne cca po 1,5 mesiaci používania je to trošku menej badateľné ako na začiatku. Naproti tomu moja predchádzajúca 5S bola v tomto smere od začiatku úplne tichučká a preto ma to zo začiatku po zakúpení 6S+ štvalo...

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od huld4 »

Take tady ctu 20 stranek o spatne GPS..uz to je nejak vyreseno? To se fakt neda procitat vse..

Prislo se na to cim to je? Nebo jsou to vadny kusy jen? Muzu to nejak efektivne otestovat?

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od TheSalko »

Ja môžem potvrdiť problém s GPS pri LTE, aplikácie Navigon a TomTom.
Proste idem autom po rovnej ceste, vedľa cesty je parkovisko a navigácia mi zrazu nezmyselne ukazuje, že som na parkovisku, alebo idem do bočnej uličky. Prepnem na 3G a všetko funguje správne.

Razr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 92
Registrován: úte zář 09, 2008 7:42 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Razr »

Ale tohle je i na iP 6, nebo se to stale tyka jen 6s? Ja myslel, ze uz je to nejak vyresene…
iPhone X, iPad Pro, MacBook Pro, Apple Watch Series 2

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od huld4 »

huld4 píše:Take tady ctu 20 stranek o spatne GPS..uz to je nejak vyreseno? To se fakt neda procitat vse..

Prislo se na to cim to je? Nebo jsou to vadny kusy jen? Muzu to nejak efektivne otestovat?


a u jinych navigaci(treba google) ti to nedela?

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Unown »

Máte někdo stejnou zkušenost jako já? :
Jakmile mi baterka klesne pod 20% někdy trochu min, tak se mi telefon vypne.

Když ho chci zapnout, tak napoprvé ukáže, že ho musím připojit na nabíječku. Pak na podruhé se zapne, najede do systému (ukáže opět ty samá procenta) a zase se vypne. Opět takhle dokola dokud ho nepripojim na nabíječku

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od huld4 »

Nestava se vam nekdy, ze kdyz pretocite iphone na lezato v sms, tak zhasne display(telefon se nezamce)...? Nevite co stim?

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od BiGFiSh »

Ahoj, tyjo mam s tim 6S+ fakt pech.. Jeden kus jsem uz menil kvuli stinu na displayi a uvolnenemu vibr.motorku. - to bylo hned v prvnich 14 dnech, kupovano v Drazdanech.

Uz mam telefon pres pul roku, objevil se mi svitici pixel uprostred displaye asi 3 mesice zpet (no a nebo jsem si ho nevsiml), kdyz se na to nesoustredim tak me to moc nedrazdi.
Od vcerejska se mi uvolnil vibracni motorek a vibrace misto peknych a cistych, zacaly byt bzukave, mozna jeste horsi jak u prvniho vymeneneho kusu.

1.Jaky je nejrychlejsi postup k co nejrychlejsimu reseni ?
2.Kus za kus uz mi v Drazdanech asi nedaji ?

Achjo, 4S jsem menil furt, 5S byla bomba s tim jsem nic nemel a 6S spis vypada na podobne trable jako s 4S..

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Jadro »

Drazdany muzes. Ne webu si rezervuj cas na Genius bar a reklamuj tam. Vymena kus za kus (repas).
Nebo ho posli tady do autorizovaneho servisu (Cesky Servis, ITS, iOpravna, atd.). Vymena kus za kus (repas). Jen budes par dni cekat.

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od BiGFiSh »

Jee zdarec :) a tobe slape v poho?

Vymeni mi ho hned na miste ? (Nemcouri) Prave asi zajedu do Drazdan, mam to z Prahy hodku a pul, protoze tech par dni bez telefonu by u me bylo drahych.

Znate nekdo nejaky dobry backup krome iphonackeho ? Po koupi 6S+ a i po vymene 6S+ za novy jsem vzdy ztratil vsechny sms pak i zpravy z viberu apod.. mel jsem celkem problem se zalohou (poprve v zivote, vzdy predtim se mi iphone obnovil tak, ze jsem ani nepoznal, ze mam jinej]

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Jadro »

Pokud uznaji zavadu, tak meni na miste. Nerad bych to zakrikl, ale me slape fpoho. Ze zacatku jsem mel trosku volnejsi HB, ale uz je to dobry

smejda469
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 21, 2016 8:39 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od smejda469 »

Zdravím, musel jsem se registrovat a taky zrecenzovat iPhone 6S. Tak začnu asi tak, že dříve jsem měl iPhone 5S a naprosto žádný problém. Přešel jsem od Sony z důvodu stability a rychlosti systému v IOS. Byl jsem z něho hrozně nadšený do té doby, kdy vyšlo IOS 8 a pak výš. Mobil ztratil svou rychlost, zadrhával se apod. Tak jsem na nový rok koupil iPhone 6S. Opět jsem byl hrozně nadšený z rychlosti atd. Ale po čase jsem si všiml, že i na tomle mobilu i přesto, že je to nejlepší mobil od Applu, tak zas tak rychlí není. Vysunutí spodní lišty - sem tam zásek, Nastavení - skrolování sem, tam zásek, animace sem, tam zásek, sem, tam padají hry. Podle mě už to není co bývalo, myslím tím IOS. Z IOS jsem hrozně zklamaný a čekám na IOS 9.3. Jestli se to nezlepší, tak si možná dovolím říct, že je to můj poslední mobil od Applu. Jinak s mobilem jsem byl jakš takš spokojený normální vydrž na baterku sem tam internet, smsky. 2.dny jak nic někdy i dýl.
No a teď k té horší věci tak nejenom, že se mi nezdá IOS, tak před 14.dny se mobil Při hře REAL BOXING 2 podotýkám - Nahráno několik desítek hodin. se z ničeho nic začal hrozně sekat hrál jsem 10.minut až se uplně vypnul a restartoval se. Mobil se spustil, ale po načtení IOS se znovu restartoval a udělal to tak 5.krát. Tak jsem ho vypnul nechal chvíli a zapnul. Chvílu asi tak půl hodiny normálně jel, jak předtím, ale pak se začal samovolně restartovávat a jediný co se objevilo tak logo Apple. připojení k počítaču nereagovalo, Vynucený restart dvojklikem nic. Prostě mobil šrot - kaput. podotýkám Procesor Samsung Electrošunt. Zavezl jsem na reklamaci rovnou do Českého Servisu v Brně. Do 2.dnů jsem měl nový. Mobil používám cca týden a vypadá, jak ten předtím jako bych držel svůj starej akorát stím rozdílem, který mě vyloženě vysír*, že mobil při internetu, hry hrozně topí, a baterie pří stejném používání jako u starého kusu cca vydrží místo 2.dnů sotva tři čtvrtě dna - Nový mobil opět procesor Samsung electrošunt. Absolutně to nepobírám tohle. Z tohohle mobilu už nemám žádnou jistotu a jen čekám, kdy se zase něco objeví za závadu. Toť moje reakce a zkušenosti s dvěma iPhone 6S - 16GB Gold (Procesor Samsung Eletrošunt). Přeji pěkný den a nezapomeňte 18:00 Keynote.

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od huld4 »

huld4 píše:Nestava se vam nekdy, ze kdyz pretocite iphone na lezato v sms, tak zhasne display(telefon se nezamce)...? Nevite co stim?


Nevite fakt nikdo kde muze byt problem?

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od jeenik »

Nemas tam nahodou nejakou doinstalovanou klavesnici, treba Swype apod.?

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od huld4 »

Nn nemam tam nic..

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mike-biker »

Tak po instalaci update OS X a IOS už zase nefunguje AirDrop. Několik měsíců to šlapalo a zase je to v háji. :evil:
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Anndy »

Mne to facha. Aspon medzi ip6 a mbair - vsetko najnovsie sw/fw/os
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mike-biker »

Tak stačilo obnovit nastavení sítě. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od BiGFiSh »

Pecka, ze uz konecne od 9.3 funguje siri ve smylsu "i am hungry", "when the restaurant the tavern is opened" a najde lokaci, oteviraci dobu, telefon apod.. pecka !

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od airmt »

I v Česku to funguje? Předtím to neumělo hledat mimo amerických restaurací a pod.

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone 6S a 6S Plus - reakcie a skúsenosti

Příspěvek od jeenik »

Hledat umí, rezervovat ještě ne

Odpovědět