Sluchátko (Audio Receiver)

Odpovědět
Braza3
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 01, 2015 9:05 am

Sluchátko (Audio Receiver)

Příspěvek od Braza3 »

Dobrý den,
žádám Vás o jakoukoliv radu ohledně možností jak mi pomoct s mým Iphone 5. Telefon byl zakoupeny 19. 11. 2012 ve společnosti T-mobile. Na původním IOS 6,7 nebyl žádný problém, avšak při přehrání IOS 7 na IOS 8 se razantně ztišil zvuk sluchátka (audio receiveru). Myslel jsem, že to mám ještě v záruce, ale jaká náhoda - už bylo 6 dní po ukončení :( . Jelikož, jsem už pár telefonu opravoval, vyměnil jsem si sluchátko a k tomu vyčistil sluchovod, avšak ani tyto kroky nebyly úspěšné. Pořád stejný problém, slyším maximálně 50% zvuku oproti běžnému sluchátku/iphonu. Dále jsem si myslel, že to může byt tím IOS 8, tak jsem zkoušel různé aktualizace, DFU režim s přehráním, ale opět stejný problém. Takže se Vás ptám jaké jsou ještě možnosti? Flexi kabel? Základová deska (finančně nereálná možnost). Folii nalepenou přes sluchovod nemám...

Děkuji Vám LB

mucice33
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát dub 17, 2015 10:00 pm

Re: Sluchátko (Audio Receiver)

Příspěvek od mucice33 »

ahojky,
tak ja mam opacny problem, po aktualizaci na IOS 8.3. iPhone 6, mam zase sluchatko v hovoru hodne hlasite...., pri zvysenem hlasu obcas praskani, telefon jsem mela uz 2x reklamci, dostala jsem vzdy novy, ale po aktualizaci zase to same.
Dneska mi znama rikala, ze musi davat vic nahlas hovor asi jako Vy.
Resila jsem to jeste vymenou sim karty a porad stejne, prodavacka mi v O2 rikala ze takovych lidi zna uz 5, ten samy problem po aktualizaci..... Tak na doufam, ze po nove aktualizaci to bude ok, jinak uz nevim :-(((

Braza3
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 01, 2015 9:05 am

Re: Sluchátko (Audio Receiver)

Příspěvek od Braza3 »

Dobrý den,
děkuji za odpověď, ale moc tomu nevěřím, že nová aktualizace tomu pomůže. Pročetl jsem par článků a zkusím ještě JB (Jailbreak), kde určité aplikace umí upravit zvuk, signál GSM antény/wifi atd. Pak napíši jak jsem dopadl. ..

Děkuji LB

mucice33
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát dub 17, 2015 10:00 pm

Re: Sluchátko (Audio Receiver)

Příspěvek od mucice33 »

Dobry vecer,
urcite dejte vedet jak jste dopadl, dekuji...
Zkusim jeste prehodit sim kartu od jineho operatora na vyzkouseni...

Alda.1
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: čtv črc 30, 2015 8:45 am

Re: Sluchátko (Audio Receiver)

Příspěvek od Alda.1 »

Zdravím,

mám stejný problém... i když mám hlasitost na MAX, není skoro vůbec slyšet :(...

Už někdo tenhle problém vyřešil? Díky za info.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Sluchátko (Audio Receiver)

Příspěvek od iTukan »

zeptám se jako vždy... sundal jsi z telefonu fólii, ve které byl dodán?
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Alda.1
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: čtv črc 30, 2015 8:45 am

Re: Sluchátko (Audio Receiver)

Příspěvek od Alda.1 »

Samozřejmě, folii tam nemám... SIM jsem také vyměnil a nepomohlo to.

Odpovědět