iPhone 6 a 6 Plus prasklý displej

Odpovědět
thera
Host
Host
Příspěvky: 104
Registrován: stř pro 05, 2007 7:27 pm

iPhone 6 a 6 Plus prasklý displej

Příspěvek od thera »

Tak jsem včera vystupoval z auta a iP6 mi vypadl s náprsní kapsy... Osobně se mi to ještě u mobilu nestalo, a to ještě u "oprašované" iP6, no nic...
po zjištění, že autorizované serv. mění pouze kus za kus za 9600 s dph bych si ho asi vyměnil sám.
Nevíte někdo kde sehnat kvalitní náhradní díl-přední panel. u starších iphonů jsem to kupoval z eBaye, ale u tohodle mazlíka bych rád zkusil něco kvalitnějšího. dík

stanley.eichler
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pon pro 06, 2010 5:02 pm

Re: iPhone 6 prasklý displej

Příspěvek od stanley.eichler »

Zdravím,
stalo se mi u iP 6+ po 14 dnech vlastnictví ;) Nejlevněji a bez ztráty záruky vyjde oprava v Apple Store - výměna celého LCD + skla byla hotová za hodinku na počkání bez objednání a vyšla na 129 EUR, tj. cc 3.500.-, takže pokud to nemáte příliš z ruky do Mnichova nebo Drážďan...

coltcha
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: čtv úno 03, 2011 9:56 pm

Re: iPhone 6 prasklý displej

Příspěvek od coltcha »

A to nejde reklamovat v českém Apple Store? Do Drážďan bych zajel, opraví mi to tam i v sobotu na počkání?

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iPhone 6 prasklý displej

Příspěvek od Jadro »

Reklamovat? To asi ne, kdyz si to rozbiju sam... Do Drazdan se doporucuji predem objednat pres Nemecke stranky Apple. Udelaji rezervaci na Genius bar a pocitaji s vami...

coltcha
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: čtv úno 03, 2011 9:56 pm

Re: iPhone 6 prasklý displej

Příspěvek od coltcha »

Na stránce k opravě je poznámka "Accidental damage isn't covered by under the Apple One Year Limited Warranty". Tak ted jsem trochu zamtenej, opravdu mi to tam opraví, pokud jsem to kupoval standardně v českým Apple storu?
https://www.dropbox.com/s/krf9d54py8tzx ... e.png?dl=0

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iPhone 6 prasklý displej

Příspěvek od Jadro »

Vsak to jen znamena, ze poskozeni zpusobene nehodou neni kryte rocni zarukou Apple. Neznamena to, ze ti to tam neopravi

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 6 prasklý displej

Příspěvek od Metalgirl »

coltcha, však o pár příspěvků výše stanley.eichler píše, že mu tam provedli placenou výměnu. To, že náhodné poškození není kryté zárukou znamená, že ti to neopraví zdarma přes záruční opravu, toť celé.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Pavlina96
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 14, 2015 11:27 am

Výměna displeje iPhone 6 plus v Drážďanech

Příspěvek od Pavlina96 »

Dobrý den,
nemáte nekdo zkušenost s výměnou displeje v Applestoru v Drážďanech? Musim se objednat? Jak dlouho se ceka? Jak se pohybuje cena, nejlépe u iPhone 6 plus?
Naposledy upravil(a) mike-biker dne stř říj 14, 2015 12:30 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeno do existujícího tématu.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus prasklý displej

Příspěvek od Jadro »

Urcite se objednej na Genius Bar. Cena byla tusim asi 110€ ale jisty si nejsem. Cekani 1-2 hodiny. Vse mam vyctene tady z fora, neni to vlastni zkusenost

coltcha
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: čtv úno 03, 2011 9:56 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus prasklý displej

Příspěvek od coltcha »

Objednáno přes Genius Bar, pul hodinky cekani nez se dostanu vubec na radu. Bylo tam tech reklamaci vice. Pak hodinku vymena. Udajne jsem prisel o zaruku, to byl hlavní duvod, proc jsem tam jel. Cena tech 110Euro. Kdyby vedel ze nebudu mit zaruku, vymenil bych to tady. V Pardubicich mi nabidli originál za 5000 Kč.

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus prasklý displej

Příspěvek od charlie77 »

Tak se mi podařilo rozbít displej i přes ochranné sklo na iPhone 6S. Co myslíte, že je nejlepší řešení? Výměna v servisu v ČR je cca za 9000,- a když ho objednám z eBay, tak to vyjde z UK ca na 3200,-. Ještě přemýšlím nad tou opravou v Apple Store v Německu, když tady o tom píšete. To opravdu mění jen za 110 euro? Díky
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus prasklý displej

Příspěvek od trminek »

Nevím jestli je to ještě aktuální, ale kolega takto zjišťoval rozbitý display na iP6s a například v iopravně mu řekli cenu cca 3500 možná bez DPH (to nyní nevím). Oprava se dělá tak, že celé zařízení pošlou Apple, ten posoudí, jestli vzhledem k ostatnímu poškození stačí vyměnit jen display a pokud ano, pošlou to opravené zpět. Prý to trvá cca týden.

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus prasklý displej

Příspěvek od gulii »

Tato situace se mi přihodila také a jak píše trminek, tak iOpravna posílá Apple na posouzení, jen s tím týdnem nemohu souhlasit - už je to 14dní a stále mám stav - čeká ND. Cena je 4032,- s DPH.

Ještě dodám, že se jedná o model iPhone 6S

Odpovědět